Achilles IIc 1/48 Tamiya

Krytyka, subiektywne doznania
Awatar użytkownika
Krocionorzec
Posty: 1097
Rejestracja: czw 28 lis 2013, 18:51

Re: Achilles IIc 1/48 Tamiya

Post autor: Krocionorzec »

Nie przypuszczam żebym był w stanie osiągnąć poziom mistrza, i tak osiągnąłem więcej niż się spodziewałem. Poza pigmentami na co jeszcze zwrócić uwagę następną razą? (między bogiem a pierogiem obejrzałem sobie teraz model w normalnym świetle i ten pieprzony kurz jest o wiele mniej widoczny - wiem że to słaby argument - ale spróbuję coś z tym jeszcze zrobić). Hej ho.
Obrazek
Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 1119
Rejestracja: pt 04 sty 2013, 21:54

Re: Achilles IIc 1/48 Tamiya

Post autor: grzegorz75 »

Ja to woGle zrezygnowałem z wcierania pigmentów w karoserie bo to zabija wszystko . Lepiej jak jusz to siuwaksa postawić kropelke kurzowego i go pogonic łajtspirytem , w razie niemca nadmiar na świeżo można zebrać jak sie nie spodoba po przeschnieciu . A pigmenty to robie zajzajer i z pedzla strzelam gdzieś przy nadkolach i nadmiar sie zbiera tym chujem do oczu gąbkom takom na patyku i dalikatnie zostaje wtedy tego kurzobłota .
Awatar użytkownika
Korowiow
Posty: 1138
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 18:11

Re: Achilles IIc 1/48 Tamiya

Post autor: Korowiow »

grzegorz75 pisze:Ja to woGle zrezygnowałem z wcierania pigmentów w karoserie bo to zabija wszystko . Lepiej jak jusz to siuwaksa postawić kropelke kurzowego i go pogonic łajtspirytem , w razie niemca nadmiar na świeżo można zebrać jak sie nie spodoba po przeschnieciu . A pigmenty to robie zajzajer i z pedzla strzelam gdzieś przy nadkolach i nadmiar sie zbiera tym chujem do oczu gąbkom takom na patyku i dalikatnie zostaje wtedy tego kurzobłota .
Jo kolega Grześ ma racjem absolutnom. Zajzajery i Tamiyunie som w pytem. Pygmenty to ja używam na pojazdy od spodu albo na kurze, błota na drodze.
Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 1119
Rejestracja: pt 04 sty 2013, 21:54

Re: Achilles IIc 1/48 Tamiya

Post autor: grzegorz75 »

mam nadzieje że pomogłem :piwo:
Awatar użytkownika
Krocionorzec
Posty: 1097
Rejestracja: czw 28 lis 2013, 18:51

Re: Achilles IIc 1/48 Tamiya

Post autor: Krocionorzec »

grzegorz75 pisze:mam nadzieje że pomogłem :piwo:
Kocham cze.
Obrazek
Panzer
Posty: 1022
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 10:44

Re: Achilles IIc 1/48 Tamiya

Post autor: Panzer »

Ile czasu sklejasz model?
Komentarze na polskich forach dyskusyjnych? Tak ja to widzę:
Obrazek
Awatar użytkownika
micmal
Posty: 576
Rejestracja: śr 27 cze 2012, 23:49

Re: Achilles IIc 1/48 Tamiya

Post autor: micmal »

Jedź z następnym tematem. Tego zostaw i dalej do roboty :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gotowe do inspekcji”