Warsztaty SF #5 NAKLEJKA Z NIKIEM?

Wyjazdowe spotkania, modelarskie też...

Re: Warsztaty SF #5 NAKLEJKA Z NIKIEM?

Postautor: tankmania » czw 16 mar 2017, 17:27

Jak po wódce zapominacie swoich imion to może takie kieliszki.

Obrazek

Ja mam taki ze "Zdzisławem" i jestem zadowolony.
Obrazek
Awatar użytkownika
tankmania
Site Admin

Postautor: Korowiow » czw 16 mar 2017, 21:00

Ale czy za piątkaka to som takie co można przykleić tylko ma sfetr, czy można jeszcze gdzieś indziej nakleić?
Awatar użytkownika
Korowiow

Postautor: Yash » pt 17 mar 2017, 10:26

http://www.durable.poznan.pl/samoprzylepne/durable-8605-identyfikator-z-materialu-samoprzylepny-30-x-60-mm-50-szt.html

Takie oto nalepki znalazłem, a nie było łatwo. Mogę zakupić jeżeli nie ma sprzeciwu?

Wiadomo, że to trochę obciachowe etc, ale z uwagi na to, że wiele osób nie zna się z widzenia to takie naklejki imo będą bardzo praktyczne. Istnieje możliwość malowania zamiast wpisania nicka z forum. Np. włochatej świnki z kłami.
Awatar użytkownika
Yash

Postautor: konrad_dzik » pt 17 mar 2017, 10:49

Yash pisze:http://www.durable.poznan.pl/samoprzylepne/durable-8605-identyfikator-z-materialu-samoprzylepny-30-x-60-mm-50-szt.html

Takie oto nalepki znalazłem, a nie było łatwo. Mogę zakupić jeżeli nie ma sprzeciwu?

Wiadomo, że to trochę obciachowe etc, ale z uwagi na to, że wiele osób nie zna się z widzenia to takie naklejki imo będą bardzo praktyczne. Istnieje możliwość malowania zamiast wpisania nicka z forum. Np. włochatej świnki z kłami.

Wypraszam sobie, mentalność krakowska z ciebie wyłazi, już musisz dziki obrażać, ja naprawdę nie wiem jak tak można, rozumiem żeby ojcec tadeusz czy tam kamil, ale ty
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni
futrzaków nie obsługujemy
Awatar użytkownika
konrad_dzik

Postautor: Spotter » pt 17 mar 2017, 11:03

Yash pisze:http://www.durable.poznan.pl/samoprzylepne/durable-8605-identyfikator-z-materialu-samoprzylepny-30-x-60-mm-50-szt.html

A Ty tak na poważnie widzę. Róbta co chceta - ja nosić nie będę. Nigdy nie noszę i nosić nie będę. Jak ktoś chce wiedzieć com zacz, to podejdzie i się zapyta! Nie cierpię tych hamerykańskich zwyczajów!
A może jeszcze usiądziemy w kółku i zaczniemy od: "Cześć, jestem Spotter i sklejam modele", "Cześć Spotter".
Awatar użytkownika
Spotter

Postautor: KFS-miniatures » pt 17 mar 2017, 11:08

to jeszcze trzeba znaleźć skrybe, który w sposób czytelny te fiszki wypełni (dla chętnych)
chyba że wraz z naklejkami dostarczany jest szablon dokumentu tekstowego, który mozna wypełnic a fiszki wydrukowac na domowej drukarce..
Awatar użytkownika
KFS-miniatures

Postautor: karolkonw » pt 17 mar 2017, 11:24

albo o zgrozo dac pisaka i masz napisz jak chcesz...
karolkonw

Postautor: KFS-miniatures » pt 17 mar 2017, 11:29

tak, trzy krzyżyki - imie, nazwisko, stopien wojskowy

ja na kaczych dyplomach widziałem jakim pismem posługuje sie świat modelarski i nie wspominam o potrzebie wypisania tych fiszek dla beki
Awatar użytkownika
KFS-miniatures

Postautor: karolkonw » pt 17 mar 2017, 12:09

to nie robmy skoro to zbyt duzy problem:)
karolkonw

PoprzedniaNastępna

Wróć do Warsztaty SF