I Mistrzostwa IPMS San Escobar w Lodzi

Wyjazdowe spotkania, modelarskie też...

Moderator: Spotter

Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Posty: 1265
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 05:43
Lokalizacja: USGERPETE
Kontakt:

Re: I Mistrzostwa IPMS San Escobar w Lodzi

Post autor: Ojciec Dyrektor »

Karolkonw to se może być kierownikiem swojego siusiaka i to w najlepszym razie jeśli ujarzmi dłoń.
Tutej potrzeba ludzi z wykrztałceniem, niepszecientną osobowością, wysokim ilorazem inteligencji, szlachetnymi rysami twarzy i wiedzą nerytoryczną na temat AZSów do góry i termonamierników mikrofalowych nowej generacji.

Dlatego z niechęcią mianuje siebie bo tylko ja się nadaje i spełniam wymagania.
karolkonw
Posty: 899
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:12

Re: I Mistrzostwa IPMS San Escobar w Lodzi

Post autor: karolkonw »

ja i muuj siusiak mowimmmdfinhndvoahvusvhsuobhvaluhs flval sorry nie zapaowalem nad dlonia...
mowimy OKEJ
Awatar użytkownika
Krocionorzec
Posty: 1097
Rejestracja: czw 28 lis 2013, 18:51

Re: I Mistrzostwa IPMS San Escobar w Lodzi

Post autor: Krocionorzec »

Nie znam się to się wypowiem. Temat podupadł, a szkoda coby zgasł z kretesem. Także tego, póki nie jest za późno. Ostatnimi chwilami myślałem troszku na SanEscobarowym konkursem. I przemyślenia mam następujące (z którymi się możecie zgodzić albo i nie, wasza wola w końcu):
• Zabawa w naszym gronie, ewentualnie lekko wychodząca poza nie (za pośrednictwem fejsbuka)
• Klasy te co Panzer zaproponował, plus MIn - Modelos Incompletados – bo jest mega kozacka;
• Głosowanie na najlepszy model w klasie za pośrednictwem fejsa (via strona SF i modelarstwo nie dla idiotów, klasycznie dla tego typu medium za pomocą lajków do powiedzmy północy w sobotę), na stronach trzeba będzie oczywiście zamieścić kilka dni wcześniej anons oraz oczywiście na miejscu (za pomocą uprzednio wybranej metody głosowania) na modele zgłoszone do tego jakże prestiżowego konkursu;
• Wygrywa model który owych lajków i głosów uczestników-na-miejscu zbierze najwięcej;
• Dowolna ilość modeli jednego uczestnika;
• Clou zabawy czyli nadgrody. Biorę na siebie zaprojektowanie i wydruk dyplomów uczestnictwa/zdobycia miejsca (konkurs mały to myślę że zwyciężca tylko jeden w danej klasie) plus może Grand Prix (z pudełkiem Cacao DecoMoreno z autografem jako rzeczówkę…)?;
• Plakat się robi…
To tyle – co myślicie? Zostało kilka dni, można się sprężyć. Pomyślcie powiedzmy do środy?

Ach, no i na miejscu byłby nieodzowny namiot (Panzer?) coby zrobić po fotce każdego modelu i laptop z netem, coby te fotki na fejsa wrzucić.
Obrazek
karolkonw
Posty: 899
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:12

Re: I Mistrzostwa IPMS San Escobar w Lodzi

Post autor: karolkonw »

Ja bym dorzucil cos jako SPONSOR - sidolux dla grand prix i moze po pactrze?
Modelos Incompletados to najfajniejsza kategoria !
Awatar użytkownika
Krocionorzec
Posty: 1097
Rejestracja: czw 28 lis 2013, 18:51

Re: I Mistrzostwa IPMS San Escobar w Lodzi

Post autor: Krocionorzec »

Sidolux bardzo pro :D
Obrazek
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: I Mistrzostwa IPMS San Escobar w Lodzi

Post autor: KFS-miniatures »

Krocionorzec pisze:• Głosowanie na najlepszy model w klasie za pośrednictwem fejsa (via strona SF i modelarstwo nie dla idiotów, klasycznie dla tego typu medium za pomocą lajków do powiedzmy północy w sobotę), na stronach trzeba będzie oczywiście zamieścić kilka dni wcześniej anons oraz oczywiście na miejscu (za pomocą uprzednio wybranej metody głosowania) na modele zgłoszone do tego jakże prestiżowego konkursu;
• Wygrywa model który owych lajków i głosów uczestników-na-miejscu zbierze najwięcej;
absolutnie nie na lajki. jak chcesz minimum wiarygodnosci w takim głosowaniu, to wyłącznie na udostępnienia. to raz. dwa- trzeba było by najpierw zrobic ruch wokół tego, żeby ludzie wogóle zaglądali na fejsowy profil sf w oczekiwaniu na galerie konkursowe, inaczej będą 2-3 glosy i wiecej zamieszania niz profitów. a mam istotne obawy, że ten ruch sam sie nie zrobi, a nikomu jakos sie za bardzo przy fejsie dłubać nie chce. Bo nawet wrzucenie galerii stanowi problem, mimo przygotowanego cower foto. ja sie tum nie zajme, bo teraz dla mnie priorytetem jest ogarniecie własnej strony, ale oczywicie kibicuję działaniom społeczności scalefun
karolkonw
Posty: 899
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:12

Re: I Mistrzostwa IPMS San Escobar w Lodzi

Post autor: karolkonw »

kamil- ruch oczywizda zaczynamy szybko jak bedzie plakat
udostepnienia nie w przypadku incompletado!
Panzer
Posty: 1022
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 10:44

Re: I Mistrzostwa IPMS San Escobar w Lodzi

Post autor: Panzer »

Ja namiot biorę, bo będzie filmik o moim stanowisku foto.
Komentarze na polskich forach dyskusyjnych? Tak ja to widzę:
Obrazek
Awatar użytkownika
Krocionorzec
Posty: 1097
Rejestracja: czw 28 lis 2013, 18:51

Re: I Mistrzostwa IPMS San Escobar w Lodzi

Post autor: Krocionorzec »

Psiakrew, Houston mam kłopoty. Corel mnie przerasta, usiłowałem zrobić wolnymi chwilami coś w rodzaju plakatu, ale nie ogarniam. Myślałem o zwyczajowym jarmaczno-wieśniackim stylu polskiego plakatu modelarskiego z motywem przewodnim jakiegoś modelu (któryś Tołdi z napisem Pueblo byłby w sam raz jak sądzę) na tle mapy San Escobar. Nie umiem tego zrobić. Mapę mam w pdf-ie. Znacie się na corelu na tyle by stworzenie czegoś takiego nie wiązało się z dużym nakładem pracy?
Obrazek
karolkonw
Posty: 899
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:12

Re: I Mistrzostwa IPMS San Escobar w Lodzi

Post autor: karolkonw »

wrzuc na priva pomysla porozgaldma sie kto mzoe pomoc
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty SF”