Pavesi P4/100-30A

Inboxy, zapowiedzi
Awatar użytkownika
konrad_dzik
Posty: 608
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 21:01
Lokalizacja: W-wa

Pavesi P4/100-30A

Post autor: konrad_dzik »

Taki kolejny brzydal do mnie dziś przyszedł:
Obrazek

A w środku można znaleźć 4 woreczki z elementami żywicznymi, 4 woreczki z posortowanymi szprychami, średniej wielkości blaszką, kalki, płytę z fotkami i instrukcje, której to jakość niestety spadła od czasu białoruśki (wydrukowana na zwykłym papierze, a nie jak na ostatnio na kredowym i rysunki też słabsze/mniej szczegółowe).
Obrazek

Na początek wszelkie pierdoły, czyli szprychy, ktoś na szczęście pomyślał żeby je powycinać i posegregować, bo zabawy z nimi będzie, blaszka z najpotrzeebniejszymi pierdołami, kawałek druta i kalki z dwoma rodzajami rejestracji:
Obrazek

I dalej reszta części z żywicy, nie chce mi się o nich rozpisywać, bo zbytnio się im jeszcze nie przyglądałem, wyjdzie przy sklejaniu, z pewnością część elementów będzie wymagała prostowania, inne załatania bąbli, a jeszcze inne żeby je posklejać bo się połamały będąc popakowane dość ciasno. Czyli w skrócie to co prawie zawsze przy żywicy.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Podsumowując po pierwszych spojrzeniach jest jak zazwyczaj przy żywicy plusa czyli raczej na tak niż na nie, kilka ciekawych i pomocnych pomyłów, kilka trochę gorszych. Wszystko wyjdzie przy sklejaniu.

Podsumowując:
Kondzik: 7.5/10
Gucio: 7.5/10
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni
futrzaków nie obsługujemy
Awatar użytkownika
Domi
Posty: 31
Rejestracja: pn 19 maja 2014, 16:46

Re: Pavesi P4/100-30A

Post autor: Domi »

Koła robią wrażenie :-) Do tych wajch od ostróg jest jakiś szablon, czy gięcie na oko?

D.
Awatar użytkownika
micmal
Posty: 576
Rejestracja: śr 27 cze 2012, 23:49

Re: Pavesi P4/100-30A

Post autor: micmal »

Ale karaczan, oryginalnej urody, chciałoby się powiedzieć :) Koła wypas.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Recenzje/Nowości”