Warsztaty #5 - 24-26.03.2017 MOLO Łódź - ZAPISY !!!

Wyjazdowe spotkania, modelarskie też...

Moderator: Spotter

karolkonw
Posty: 899
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:12

Re: Warsztaty #5 - 24-26.03.2017 MOLO Łódź - ZAPISY !!!

Post autor: karolkonw »

ale czym innym sa warsztaty czym innym robienie modeluu wspolnie
JESLI RADEK CZYTA
to malujemy figurke wiec to chyab mniejszy klopot nie?:)
Awatar użytkownika
Marek Cz.
Posty: 378
Rejestracja: czw 24 sty 2013, 14:30
Lokalizacja: Toruń

Re: Warsztaty #5 - 24-26.03.2017 MOLO Łódź - ZAPISY !!!

Post autor: Marek Cz. »

Czyli że warsztaty powinny się odbywać 2 razy częściej a ekipa powinna być rotacyjna, na 2 zmiany, tak żeby 40-50 chętnych zadowolić. Bo skoro nawet mi się podobało (a mi się nic nie podoba) to znaczy że jest zajebiście !
Awatar użytkownika
konrad_dzik
Posty: 608
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 21:01
Lokalizacja: W-wa

Re: Warsztaty #5 - 24-26.03.2017 MOLO Łódź - ZAPISY !!!

Post autor: konrad_dzik »

Marek Cz. pisze:Czyli że warsztaty powinny się odbywać 2 razy częściej a ekipa powinna być rotacyjna, na 2 zmiany, tak żeby 40-50 chętnych zadowolić. Bo skoro nawet mi się podobało (a mi się nic nie podoba) to znaczy że jest zajebiście !
Nie denerwujcie kamila, już nie raz mówił:
KFS-miniatures pisze:ma byc tyle, ile jest. mozna robic czesciej. tylko chętni do robienia musieli by sie znaleźć.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni
futrzaków nie obsługujemy
Awatar użytkownika
cwieq
Posty: 10
Rejestracja: ndz 07 kwie 2013, 22:19

Re: Warsztaty #5 - 24-26.03.2017 MOLO Łódź - ZAPISY !!!

Post autor: cwieq »

Ja wiem, że marne szanse, ale:
#1 Potez
#2 kosynier
#3 kfs
#4 Yach
#5 Karolkonw
#6 OldMan
#7 Przemek
#8 Arcturus
#9 Panzer
#10 Pencil37
#11 Radek Pituch
#12 Kondzik
#13 Spotter
#14 gajowy
#15 Janusz
#16 Bondarek
#17 junior Bondarka
#18 bartek72
#19 sinus
#20 Marek Barański
#21 Andrzej Hołowacz
#22 Adam
#23 Bohdan
#24 Gupi G75
#25 WiP

lista rezerwowa:

#1 Robert L.
#2 Cooper69
#3 Krocionorzec
#4 Matheas[
#5timi
#6 majkel
#7 Robert o.
#8 Korowiow
#9 Ojciec Tadeusz jak Prometeusz
#10 dyabeuek
#11 Marek Cz. ( Obyście się pochorowali ! :evil: )
#12 cwieq
Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

Re: Warsztaty #5 - 24-26.03.2017 MOLO Łódź - ZAPISY !!!

Post autor: timi »

Częściej to będzie lipa, bo dla odmiany ciężko będzie zebrać sensowny skład, moim zdaniem trzeba się przeorganizowac żeby weszło nas 30-35.
Wydaje mi się że lepszym pomysłem niż prelekcje jest właśnie tematyczne sklejania jak teraz z Toldim. Większość jest na takim poziomie że nie do końca zwracają uwagę na prelekcje tylko działają w swoim temacie. Wiadomo że każdy jedzie się czegoś dowiedzieć, ale moim zdaniem najwięcej wyszło w czasie rozmów w momencie budowy oraz po zbiciu się w grupkę i dyskusji w danym temacie.
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: Warsztaty #5 - 24-26.03.2017 MOLO Łódź - ZAPISY !!!

Post autor: Spotter »

Przepraszam że się wypowiem w tym temacie nie mając w ogóle doświadczenia w tych warsztatach i nie wiedząc kompletnie jak one wyglądają, ale chciałbym zwrócić uwagę na liczbę miejsc i liczbę osób chętnych na liście rezerwowej. Daje to łącznie już 37 osób. Czy nie lepiej by było wtedy rozdzielić to na dwie tury po 20 osób? Ja wiem, że do tego potrzeba więcej osób chętnych które to poprowadzą. Ale przecież dwie tury nie muszą być identyczne. Może warto by pomyśleć nad tym, by stworzyć dwie grupy o dwóch różnych poziomach zaawansowania. I każda grupa ma inne zagadnienia podczas warsztatów i innych prelegentów. Czyli osoby chętne do organizowania i wykładania dzielą się na dwie grupy i każda obskakuje tylko 2 warsztaty w roku. Ale w sumie mamy ich 4 dla łącznie 40 osób. Czyli i wilk syty (Kamil, bo są mniejsze grupy) i owca cała (czyli reszta, bo się załapie na warsztaty).

Bo zgadzam się, że jakakolwiek grupa powyżej 20 osób stanowi nie lada wyzwanie aby nad nią zapanować. A 30-35 to już hardcore.
Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Posty: 1265
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 05:43
Lokalizacja: USGERPETE
Kontakt:

Re: Warsztaty #5 - 24-26.03.2017 MOLO Łódź - ZAPISY !!!

Post autor: Ojciec Dyrektor »

Konkretnie to daje dwie tury po 18.5 osoby, czyli należałoby się zastanowić kto zostanie połowoosobą i czy np od pasa w dół weźmie udział w malowaniu figurek a od pasa w górę w projekcie iskra. To nie jest takie proste jak się wydaje.
bondarek
Posty: 68
Rejestracja: sob 24 maja 2014, 21:30

Re: Warsztaty #5 - 24-26.03.2017 MOLO Łódź - ZAPISY !!!

Post autor: bondarek »

Wg mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby zwiększenie częstotliwości warsztatów, ale w takim przypadku trzeba to skomercjalizować, organizatorzy będą musieli na tym jakoś zarobić. Dwa razy w roku ktoś może poświęcić swój czas ale jeśli taka impreza byłaby już co kwartał to uważam, że powinni mieć godziwą kasę. Podejrzewam też, że większość zapłaciłaby po 100 od głowy bez jakiegoś wielkiego płaczu raz na pół roku.

A teraz możecie po mnie jechać 8-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty SF”