Białoruś 1/35 Plus

Krytyka, subiektywne doznania
Panzer
Posty: 1022
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 10:44

Re: Białoruś 1/35 Plus

Post autor: Panzer »

Weź patyk i wydłub trochę tego błota...
Komentarze na polskich forach dyskusyjnych? Tak ja to widzę:
Obrazek
Awatar użytkownika
Robert L.
Posty: 56
Rejestracja: czw 03 sty 2013, 19:31
Lokalizacja: Kraków

Re: Białoruś 1/35 Plus

Post autor: Robert L. »

O! Wywróconego traktóra to jeszcze na forum o traktórach nie było, a teraz jest.
Awatar użytkownika
konrad_dzik
Posty: 608
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 21:01
Lokalizacja: W-wa

Re: Białoruś 1/35 Plus

Post autor: konrad_dzik »

Mam już dość przekazywania zdjęć komentarzy pouczania i popełnianych błędów wysokiej klasy specjalistów. Cześć.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni
futrzaków nie obsługujemy
Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

Re: Białoruś 1/35 Plus

Post autor: Korowiow »

Oczywiście model mi się podoba ale mam jedno ale. W tytule jest napisane, że Białoruś 1/35 plus a pokazałeś tylko Białoruś. Gdzie ten plus, będziesz jeszcze pokazywał?, to jest jakiś taki pseudo konkurs czy coś?
cooper69
Posty: 1497
Rejestracja: wt 20 maja 2014, 07:09

Re: Białoruś 1/35 Plus

Post autor: cooper69 »

Korowiow pisze:Oczywiście model mi się podoba ale mam jedno ale. W tytule jest napisane, że Białoruś 1/35 plus a pokazałeś tylko Białoruś. Gdzie ten plus, będziesz jeszcze pokazywał?, to jest jakiś taki pseudo konkurs czy coś?
Bo tego plusa to On pewnikiem oczekuje od fszystkich co tutej dostajom. Taki cfany gapa.
Awatar użytkownika
konrad_dzik
Posty: 608
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 21:01
Lokalizacja: W-wa

Re: Białoruś 1/35 Plus

Post autor: konrad_dzik »

Panzer pisze:Weź patyk i wydłub trochę tego błota...
Były protesty, że za mało tego błota, to się boje :?
Robert L. pisze:O! Wywróconego traktóra to jeszcze na forum o traktórach nie było, a teraz jest.
Rozwój to słowo klucz, jednak pamiętajmy też, że niektórzy rozwijają się do tyłu, taki mały manifest traktorowy :banana:
Korowiow pisze:Oczywiście model mi się podoba ale mam jedno ale. W tytule jest napisane, że Białoruś 1/35 plus a pokazałeś tylko Białoruś. Gdzie ten plus, będziesz jeszcze pokazywał?, to jest jakiś taki pseudo konkurs czy coś?
Jak to niesłyszałeś tosz to najnowszy projekt rządu, za każde odwiedzenie galerii pobieram opłatę, żeby zapełniać budżet na coś co nieterkocze ;)
cooper69 pisze:
Bo tego plusa to On pewnikiem oczekuje od fszystkich co tutej dostajom. Taki cfany gapa.
Nie dziękuje ja na plusy się nie łapie, ale zawsze mogą podać numer konta i zarządać wpłaty, jeżeli tak bardzo chcesz :twisted: .
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni
futrzaków nie obsługujemy
Grzesiek76
Posty: 108
Rejestracja: wt 20 maja 2014, 12:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Białoruś 1/35 Plus

Post autor: Grzesiek76 »

Coś niesamowitego :shock: . Piękny model
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gotowe do inspekcji”