Mój warsztat

Moderator: Spotter

Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Mój warsztat

Post autor: Spotter »

Ostatnio mój postęp prac był wręcz znikomy, bo jak to Cooper nazwał, bawiłem się w Boba Budowniczego. Krótko mówiąc - budowałem sobie nowe gniazdko do życia mego i mej famili. Więc styrany po całym dniu zapieprzania na budowie, po sklepach, użerania się z wykonawcami, jedyne na co miałem wieczorami ochotę i siły, to zimny browar. :piwo:

Nie mniej już się przeprowadziłem, czyli mój stary pokój warsztatowy przestał istnieć i trzeba sobie zbudować nowy. Miejsce jakie sobie wygospodarowałem to jest garaż (a jakżeby inaczej). Taki oto mały kącik:
Obrazek
Od lewej strony okna do rogu i od rogu w prawo mam zamiar sobie zająć przestrzeń na swoją modelarnię. Nawet wyciąg jest tak skonstruowany, że będzie można podłączyć do niego rurę z komory lakierniczej. Oczywiście wspomagany wentylatorem. Już na etapie budowy przemyślałem sobie stałe oświetlenie oraz gniazdka na odpowiednim poziomie, żeby co chwilę się nie schylać pod stół, aby coś tymczasowo podłączyć.

Pierwszy krok w celu umeblowania modelarni poczyniony. Moje poprzednie biurko, na którym mieściłem się z warsztatem i lakiernią naprzemiennie:
Obrazek

Jak tylko zanabędę nowe biurka, aby uzupełnić braki, to biorę się za urządzanie w stojaki, szafeczki, szufladki itp.
cooper69
Posty: 1497
Rejestracja: wt 20 maja 2014, 07:09

Re: Mój warsztat

Post autor: cooper69 »

Zazdraszczam.
Thalgonis
Posty: 2112
Rejestracja: pn 10 wrz 2018, 17:58

Re: Mój warsztat

Post autor: Thalgonis »

Jo tyż :piwo: Może urządzisz mini-warsztaty modelarskie dla najmłodszych :D
====================
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: Mój warsztat

Post autor: Spotter »

Dla najmłodszych nie mam zamiaru. Ale wiecie, zawsze będzie można sobie urządzić mini warsztaty :mrgreen:
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: Mój warsztat

Post autor: Spotter »

Coś udało mi się dzisiaj zrobić aby przybliżyć się do urządzenia modelarni. Oświetlenie i półki zamontowane. Planuję jeszcze dwie półki, ale nie wiem czy to najlepszy pomysł. Bo jak będą świecić pustkami, to będzie mnie korcić aby je zapełniać :mrgreen:
Obrazek
Rafał B
Posty: 1703
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: Mój warsztat

Post autor: Rafał B »

Spotter pisze: Bo jak będą świecić pustkami, to będzie mnie korcić aby je zapełniać :mrgreen:
...zawsze można je zdemontować 8-)
Thalgonis
Posty: 2112
Rejestracja: pn 10 wrz 2018, 17:58

Re: Mój warsztat

Post autor: Thalgonis »

A gdzie miejsce na gotowce?
====================
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: Mój warsztat

Post autor: Spotter »

A to zupełnie gdzie indziej. To jest modelarnia, miejsce pracy. To tak jakbyś chciał gotowe meble ustawiać w stolarni ;)
Planuję w domu 2 gablotki na gotowce.
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: Mój warsztat

Post autor: Spotter »

No i nastała jasność. Dzisiaj mam nadzieję, że w końcu dojedzie stół warsztatowy i będzie można w końcu rozkładać graty. Tak mnie nosi aby coś porobić. Zwłaszcza, że Pz. III trzeba w końcu ukończyć :lajkonik:
Obrazek
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: Mój warsztat

Post autor: Spotter »

Przyjechał stół roboczy, yeahhh :banana: :lajkonik: Teraz tylko wszystko ogarnąć, posprzątać, poustawiać i...gdzieś za tydzień może zacznę działać w warsztacie.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotter”