WARSZTATY #4 25-27.11.2016 Łódź, Hostel Molo

Wyjazdowe spotkania, modelarskie też...

Moderator: Spotter

Awatar użytkownika
Tomasz Mańkowski
Posty: 575
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 14:55
Lokalizacja: na południe od Warszawy
Kontakt:

Re: WARSZTATY #4 25-27.11.2016 Łódź, Hostel Molo

Post autor: Tomasz Mańkowski »

Tomek,

Jak każdy będzie zamawiał sobie obiadki, to nie spełnimy warunku
Andrzej Hołowacz pisze:Szefowa Kuchni prosi o wybranie jednego, pelnego zestawu dla wszystkich chętnych.
Obrazek
Robert O.
Posty: 365
Rejestracja: ndz 25 maja 2014, 21:53

Re: WARSZTATY #4 25-27.11.2016 Łódź, Hostel Molo

Post autor: Robert O. »

Tomasz Mańkowski pisze:Tomek,

Jak każdy będzie zamawiał sobie obiadki, to nie spełnimy warunku
Andrzej Hołowacz pisze:Szefowa Kuchni prosi o wybranie jednego, pelnego zestawu dla wszystkich chętnych.
nie wpierdalam się między wutke a zakąskę ale co ta za szew kuchni który zrobi jeden zestaw obiadowy dla wszystkich i nic więcej :lol:
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: WARSZTATY #4 25-27.11.2016 Łódź, Hostel Molo

Post autor: KFS-miniatures »

Robert O. pisze:co ta za szew kuchni który zrobi jeden zestaw obiadowy dla wszystkich i nic więcej
łucki szef
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2852
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: WARSZTATY #4 25-27.11.2016 Łódź, Hostel Molo

Post autor: bohdan »

@Gajowy
Holek zapytał i dostał odpowiedz. Ok
Ale ja tez mam swoje informacje. Rozmawiałem z nimi. Nie zgodziłem sie na konstruowanie menu. Czy z jednego Dania czy z kilku. Nie ma opcji. Zapewniałem recepcje ze ok 20 osób zje obiad w sobotę i w niedziele. Tylko tyle.
Dlatego pytam kto nie je.
Uważam ze jak maja knajpę hotel i gości to obowiązuje ich karata dań. Jeżeli któryś z was chce tym sterować to bardzo proszę. Nie krępujcie sie
Awatar użytkownika
Andrzej Hołowacz
Posty: 65
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 09:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: WARSZTATY #4 25-27.11.2016 Łódź, Hostel Molo

Post autor: Andrzej Hołowacz »

bohdan pisze:Uważam ze jak maja knajpę hotel i gości to obowiązuje ich karata dań.
Ja się pytałem o menu - a to żeby wybierać wcześniej to niepoważne ... z ich strony.

Zgadzam się z tym, że jak mają kartę dań i na stronie chwalą się bistrem to składamy zamówienia w chwili jak pójdziemy jeść ...

http://hostelmolo.pl/pl/gastronomia/bistro-patio
Pozdrawiam

Andrzej Hołowacz
Panzer
Posty: 1022
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 10:44

Re: WARSZTATY #4 25-27.11.2016 Łódź, Hostel Molo

Post autor: Panzer »

Ja biorę śniadania, natomiast co do obiadów to chyba zrezygnuję jak mamy jeść zbiorowo to samo. Wolę pod leclerca do pizzeri sobie skoczyć.

Jak Karlik dawał radę nas obsłużyć indywidualnie to nie widzę powodów dla których bistro nie może...
Komentarze na polskich forach dyskusyjnych? Tak ja to widzę:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomasz Mańkowski
Posty: 575
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 14:55
Lokalizacja: na południe od Warszawy
Kontakt:

Re: WARSZTATY #4 25-27.11.2016 Łódź, Hostel Molo

Post autor: Tomasz Mańkowski »

bohdan pisze:Uważam ze jak maja knajpę hotel i gości to obowiązuje ich karata dań.
W czerwcu, karta dań wyglądała następująco:
- zupa
- mięso + ziemniaki & surówki

Andrzej, na stronie pięknie to wygląda (od czerwca na stronie nic się nie zmieniło...)
A w czerwcu bistro kończyło pracę o 18tej...
To nie Karlik, gdzie Piękne Panie czekały do nocy aby Cię nakarmić...

Piszę to nie po to aby dyskredytować hostel, czy upierać się przy zamawianej z góry wspólnej misce, tylko po to by Andrzejowi trochę otworzyć oczy na realia łódzkich warsztatów...
Panzer pisze:Jak Karlik dawał radę nas obsłużyć indywidualnie to nie widzę powodów dla których bistro nie może...
Nie bądźmy Pewexami, nie mieszajmy dwóch odrębnych systemów walutowych...
Obrazek
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: WARSZTATY #4 25-27.11.2016 Łódź, Hostel Molo

Post autor: KFS-miniatures »

z bólem serca, ale wpierdolę sie wam w dyskusję o sednie wyjazdu i powrócę do tych tam, plastikowych zabawek..

W tej kwestii suspensu nie będzie - Partnerów czwartej edycji Warsztatów wyjazowych ScaleFun poznać można już dzięki posterowi. Warto jednak przedstawić kilka szczegółów.
Tym razem spotkanie będzie okazją do superszybkiego mini projektu grupowego. Dzięki uprzejmości IBG models (tego rodzimego dystrybutora i producenta przedstawić nikomu nie trzeba) znaczna część uczestników będzie miała okazję zbudować miniaturę madziarskiego czołgu Toldi w skali 1/72. Lub też licencyjną jego wersję.

Obrazek

Co prawda mamy już komplet uczestników, to jak zawsze zapraszamy do nas każdego, kto chciałby chciał by odwiedzić nasze spotkanie. Przypominamy jednak, że ze względów organizacyjnych prosimy o poinformowanie nas o swoich planach drogą mailową pod adresem warsztatySF@gmail.com
Więcej szczegółów wkrótce.
Awatar użytkownika
Rhayader
Posty: 541
Rejestracja: czw 29 maja 2014, 07:54

Re: WARSZTATY #4 25-27.11.2016 Łódź, Hostel Molo

Post autor: Rhayader »

Czy możemy już wrócić do tematu obiadów?
Janusz

Galerie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty SF”