Stojaki na farby Marka Cz.

Kupię, sprzedam, wymienię, oferty
trl
Posty: 469
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 16:23
Kontakt:

Re: Stojaki na farby Marka Cz.

Post autor: trl »

Ja tam nikogo kontrolować nie zamierzam. Każdy może wziąć "moje" logo SF i zrobić sobie z nim jakiś gadżet czy co tam chce. Dla siebie lub też i innych jak się zrzucą- nie ma problemu. Chcecie zrobić jakiś gadżet i handlować nim, a zyskiem zasilać np. fundusz Profun? Proszę bardzo, jak najbardziej. Ktoś chce umieścić logo na czymś, czym handluje i z czego dochód idzie do jego kieszeni? Nie dziękuję.

Takie jest moje zdanie- jak wam nie pasuje i uważacie że wieje oszołomstwem rodem z pwm/mw to trudno, możecie olać.

To tyle (w temacie, w tym temacie).
Obrazek
pl / en / fb
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1190
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 23:47

Re: Stojaki na farby Marka Cz.

Post autor: fragles »

trl pisze:Nie dziękuję.
Tylko jedno pytanie.
Ma być tak, jak jest napisane, tj. "Nie dziękuję"?
Czy ma być raczej tak, jak wynika z kontekstu, tj. "Nie, dziękuję."?

Znaczenie z tym "," i bez niego jest zasadniczo różne.
Awatar użytkownika
Marek Cz.
Posty: 378
Rejestracja: czw 24 sty 2013, 14:30
Lokalizacja: Toruń

Re: Stojaki na farby Marka Cz.

Post autor: Marek Cz. »

trl pisze:To tyle (w temacie, w tym temacie)

Czyli już wszystko wiemy:
1. Nagrody/gadżety kaczkowe na konkursy będą produkowane tak:
ja pisze:Jak będziecie chcieli gadżety na potrzeby zbiorowości (na przykład na nagrody jak w Łasku) to przelejecie środki i dostaniecie na to paragon od moich laserów. Wtedy będziecie mieli pewność, że akurat ja nie zarobiłem, będzie tylko cena za materiał+cięcie.
2. Stojaków z logo dla prywatnych osób nie będzie wcale.
Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Posty: 1265
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 05:43
Lokalizacja: USGERPETE
Kontakt:

Re: Stojaki na farby Marka Cz.

Post autor: Ojciec Dyrektor »

Marek Cz. pisze:2. Stojaków z logo dla prywatnych osób nie będzie wcale.
Ta cała rozmowa wpada do wielkiej czarnej dziury. Napisz Marek ilu prywatnych odbiorców było zainteresowanych stojakami z logo kaczki?
Pewnie już całe kolejki się ustawiają pod urzędami pocztowymi, jak myśliwi polujący na bezglutenowe pierożki pod sklepami apple czekając na nowego ajfona.

Oczywiście zasady są po to żeby ich przestrzegać, zgadzam się. Ale zdrowo rozsądkowo patrząc, Marek na tych stojakach z kaczką basenu nie wybuduje a i tak wiadomo że chętni są tylko od nas. I to w ilości pewnie ze dwóch osób, bo niektórzy już wyrażali opinie że kupią jak POTANIEJE :lol:
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Stojaki na farby Marka Cz.

Post autor: KFS-miniatures »

trl pisze: Ktoś chce umieścić logo na czymś, czym handluje i z czego dochód idzie do jego kieszeni? Nie dziękuję.
mam silne przevzucie ze mamy tuu do czynienia z nadinterpretacją.
marek nie handluje stojakami z logo sf, tylko oferuje stojaki także z logo sf.
zatem wciąz nie kumam o co ta gównoburza. szczególie że wciąz rozmawiamy o sytuacji, gdzie obrazek i literki są wartością dodaną do produktu, a nie na odwrót. bo owszem powyższe dywagacje miały by jakies podłoze w sytuacji, gdyby rzecz sie tyczyła niku niepotrzebnych pierdoletów, ale byli by na nie chętni wyłącznie dlatego, ze jest na nich kaczka.

wracając do kwestii stojaków. marek, określ przty kazdym ile dodatkowo kosztowac ma przy kazdym spersonalizowanie grawerem z kaczką i zakonczmy wreszcie te przydługą krzywą akcje
Awatar użytkownika
Marek Cz.
Posty: 378
Rejestracja: czw 24 sty 2013, 14:30
Lokalizacja: Toruń

Re: Stojaki na farby Marka Cz.

