WARSZTATY WYJAZDOWE SCALEFUN

Wyjazdowe spotkania, modelarskie też...

WARSZTATY WYJAZDOWE SCALEFUN

Postautor: KFS-miniatures » wt 29 mar 2016, 21:51

Scale Fun tworzą modelarze z całego kraju. Nie mamy zatem żadnego klubu, gdzie moglibyśmy się spotykać. Dlatego powstała instytucja Warsztatów SF. Raz na jakiś czas zbieramy się w jednym miejscu na parę dni. Zabieramy ze sobą swoje warsztaty i dobre humory, a na miejscu spędzamy weekend na budowie plastikowych zabawek. To nie tylko doskonała okazja do spotkania się z ulubionymi współmodelarzami, ale przede wszystkim do wymiany doświadczeń, technik i chorób. Przy okazji jesteśmy otwarci na wizyty modelarzy niezwiązanych z naszym forum.

Czy na warsztatach można się czegoś nauczyć? Niech przemówią liczby: 69 położonych linii nitów, 56 cm kwadratowych nałożonych kalkomanii, 7.5 grama zaaplikowanych pigmentów, 13 modeli ukończonych dzięki wiedzy wyniesionej w torbach ze spotkania, 4 prace, które zdobyły dyplomy i ordery a w dużej mierze powstały podczas jednych tylko warsztatów.

Traf chciał, że wszystkie dotychczasowe spotkania odbywały się w jednym z hoteli w Łodzi. Poniżej znaleźć można kilka zdjęć, które z grubsza pokazują, czym są Warsztaty SF

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
 
Posty: 6410
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23

Wróć do Warsztaty SF

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości