HP Victor B.2 (1/144 GWH)

Krytyka, subiektywne doznania
Awatar użytkownika
Lejgo_inc
Posty: 151
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 20:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

HP Victor B.2 (1/144 GWH)

Post autor: Lejgo_inc »

Skończyłem takie blade coś. Właściwie to skończyłego go w grudniu, potem jeszcze chwilę zajęła podstawka. Ale jakbym komuś próbował wmówić że w jednym roku skończyłem 3 (trzy, nie dwa ani nie cztery) modele to i tak nikt by nie uwierzył.

Plastik GWH, czyli Pit Road, do tego dołożyłem swoją blaszkę oraz sondę do tankowania i pitoty od Mastera.
Takie coś wyszło, białe dość.

Trochę gimnastyki przy fotografowaniu wymagało wydobycie efektu polerowania paneli poszycia na skrzydłach i kadłubie. Chodziło mi o lekki połysk w środku panelu i matowość przy linii podziału. Conieco można dojrzeć na zbliżeniach centropłata, ale najwyraźniej widoczne jest to jednak na żywo, bo to subtelny efekt który najbardziej rzuca się w oko przy zmianie kąta oko-obiekt-światło.

Jeszcze dwa słowa o podstawce. Ma to być droga kołowania na lotnisku Cottesmore, schnąca po deszczu w promieniach podzwrotnikowego wyspiarskiego słońca. Tyle teorii. Jak mi się to zamierzenie udało zrealizować - tego się dowiem z waszych komentarzy, nie żałujcie sobie :)
Samolot natomiast nie jest mokry albowiem dlatego że ponieważ z tego powodu iż - fruwał tam gdzie nie padało i dopiero co wylądował. W dodatku właśnie czeka go ministerialna inspekcja.

(ostatnie podma lufki)
Obrazek

i włala:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

tu w bardziej kontrastowych okolicznościach przyrody:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

aa, i jeszcze syf na spodzie, bo silniki wbrew regulaminowi ciekły i kopciły
Obrazek
pozdrawiam, Leszek
[sytuację poprawi wprowadzenie dodatkowych przepisów]
www.shelfoddity.com
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: HP Victor B.2 (1/144 GWH)

Post autor: KFS-miniatures »

przytwierdź go na stałe do podstawki, zeby ograniczyć widocznośc spodu, który nie jest najmocniejcniejszą stroną tej miniatury
Awatar użytkownika
Lejgo_inc
Posty: 151
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 20:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: HP Victor B.2 (1/144 GWH)

Post autor: Lejgo_inc »

tak też uczyniłem
pozdrawiam, Leszek
[sytuację poprawi wprowadzenie dodatkowych przepisów]
www.shelfoddity.com
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1187
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 23:47

Re: HP Victor B.2 (1/144 GWH)

Post autor: fragles »

A-ha! Mokro.

A przy okazji: wafla przekładałeś kajmakiem, czy masą kakaową? Narobiłeś mi smaku! :-)
Awatar użytkownika
Lejgo_inc
Posty: 151
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 20:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: HP Victor B.2 (1/144 GWH)

Post autor: Lejgo_inc »

Mam zaprzyjaźniono piekarnie, pani mi odkłada wczorajsze piszingery. Różne. Tofi. Tofu. Czekolada. Smalec. Sie skleja na wikol albo budaprę, budaprę troche mocniej kopie. A czego nie zjem to sie w sam raz na podstawkę nada.
pozdrawiam, Leszek
[sytuację poprawi wprowadzenie dodatkowych przepisów]
www.shelfoddity.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gotowe do inspekcji”