M60 RISE Academy 1/35

Moderator: Krocionorzec

tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: M60 RISE Academy 1/35

Post autor: tankmania »

Bo jeszcze światło potrzeba dobre, ale przynajmniej widać lepiej kolory bez odbitego tła. Jak masz kilka dych do wyrzucenia to dokup dwie żarówki 5500k.

Ja proponuje żebyś przy następnym znalazł sobie zdjęcie do powielenia modelu. Może być oryginał, a może jakiś fpyte model i będziemy wtedy kminić jak uzyskać efekt. Bo teraz można generalnie napisać co nie tak, ale nie ma jak napisać jak być powinno. Przy fotce jest odniesienie i można na bieżąco korygować. To jest wg. mnie najlepszy system żeby nabrać wprawy estetycznej.
Awatar użytkownika
Krocionorzec
Posty: 1097
Rejestracja: czw 28 lis 2013, 18:51

Re: M60 RISE Academy 1/35

Post autor: Krocionorzec »

Teoretycznie wzorowałem się na fotkach z Prime Portal. Na początku wątku Kamil podrzucił parę. Nie miałem na ten model jakiejś mocno skrystalizowanej koncepcji. Bardziej wprawka. To jest mój trzeci wymalowany do końca model w ciągu ostatnich trzech-czterech lat, więc najbardziej chodziło mi o rozruszanie rąk. A że przy okazji przez ten czas pojawiło się od cholery nowych technik, chemii to postanowiłem popróbować. W końcu lepiej na takim gruchocie niż na jakimś ładniejszym modelu. Następne będą bardziej z głową robione. Ten mi się podoba tak sobie, chociaż na tle poprzednich moich gniotów i tak wygląda całkiem nieźle.
Dalej mam problem w stosowaniu pigmentów, zupełnie tego paskudztwa nie czuję. Albo daję za mało, albo za dużo, nie umiem wypośrodkować.
Obrazek
Awatar użytkownika
micmal
Posty: 576
Rejestracja: śr 27 cze 2012, 23:49

Re: M60 RISE Academy 1/35

Post autor: micmal »

Mnie się podoba. Fotki lepsze, ale tak jak tankmania napisał ze światłem warto coś pokombinować. Zresztą nie pierdolę bo sam ostatnio fotki położyłem. Generalnie to się podoba i po mojemu nic nie przedobrzyłeś z brudzeniem. Ładny czołgutek, dobrze wykonany.
Awatar użytkownika
Krocionorzec
Posty: 1097
Rejestracja: czw 28 lis 2013, 18:51

Re: M60 RISE Academy 1/35

Post autor: Krocionorzec »

Wklejam ponownie uprzednio zniknięte fotki. Hurtem i chronologicznie.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Krocionorzec”