WARSZTATY WYJAZDOWE

Wyjazdowe spotkania, modelarskie też...

Moderator: Spotter

Awatar użytkownika
Slash2
Posty: 620
Rejestracja: wt 12 mar 2013, 15:46

Re: WARSZTATY WYJAZDOWE

Post autor: Slash2 »

grzegorz75 pisze:Ja bym sie najchętniej zabrał z RAVem i Guciem . Byłaby okazja obejrzeć Tora Tora Tora .
:lol:
Szkoda, że nie ma możliwości lajkowania postów
Obrazek
Awatar użytkownika
Ajs
Posty: 830
Rejestracja: pn 21 sty 2013, 20:08

Re: WARSZTATY WYJAZDOWE

Post autor: Ajs »

el Rozito pisze:Widzę, że ludzie pod wpływem nie wiem czego, bo nie wiem co Ty pijesz, z pierdoleniem nie mogą się opamiętać. Czemu teraz pierdolisz o jakichś "buchach"? To na warsztaty Ukiego też nie masz co zaglądać bo bucha i pewnie ze mną zabucha. Łukasz chyba się nie pogniewa jeżeli wspominam go w kontekście buchania ale dla Ciebie zdaje się to jakaś patologia. Jean Paul ze swoim awatarem też chyba jest niepoczytalny... Zapisz się do PiS tam jest miejsce dla tych co wiedzą co komu szkodzi. Kto wprowadza, a kto nie nowości do swojego warsztatu lepiej niech oceniają postronni, a nie sam urażony czyli w tej sytuacji Ty. Powtórzę za Arkadym, weź sie facet nie maż, wkurwiam Cię, nie gadaj ze mną, zabierz zabawki w drugi koniec piaskownicy i już.
Ale ja się przypierdalam do Ciebie bo ty pierdolisz głupoty, nie Uki i nie panzer. Także nie wiem po co w to wciągasz bogu ducha winnych ludzi? Moja duma nie jest urażona, po prostu reaguje na dzbanowskie wpisy i pal sobie kurwa co chcesz tylko nie zachowuj się jak buc i wielki mistrzunio. I bym ci jeszcze coś napisał co o tobie myślę, ale szkoda mi kurwa mojego cennego czasu, dzbanie.
el Rozito

Re: WARSZTATY WYJAZDOWE

Post autor: el Rozito »

Ajs pisze:...I bym ci jeszcze coś napisał co o tobie myślę, ale szkoda mi kurwa mojego cennego czasu, dzbanie.
Po takich wpisach widać jasno kto tu jest dzbanem, który nadmiernie się rozgrzewa. Pokaż mi swoimi modelami gdzie moje miejsce, poprzyj swoje słowa o moim pustym nadymaniu się swoim skillem i nowymi zajebistymi techniczkami. Nie przypierdoliłem się do ciebie, tylko ty od początku do mnie, reszta towarzystwa jakoś ma wyjebane. Jeżeli zaczynasz wkraczać w strefę personalnej niechęci, możemy o tym pogadać w Łodzi, zamiast tu tracić cenny czas.
Awatar użytkownika
Ajs
Posty: 830
Rejestracja: pn 21 sty 2013, 20:08

Re: WARSZTATY WYJAZDOWE

Post autor: Ajs »

Ja mam swoimi modelami udawadniać, że nie jesteś nadętym dzbanem??? Noż kurwa nie mamy jednak o czym rozmawiać...
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: WARSZTATY WYJAZDOWE

Post autor: bohdan »

Rozito zgadzam się z Tobą. Mam wyjebane na to że gwiazdorzysz
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: WARSZTATY WYJAZDOWE

Post autor: tankmania »

Obrazek
el Rozito

Re: WARSZTATY WYJAZDOWE

Post autor: el Rozito »

Ajs pisze:... Noż kurwa nie mamy jednak o czym rozmawiać...
No to cieszy mnie fchuj, że jednak nareszcie to dostrzegłeś i tak sprawę pozostawmy.
bohdan pisze:Rozito zgadzam się z Tobą. Mam wyjebane na to że gwiazdorzysz
I tyle w tym temacie w temacie, to jest, kurwa, męskie podejście. Masz u mnie bro na zawołanie :) , obok tego hostelu jest Leclerc, mówisz i masz.

Ufff, kurwa żesz ja pierdole, ... to co z tymi warsztatami ustaliliśmy, bo się zagadałem :lol: ?
Awatar użytkownika
hacz
Posty: 340
Rejestracja: sob 03 sie 2013, 21:52
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: WARSZTATY WYJAZDOWE

Post autor: hacz »

Ja niestety muszę czekać na Mikołaja w domu :x i choć z chęcią bym pojechał to będę kisił w domu.
rollingstones
Posty: 219
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 11:35

Re: WARSZTATY WYJAZDOWE

Post autor: rollingstones »

niestety ale u mnie Mikołaj też odpada
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: WARSZTATY WYJAZDOWE

Post autor: KFS-miniatures »

rezerwując nocleg podawajcie hasło 'warsztaty'. wtedy będą nas upychac w sąsiadujących pokojach
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty SF”