Alicja -54mm

Relacje, podpowiedzi, pytania
Przemek Szymczyk
Posty: 81
Rejestracja: wt 26 cze 2012, 07:31

Re: Alicja -54mm

Post autor: Przemek Szymczyk »

to są takie pończochy z dziurami na pięty i palce - pewnie to ma jakąś nazwę specjalistyczną ale jej nie znam :)

Jak na ten etap malowania jestem z niej w miarę zadowolony, zatem mail od Kabuka był niemiłą niespodzianką. Ale skoro mówicie że może być to prawdopodobnie po prostu ma inny gust i tyle, choć w takim razie zastanawia czemu wiedząc jak maluję zaproponował malowanie boxarta. No cóż, niezbadane są wyroki Kabuków ;)
Pozdrawiam, Przemek

Obrazek
Przemek Szymczyk
Posty: 81
Rejestracja: wt 26 cze 2012, 07:31

Re: Alicja -54mm

Post autor: Przemek Szymczyk »

coś tam wypoprawiałem, domalowałem i przyczepiłem do podstawki:

Obrazek
Pozdrawiam, Przemek

Obrazek
Siara
Posty: 501
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 14:39

Re: Alicja -54mm

Post autor: Siara »

Kwestia jest, czy sie podobalo pryncypalowi po poprawkach, jak nie to on jest "knob".
Przemek Szymczyk
Posty: 81
Rejestracja: wt 26 cze 2012, 07:31

Re: Alicja -54mm

Post autor: Przemek Szymczyk »

Się okaże czy się zreflektuje jak obaczy na FB.

Jak mi wczoraj wypisał listę uchybień oraz jaki to jest "disappointment" to stwierdziłem że mu zapłacę za model i se go zrobię na półkę bez presji spełniania oczekiwań kogoś z odmiennym gustem. Odpisał że płacić nie muszę, i na tym póki co się skończyło :)
Pozdrawiam, Przemek

Obrazek
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Alicja -54mm

Post autor: KFS-miniatures »

Przemek Szymczyk pisze:ak mi wczoraj wypisał listę uchybień oraz jaki to jest "disappointment"
cos mi to śmierdzi.. jak sie popatrzy na malunki u niego na stronie to ja nie jestem przekonany, czy one takie rozpierdalajace jakoscią twoją pracę
Przemek Szymczyk
Posty: 81
Rejestracja: wt 26 cze 2012, 07:31

Re: Alicja -54mm

Post autor: Przemek Szymczyk »

chuj wi, nie wnikam bo i tak niczego się nie dowiem. Figsa dostałem gratis, stratny na tym nie jestem :)
Pozdrawiam, Przemek

Obrazek
Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

Re: Alicja -54mm

Post autor: Korowiow »

Jak dla mnie super - strata Kabukiego. Swoją drogą jak ktoś się nazywa jak teatr, w którym kobiece role odgrywają mężczyźni to musi mieć trochę spaczony gust - może po prostu jest za mało męska. Zrób jej przebijający z pod podkładu zarost na twarzy. :D
Awatar użytkownika
Patterson
Posty: 357
Rejestracja: ndz 06 sty 2013, 15:57

Re: Alicja -54mm

Post autor: Patterson »

Faktycznie dziwna sprawa, zwłaszcza, że na jego stronie figurki nie są utrzymane w spójnym stylu malowania, a swojej pracy wstydzić się nie musisz. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

Re: Alicja -54mm

Post autor: timi »

Żeby się dojebać, bo sam tak nie umim, to powiem że te dziurawe pończochy mi się nie podobają.
Reszta super, zwłaszcza światło na sukience :o
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Alicja -54mm

Post autor: KFS-miniatures »

timi pisze:Żeby się dojebać, bo sam tak nie umim, to powiem że te dziurawe pończochy mi się nie podobają.
a co malarz poradzi na to, co wymyślil rzezbiarz?
ODPOWIEDZ

Wróć do „W trakcie budowy”