Bytom 2018. Stolik SF

Spotkania, konkursy, zloty
Awatar użytkownika
Tomasz Mańkowski
Posty: 575
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 14:55
Lokalizacja: na południe od Warszawy
Kontakt:

Re: Bytom 2018. Stolik SF

Post autor: Tomasz Mańkowski »

KFS-miniatures pisze:drą w tej edycji hajs z handlarzy,
150/300 zł za stoisko (pół płyty/cała płyta) w przedpłacie do końca stycznia
potem stawka idzie w górę 200/400
pytanie tylko czy (i którym) sprzedawcom się to opłaci - to w zasadzie drożej niż w Moson...
Obrazek
Panzer
Posty: 1022
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 10:44

Re: Bytom 2018. Stolik SF

Post autor: Panzer »

Bytom ma jakieś sekstylion pesos długu i jest bliski bankructwa. Nie mają kasy na wypłaty dla urzędników i im płacom co drugi miesiąc. 3 grudnia jest referendum w sprawie odwołania prezia Bytomia. Tak więc z tym festiwalem to ja bym się tak jeszcze nie napalał, bo zaraz się okaże, że ni ma kasy.

Ja w każdym razie modele na obrus przywiozę.
Komentarze na polskich forach dyskusyjnych? Tak ja to widzę:
Obrazek
Panzer
Posty: 1022
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 10:44

Re: Bytom 2018. Stolik SF

Post autor: Panzer »

bohdan pisze:Joł
Robię stolik na Bytom. Pomóżcie mi go zapełnić modelami i pomysłami
Jest kasa. Możemy ufundować kaczy puchar dyplom i takie tam.
A i jeszcze kluczowe pytanie: mam brać końcówki do wkrętarki, czy poradzisz sobie śrubokrętem? 8-)
Komentarze na polskich forach dyskusyjnych? Tak ja to widzę:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomasz Mańkowski
Posty: 575
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 14:55
Lokalizacja: na południe od Warszawy
Kontakt:

Re: Bytom 2018. Stolik SF

Post autor: Tomasz Mańkowski »

Panzer pisze:Tak więc z tym festiwalem to ja bym się tak jeszcze nie napalał, bo zaraz się okaże, że ni ma kasy.
Już wiadomo, że miasto kasy nie da - stąd takie opłaty dla sprzedawców, bo to wg. organizatorów jedyne źródło finansowania festiwalu...
A za halę (jak Erni zeznawał) też muszą miastu zapłacić (choć po kosztach, a nie po cenach rynkowych)
Obrazek
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: Bytom 2018. Stolik SF

Post autor: bohdan »

Panzer pisze: A i jeszcze kluczowe pytanie: mam brać końcówki do wkrętarki, czy poradzisz sobie śrubokrętem? 8-)
poradzę.

Wiemy już że miejscówka na stoliki klubowe to antresola nad halą. Oznacza to że będzie tam pusto.
Panzer
Posty: 1022
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 10:44

Re: Bytom 2018. Stolik SF

Post autor: Panzer »

Dlatego obawiam się, że jak zwolnią prezia i wejdzie komisarz to się rozmyślą i przyjebią pełną stawkę za halę, a wtedy nici z festiwalu pewnie. Chyba, że sponsorów znajdą. Ale to chyba nie w Bytomiu.

Dzisiaj byłem służbowo w galerii Agora w Bytomiu. Ilość młodocianych żuli wokół galerii przerastała nawet zaułki na Widzewie. Bytom jako miasto zdycha i jak tak dalej pójdzie to festiwal zdechnie razem z nim.
Komentarze na polskich forach dyskusyjnych? Tak ja to widzę:
Obrazek
Panzer
Posty: 1022
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 10:44

Re: Bytom 2018. Stolik SF

Post autor: Panzer »

bohdan pisze:
Panzer pisze: Wiemy już że miejscówka na stoliki klubowe to antresola nad halą. Oznacza to że będzie tam pusto.
Cisza, spokój, nikt w bidon nie zagląda :) W dodatku będzie można coś polepić zmianowo. Jakby co to ja tak jak ostatnio jestem chętny na stróżowanie przy stoliku.
Komentarze na polskich forach dyskusyjnych? Tak ja to widzę:
Obrazek
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: Bytom 2018. Stolik SF

Post autor: bohdan »

ja też nie lubię tłoku
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: Bytom 2018. Stolik SF

Post autor: potez »

Radek,
jakbys wyszedł z Agory na Dworcową to byś zobaczył całą resztę :)
Niestey z Bytomiem, Zabrzem, Rudą Śląską problem jest od co najmniej 20 lat - jak zaczeli kasować kopalnie i huty to żuliki stały pod familokami i patrzyły na ciebie z taką kosą w oku że noga sama na gaz cisnęła...
A centrum Bytomia to ) inwestycji od czasów Adolfa H. jak robili z tego wizytówke Niemiec dla ślązaków, więc widok jest raczej smutny...całe centrum to praktycznie ADM i mieszkania socjalne w lwiej części...
tak, jestem #ponurymodelaż
Awatar użytkownika
Krocionorzec
Posty: 1097
Rejestracja: czw 28 lis 2013, 18:51

Re: Bytom 2018. Stolik SF

Post autor: Krocionorzec »

Hej,
Też jestem chętny na posiadywanie przy stoliku. Swoimi ulepami też służę w razie jakby ładniejszych brakło.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy/Wydarzenia”