Ostrava Nato Days 2016

Spotkania, konkursy, zloty
Awatar użytkownika
Arcturus
Posty: 945
Rejestracja: wt 03 lip 2012, 17:40
Lokalizacja: San Escobar

Ostrava Nato Days 2016

Post autor: Arcturus »

W najbliższa niedzielę (18 września) na 99% jadę na Nato Days do Ostravy i chyba będę miał pustki w aucie. Gdyby ktoś z okolic Krakowa albo dalej po trasie chciał dołączyć, to zapraszam.
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: Ostrava Nato Days 2016

Post autor: potez »

Jesli możesz to jedź w sobotę, w niedzile prawdopodobnie będzie kiła, zapowoadaja ostre deszcze...
tak, jestem #ponurymodelaż
Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 1119
Rejestracja: pt 04 sty 2013, 21:54

Re: Ostrava Nato Days 2016

Post autor: grzegorz75 »

Lepsza KIŁA niż MOGIŁA !
Awatar użytkownika
Arcturus
Posty: 945
Rejestracja: wt 03 lip 2012, 17:40
Lokalizacja: San Escobar

Re: Ostrava Nato Days 2016

Post autor: Arcturus »

No z tą pogodą to nie wiem, dzisiejsze prognozy sugerują, ze niedziela będzie lepsza ;) Za sobota przemawia jedynie pokaz w locie Tunanna, którego nie widzę na liście niedzielnej (i chyba Hindów...), ale z przyczyn ogólnożyciowych bardziej mi jednak leży niedziela.
Obrazek
KFS-miniatures pisze:..a w rzęsistym deszczu trudniej bedzie ci policzyć ilość zaślepek!

Jak mi Zarząd wystawi delegację, to mogę zebrać dowody, że samoloty jednak się brudzą.
Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Posty: 1265
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 05:43
Lokalizacja: USGERPETE
Kontakt:

Re: Ostrava Nato Days 2016

Post autor: Ojciec Dyrektor »

PW wysłałem :)
Awatar użytkownika
Krocionorzec
Posty: 1097
Rejestracja: czw 28 lis 2013, 18:51

Re: Ostrava Nato Days 2016

Post autor: Krocionorzec »

Aaaaa, to dlatego dzisiaj w hotelu była banda amerykańców w pidżamach a'la Tomcatsky!!! Któregoś tam bomber winga byli.
Obrazek
Awatar użytkownika
Arcturus
Posty: 945
Rejestracja: wt 03 lip 2012, 17:40
Lokalizacja: San Escobar

Re: Ostrava Nato Days 2016

Post autor: Arcturus »

Kupa zdjęć z wystawy statycznej. Zajebiste aerodyny były :) Ostrzegam - brak rysów historycznych...
https://goo.gl/photos/b5BtoBeLaZspkbP57
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: Ostrava Nato Days 2016

Post autor: Spotter »

Widzę, że całkiem porządnie to wygląda. Sporo fajnych maszyn. A dynamika też fajna?
Awatar użytkownika
Arcturus
Posty: 945
Rejestracja: wt 03 lip 2012, 17:40
Lokalizacja: San Escobar

Re: Ostrava Nato Days 2016

Post autor: Arcturus »

Spotter pisze:Widzę, że całkiem porządnie to wygląda. Sporo fajnych maszyn. A dynamika też fajna?
W porównaniu z Radomiem jest zdecydowanie mniej bogato: tylko jeden zespół akrobacyjny (Tricolore), inwazja Eurofighterów, Zeus (ten to się wszędzie wciśnie ;)), Rafale itd. Dla mnie wielkim plusem były jednak po raz pierwszy widziane: F-18, Tunnan-Draken_Viggen. Poza tym pas startowy jest daleko od widowni. Nie ma kołowania wzdłuż ogrodzenia, za którym stoi ciżba - brakuje tego, no i miałem wrażenie, że publika mniej zainteresowana samolotami niż w Radomiu. Mało komu chce się głowę podnieść. Jednak i tak zdecydowanie warto było.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy/Wydarzenia”