Świdnicki Festiwal Modelarski '15

Spotkania, konkursy, zloty
Awatar użytkownika
stary
Posty: 56
Rejestracja: wt 10 lip 2012, 10:57

Świdnicki Festiwal Modelarski '15

Post autor: stary »

Wszem wobec i każdemu z osobna niniejszym czyni się wiadomym, że Rada Starszych IPMS Świdnica :nauka2: podjęła decyzję, iż Świdnicki Festiwal Modelarski zmienia formułę i zostaje Świdnickim Biennale Modelarskim. Termin pozostaje bez zmian, będzie to w dalszym ciągu 1-szy weekend września, lecz w latach parzystych.
Decyzja ta jest ukłonem do kilku zgłoszonych wniosków uczestników Festiwalu postulujących takie rozwiązanie, bowiem zagęszczenie terminów imprez modelarskich powoduje rozterki duchowe i spustoszenie w kieszeniach ewentualnych uczestników, zatem impreza odbywająca się, co drugi rok ma ułatwić im planowanie uczestnictwa.
Zapraszamy więc do Świdnicy w najbliższym parzystym roku czyli we wrześniu roku 2016-tego.
Chcesz znaleźć się w gronie ludzi akceptujących Ciebie takim, jaki jesteś? Przystań do z IPMS Świdnica – ludzi ze Zdolnego Śląska http://www.ipmsswidnica.pl/index.php?op ... &Itemid=17
Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

Re: Świdnicki Festiwal Modelarski '15

Post autor: timi »

Co to kurwa jest Biennale?
Nie można po polsku?
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Świdnicki Festiwal Modelarski '15

Post autor: KFS-miniatures »

timi pisze:Nie można po polsku?
można. to, ze nie rozumiesz lub nie znasz jakiegos wyrażenia, to nie świadczy o wyrażeniu, tylko o tobie.
bo zrobić z siebie idiote to takie łatwe..
Awatar użytkownika
stary
Posty: 56
Rejestracja: wt 10 lip 2012, 10:57

Re: Świdnicki Festiwal Modelarski '15

Post autor: stary »

timi pisze:Co to kurwa jest Biennale?
Jeśli qrwa jest po polsku to Biennale (z wł. "dwuletni") – wydarzenie, najczęściej impreza, mające miejsce co dwa lata lub trwająca dwa lata też jest po polsku mój ty mały polaczku
Chcesz znaleźć się w gronie ludzi akceptujących Ciebie takim, jaki jesteś? Przystań do z IPMS Świdnica – ludzi ze Zdolnego Śląska http://www.ipmsswidnica.pl/index.php?op ... &Itemid=17
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Świdnicki Festiwal Modelarski '15

Post autor: KFS-miniatures »

stary pisze:mój ty mały polaczku
widze ze się robi licytacja kto zrobi z siebie mniejszego ciula..

głupia sytuacja..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy/Wydarzenia”