Tiger I Initial, DML 1:35

Krytyka, subiektywne doznania
Awatar użytkownika
Seb
Posty: 241
Rejestracja: ndz 01 lip 2012, 17:01
Lokalizacja: Newry NI

Tiger I Initial, DML 1:35

Post autor: Seb »

Cud, najszybciej zbudowany Tygrys, 2 tygodnie.
K.., na fotach gąski jakieś jasne wyszły, a cała olejna zabawa jakoś wyblakła pod lakierem matowym.
Trudno.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pzdr
Pzdr Sebastian
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Tiger I Initial, DML 1:35

Post autor: tankmania »

Miałem nic nie pisać bo to Tygrys, a Tygrysy, Pantery, Spitfajery, Messerszmity...

Ale cisza, więc jakiś taki smutny dla mnie. Niby wszystko OK, ale przydałoby mu się trochę gleby dla rozweselenia.
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Tiger I Initial, DML 1:35

Post autor: tankmania »

W kontekście:
Bathin pisze: Takie modele są efektowne i mogą się podobać, ja też tak robię, tylko że mi nie wychodzi i zarzucają mi "brak nowych technik".
To przede wszystkim nie potrafisz się sprzedać. Zdjęcia są mdłe, być może to wina optyki i/lub oświetlenia, ale dodatkowo utrudniasz sobie czarnym tłem. Spróbuj na białym tle, z delikatnie większej odległości (bo głębia też momentami siada, lub mniejsza przysłona jeżeli masz mozliwość) i wykadruj. Na zdjęciach jest cień, powinny być co najmniej dwa źródła światła. itd.
Robiąc zdjęcia musisz tak podejść jakbyś reklamował towar i chciał za niego wydrzeć więcej niż jest warty.

Sam model jest ok i nie widzę nic rażącego co można by uznać za "nie wychodzi mi". Tyle, że z wyjątkiem poprawności i czystości nie ma nic więcej. Smaczków które rzucą na kolana. Dzisiaj ludzie robią takie wariactwa, że trzeba ostro pokombinować w pancerce żeby się wybić z tłumu.
Awatar użytkownika
Seb
Posty: 241
Rejestracja: ndz 01 lip 2012, 17:01
Lokalizacja: Newry NI

Re: Tiger I Initial, DML 1:35

Post autor: Seb »

Masz rację, a z tym "nie wychodzi mi" to była taka przekora.
Nie robię pod publikę, tylko dla siebie.
Jak dumo wspomniał "ma dobrze u mnie w gablocie wyglądać":

Obrazek

Co do zdjęć to będę kombinował.
Zawsze można odpisać: "model zmienił już właściciela", albo "klient tak chciał", zawsze to jakoś usprawiedliwia :lol:
Pzdr Sebastian
Awatar użytkownika
Arkady72
Posty: 1854
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:26
Lokalizacja: Nowogard

Re: Tiger I Initial, DML 1:35

Post autor: Arkady72 »

Jeden Tygrys wygląda faktycznie smutnawo ale cała ferajna w gablocie wygląda całkiem wesoło.
Z czego zrobiłeś pokrowce na lufie i kaemie?
Obrazek
"Oprócz kobiet i dzieci..."
Awatar użytkownika
Seb
Posty: 241
Rejestracja: ndz 01 lip 2012, 17:01
Lokalizacja: Newry NI

Re: Tiger I Initial, DML 1:35

Post autor: Seb »

To żywica bodajże dodatek do zimmeritu Atak.
Pzdr Sebastian
Awatar użytkownika
ROMAN
Posty: 146
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 04:34

Re: Tiger I Initial, DML 1:35

Post autor: ROMAN »

Bathin, Twojemu Tygryskowi nic ująć. Jest zrobiony konwencjonalnie. Ładnie, niekontrowersyjnie. To powoduje, że może i faktycznie nudno. I może nie chodzi o sam model co medialna jego prezentacja. Wszystko da się sprzedać widzowi jeśli się to dobrze przedstawi. Nad przekazem bym popracował. A wydaje mi się, że kiedyś bardziej się frajdoliło modele niż dziś. Jeszcze modele w połowie tamtej dekady nie były chyba tak obwarowane internetową krytyką za nieścisłości przez co inwencja była bardziej luźna a przez to może i ciekawsza. Troszkę śmy się wszyscy chyba za bardzo przestraszyli krytyki by pozwolić sobie na swobodną zabawę w hobby przez co podchodzimy ze zbyt dużą dozą ostrożności.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gotowe do inspekcji”