P-61A Dirty Widow 1/48

Krytyka, subiektywne doznania
Awatar użytkownika
JBZ
Posty: 1507
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: P-61A Dirty Widow 1/48

Post autor: JBZ »

Bardzo się sympatycznie Wdowę ogląda. Przydałyby się fotki spodu.
Nie chcę być moderatorem, nie chcę być sędzią LOKu czy innego ZBOWiDu. Wystarczy mi że będę lepił modele.
Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 316
Rejestracja: sob 07 lip 2012, 17:41
Lokalizacja: Bydgoszcz/Solec Kujawski

Re: P-61A Dirty Widow 1/48

Post autor: Tomek »

Prawie nigdy nie komentuję modeli samolotów ale ten mnie ujął. Bardzo.
nieco bardziej podkurwiony SKAYRAIDER pisze: głupich nie sieją, sami się rodzą.
myślałem ze jesteś tylko głupi, ale ty jesteś bardzo głupi i do tego niewychowany.
tyfus to tyfus !
rollingstones
Posty: 219
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 11:35

Re: P-61A Dirty Widow 1/48

Post autor: rollingstones »

Udała się - gratuluję
Marcin Prus
Posty: 70
Rejestracja: pt 05 paź 2012, 13:10

Re: P-61A Dirty Widow 1/48

Post autor: Marcin Prus »

Na początku chciałem się przyjebać do tych paciek na skrzydłach a potem 4 dni szukałem różnic między fotką oryginału a modelem i chuj znalazłem :lol:. Kozacki model. Bez przesadnego szejdingowania ale zajebiście styrany.
Chociaż to trochę lipa, że Ci tak dobrze wyszedł bo mam P-38 i też miałem takiego zielonego zrobić ale z moimi umiejętnościami to, po dwóch miesiącach malowania, pewnie w końcu poleci w kierunku jakiejś ściany albo za okno jak będę się chciał (a pewnie będę bo jest przekozak) wzorować na Twoim ;).
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: P-61A Dirty Widow 1/48

Post autor: KFS-miniatures »

Marcin Prus pisze:ale z moimi umiejętnościami to, po dwóch miesiącach malowania, pewnie[...]
no ale tgam żadnych cudów nie ma. moze troche spiąc sie trzeba by na etapie preszejdingu, zeby był delikatny, ale to były dwa dni malowania i zabawy naprawdę nieskomplikowanymi trechnikami. wiecej roboty, niz knucia, jednym słowem
zatem koncząc twoje zdanie, pewnie bys osiągnal przynajmnie zblizony efekt. przy cma prawde malowanie uyłatwia dobra dokumentacja, tak, zeby nie musiec sie zastanawiac nad tym jaki efekt uzyskać, a tylko jak go uzyskać.
Marcin Prus
Posty: 70
Rejestracja: pt 05 paź 2012, 13:10

Re: P-61A Dirty Widow 1/48

Post autor: Marcin Prus »

KFS-miniatures pisze:nie musiec sie zastanawiac nad tym jaki efekt uzyskać, a tylko jak go uzyskać.
No jeszcze pozostaje kwestia tego, żeby wychodziło tak jak chcesz a nie żeby robić tak jak wychodzi. Ale to już tylko zależy od doświadczenia. Żeby malować modele tak jak np. Ty to trzeba mieć swego rodzaju wyczucie i po prostu widzieć barwy. Chodzi mi o takie sprawy jak np. czym rozjaśnić albo jaki łosz, jakie kolory się ze sobą komponują tak, żeby się dobrze na to patrzyło. Tego ciężko się nauczyć chociaż pewnie nie jest to niemożliwe.
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: P-61A Dirty Widow 1/48

Post autor: KFS-miniatures »

Marcin Prus pisze: Chodzi mi o takie sprawy jak np. czym rozjaśnić albo jaki łosz, jakie kolory się ze sobą komponują tak, żeby się dobrze na to patrzyło.
a tego to ja nigdy nie wiuem, ja zgaduję. i nie zawsze trafiam
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: P-61A Dirty Widow 1/48

Post autor: KFS-miniatures »

obiecywałem kiedys wiecej fotek, a ze ojciec dyrektor przypomniał wontek, to i obiecanki mi sie przypomniały.. wiec wrzucam..

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Posty: 1265
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 05:43
Lokalizacja: USGERPETE
Kontakt:

Re: P-61A Dirty Widow 1/48

Post autor: Ojciec Dyrektor »

N°1, zdecydowanie najlepszy model samolotu w polskich internetach a może i we wszystkich internetach.

Tyle w temacie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gotowe do inspekcji”