Clerget 9B/Z

Moderator: taurusmodels

Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Posty: 1265
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 05:43
Lokalizacja: USGERPETE
Kontakt:

Re: Clerget 9B/Z

Post autor: Ojciec Dyrektor »

Y dobra to abstrahując od modelarstwa - jak się miesza kutasem w herbacie to co? To się popsuje? :o
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Clerget 9B/Z

Post autor: tankmania »

taurusmodels pisze: valleyo są do dupy i tego się będę trzymał.
Nie spotkałem lepszych farb do malowania pędzlem, ale zaznaczam do malowania. Nie do kładzenia powłoki lakierniczej tylko do malowania.
taurusmodels
Posty: 37
Rejestracja: czw 15 maja 2014, 22:13

Re: Clerget 9B/Z

Post autor: taurusmodels »

KFS-miniatures pisze:
taurusmodels pisze:Opcjonalnie używałem GreenStuffa
GS do szpachlowania i tego typu elementów nadaje się jak kutas do mieszania cukru w herbacie. po utwardzeniu jest gumowaty i słaby w obróbce mechanicznej. tylko magic sculp. Ewentualnie milliput superfine, ale ten jednak mógłby magic sculpowi składniki mieszać..

A to racja! Green stuff był jednak obrabiany ostatecznue gdy był jeszcze nieutwardzony (wygładzany kształtownikiem na mokro) i w tym przypadku gumowatość nie była dokuczliwa. Robiłem odlew i było git. Magic sculpa muszę wypróbować, może będzie rewolucja - senkju.
taurusmodels
Posty: 37
Rejestracja: czw 15 maja 2014, 22:13

Re: Clerget 9B/Z

Post autor: taurusmodels »

Ojciec Dyrektor pisze:Y dobra to abstrahując od modelarstwa - jak się miesza kutasem w herbacie to co? To się popsuje? :o
Nie mów, że nie mieszałeś... herbata zyskuje niepowtarzalny aromat. Trzeba jednak szklankę dostatecznie nisko umieścić i przećwiczyć ruch okrężny biodrami. Aaaa i Pantenol od razu przygotować, bo miesiąc potem boli.
taurusmodels
Posty: 37
Rejestracja: czw 15 maja 2014, 22:13

Re: Clerget 9B/Z

Post autor: taurusmodels »

Abstrahując od mieszania napojów kutafonem, przedstawiam postęp w pracach nad clergetami. Po wstępnym wkurwieniu różnymi rzeczami, zaczynam być zadowolony. Korpusy w 90% skończone - jeszcze śruby główne - a cylinder zaczęty. Teraz czas na głow(ic)ę cylindra, czyli element najbardziej upierdliwy...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
taurusmodels
Posty: 37
Rejestracja: czw 15 maja 2014, 22:13

Re: Clerget 9B/Z

Post autor: taurusmodels »

Fpszut:


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 1119
Rejestracja: pt 04 sty 2013, 21:54

Re: Clerget 9B/Z

Post autor: grzegorz75 »

Zajebiozka to jest
taurusmodels
Posty: 37
Rejestracja: czw 15 maja 2014, 22:13

Re: Clerget 9B/Z

Post autor: taurusmodels »

Ale to była masakra! Pierdoła taka a tydzień zabawy. Ale tego się bałem najbardziej. Na 10 frezów tylko jeden się nadawał (wszystkie toretycznie identyczne). Ale już mam to z głowy. Zadowolony w pełni nie jestem, ale lepiej nie będzie. Jeszcze dzisiaj troche poprawię tu I ówdzie I zespalam z cylindrem.

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Posty: 1265
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 05:43
Lokalizacja: USGERPETE
Kontakt:

Re: Clerget 9B/Z

Post autor: Ojciec Dyrektor »

Zanim kliknę to se zawsze smaruje szczękę koregą i dzięki temu nie muszę zbierać z podłogi. Także kolego już mnie nie zaskoczysz.
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2552
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: Clerget 9B/Z

Post autor: Szydercza Gała »

ZAJEBOZA
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „TaurusModels”