Kittyhawk Mk.IV, Hasegawa, 1/48.

Relacje, podpowiedzi, pytania
Awatar użytkownika
Daniel-Martola
Posty: 277
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:24

Re: Kittyhawk Mk.IV, Hasegawa, 1/48.

Post autor: Daniel-Martola »

O pilocie :lol:
Daniel Lachman
Sklep Modelarski Martola
http://www.martola.pl
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: Kittyhawk Mk.IV, Hasegawa, 1/48.

Post autor: bohdan »

Bardzo fajny warsztat :) Rewelacyjnie prezentuje się Twój Kitty
el Rozito

Re: Kittyhawk Mk.IV, Hasegawa, 1/48.

Post autor: el Rozito »

Daniel-Martola pisze:O pilocie :lol:
Hehe, dobre. Tak wiec, "nie leci z nami pilot". I dobrze, jazda (lot) bez trzymanki, tak jak lubię :mrgreen: .
el Rozito

Re: Kittyhawk Mk.IV, Hasegawa, 1/48.

Post autor: el Rozito »

Dodałem resztę dupereli. Wydechy najpierw pomalowałem brązem tamki, potem przetarłem metalizerem metodą "suchego pędzla", zmatowiłem i przyciemniłem black glaze vallejo; dało mi to dobry podkład pod pigmenty (track rust, medium rust / AK, old rust MIG i Black CMK).
Niezadowolony jestem z maskowania oszklenia gdyż się popodnosiło trochę :oops: i lekko podciągnęło farbę. Muszę z magic tejpem 3M pokombinować...

Obrazek


Nie pozostaje już nic innego jak zaprosić do galerii: http://www.scalefun.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=1009
Ostatnio zmieniony pt 26 lip 2013, 01:39 przez el Rozito, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Krystian Ciechowicz
Posty: 200
Rejestracja: ndz 14 lip 2013, 13:22

Re: Kittyhawk Mk.IV, Hasegawa, 1/48.

Post autor: Krystian Ciechowicz »

Antenki byś dorobił bo ładny lamolot zrobiłeś. Co do podnoszenia się masek ... przed malowaniem nabłyszczam szkło sidoluksem. Później ewentualne zaprószenia wycieram sucha wykałaczką, nie rysuje szkła, a farba schodzi jak marzenie. Inna sprawa, że zbyt długie trzymanie masek na szkle nie pomaga.

A gdzie ta galeria bo bym popatrzył?
Próżnoś repliki się spodziewał Nie dam ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies cię jebał, bo to mezalians byłby dla psa.
Czego krzyczysz... tylko noga? A tamtemu głowę urwało i nie krzyczy, a ty o takie głupstwo. Józef Piłsudski.
el Rozito

Re: Kittyhawk Mk.IV, Hasegawa, 1/48.

Post autor: el Rozito »

Antenek nie miał, tylko taką krótką tzw. whip. Z Sidoluxem na szkiełko spróbuję, właśnie o to chodzi by wykałaczką wydrapać jakbyco. Galeria już jest: http://www.scalefun.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=1009
Awatar użytkownika
Krystian Ciechowicz
Posty: 200
Rejestracja: ndz 14 lip 2013, 13:22

Re: Kittyhawk Mk.IV, Hasegawa, 1/48.

Post autor: Krystian Ciechowicz »

el Rozito pisze:Antenek nie miał
Nie to żebym sie upierał ...

Obrazek
Próżnoś repliki się spodziewał Nie dam ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies cię jebał, bo to mezalians byłby dla psa.
Czego krzyczysz... tylko noga? A tamtemu głowę urwało i nie krzyczy, a ty o takie głupstwo. Józef Piłsudski.
Awatar użytkownika
JBZ
Posty: 1507
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kittyhawk Mk.IV, Hasegawa, 1/48.

Post autor: JBZ »

Krystian pokazujesz zdjęcia amerykańskiego a tutaj mamy brytyjski.
Nie chcę być moderatorem, nie chcę być sędzią LOKu czy innego ZBOWiDu. Wystarczy mi że będę lepił modele.
Awatar użytkownika
Krystian Ciechowicz
Posty: 200
Rejestracja: ndz 14 lip 2013, 13:22

Re: Kittyhawk Mk.IV, Hasegawa, 1/48.

Post autor: Krystian Ciechowicz »

Nie przypominam sobie informacji o wymianie seryjnych radiostacji na potrzeby RAF. Ale jeszcze to sprawdzę.
Próżnoś repliki się spodziewał Nie dam ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies cię jebał, bo to mezalians byłby dla psa.
Czego krzyczysz... tylko noga? A tamtemu głowę urwało i nie krzyczy, a ty o takie głupstwo. Józef Piłsudski.
el Rozito

Re: Kittyhawk Mk.IV, Hasegawa, 1/48.

Post autor: el Rozito »

W wątku na pierwszej (czy drugiej) stronie masz link zamieszczony przez JBZ.
ODPOWIEDZ

Wróć do „W trakcie budowy”