Post autor: Marek Cz. »

Ojciec Dyrektor pisze:Napisz Marek ilu prywatnych odbiorców było zainteresowanych stojakami z logo kaczki?
Proszę Ojcu, jest jak się onegdaj spowiadałem: stojak z kaczką sprzedany w ilości sztuk JEDEN. Nikogo spoza SF logo to nie obchodzi.
KFS-miniatures pisze:mam silne przeczucie ze mamy tu do czynienia z nadinterpretacją.
marek nie handluje stojakami z logo sf, tylko oferuje stojaki także z logo sf
Wyszedłem z założenia, że logotyp jest naszym dobrem wspólnym i jak ktoś chce mieć na stojaku kaczki to proszę bardzo.
KFS-miniatures pisze:określ przy kazdym ile dodatkowo kosztować ma spersonalizowanie grawerem z kaczką i zakończmy wreszcie te przydługą krzywą akcje
Koszt grawerowania to kilka złotych w zależności od rozmiaru. Nie dodatkowo, dawałem kaczkę w gratisie - wyszedłem z założenia, że jak ja pokryję ten koszt to nie będzie niesmaku.
Awatar użytkownika
sinus
Posty: 369
Rejestracja: sob 24 maja 2014, 06:57

Re: Stojaki na farby Marka Cz.

Post autor: sinus »

I po co było wspominać o twarożku.
Awatar użytkownika
Marek Cz.
Posty: 378
Rejestracja: czw 24 sty 2013, 14:30
Lokalizacja: Toruń

Re: Stojaki na farby Marka Cz.

Post autor: Marek Cz. »

Ze szczypiorkiem !
Obrazek
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Stojaki na farby Marka Cz.

Post autor: tankmania »

trl pisze:Ja tam nikogo kontrolować nie zamierzam. Każdy może wziąć "moje" logo SF i zrobić sobie z nim jakiś gadżet czy co tam chce. Dla siebie lub też i innych jak się zrzucą- nie ma problemu. Chcecie zrobić jakiś gadżet i handlować nim, a zyskiem zasilać np. fundusz Profun? Proszę bardzo, jak najbardziej. Ktoś chce umieścić logo na czymś, czym handluje i z czego dochód idzie do jego kieszeni? Nie dziękuję.
To wszystko jest logiczne, ale zobacz na 2 pierwsze wpisy w temacie. Marek zrobił cały cennik, możliwości, rodzaje w pierwszym wpisie i tam nie było kaczek. Drugi wpis generalnie pokazał możliwość grawerki, ale tu nie było nic o dopłacie (co dla mnie byłoby logiczne bo to dodatkowy koszt). Ja to zrozumiałem "jak ktoś chce".
Inna sprawa, że źle się wziąłeś za to. Zamiast pisać "O! Te to pewnie po kosztach produkcji rozprowadzasz?", trzeba było zapytać o ile te z kaczką są droższe od zwykłych. Wtedy miałbyś czarno na białym czy jest podstawa.

trl pisze: Takie jest moje zdanie- jak wam nie pasuje i uważacie że wieje oszołomstwem rodem z pwm/mw to trudno, możecie olać.
Nie to było oszołomstwem, napisałem nawet, że rozumiem Twoje rozterki. Oszołomstwem zaczynała zalatywać lawina która powoli zaczynała się ruszać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bazar”