Bob Budowniczy

Grupowe prace tematyczne
Awatar użytkownika
Tomasz Mańkowski
Posty: 575
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 14:55
Lokalizacja: na południe od Warszawy
Kontakt:

Re: Bob Budowniczy

Post autor: Tomasz Mańkowski »

KFS-miniatures pisze:podobnie jak z figurkami preisera, gdzie niejednokrotnie oferta tych szkaradnie pokolorowanych jest wieksza, niz takich 'do sklejania'
Kamil, ale to zarówno polityka danej firmy, jak i ... ekonomia.
Za zestaw pokolorowanych 5-6 ludzików zapłacisz tylko nieco więcej niż za zestaw ludzików "do montażu i własnoręcznego pomalowania". A na to, że w zestawie "zrób to sam" takich ludzików jest 4-5 razy więcej niż w zestawie "gotowców", to klient już nie zwraca uwagi...
Obrazek
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Bob Budowniczy

Post autor: KFS-miniatures »

nawet jak zwraca uwagę, to jednak trzeba pamietac o tym, ze modelarzy kolejowych to jest naprawde niewielu. wiekszosc to kolekcjonerzy
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Bob Budowniczy

Post autor: KFS-miniatures »

skoro mnie nie chcecie w projekcie to chujwamnaimię, ale tak pro forma wrzuce inboxa ładowarki. zgrzebne pudełko z plastkiem na wagę w kuriozalnych i szczątkowych wypraskach. na zdjeciach nie ma dołączonych do zestawy naklejek, bo nie mam zamiaru zawracac sobie nimi głowy. widac natomiast zestaw preiserowskich ludzików, z których jeden zapewne zasiadzie w szoferce. ciekawostką są dwa komplety kół- jedne z gołymi oponami, drugie z jakimiś łancuchami (wykonanymi jako dwukolorowy wtrysk, w sensie ze na czarnej oponie jest szary plastik imitujący łancuchy). i tak po pierwszym spojzeniu do pudła wydaje mi sie, ze są dwa komplety felg, wiec mozna sobie zrobic dwa komplety, zimowy i letni)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Panzer
Posty: 1022
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 10:44

Re: Bob Budowniczy

Post autor: Panzer »

Co to za kulki są????
Komentarze na polskich forach dyskusyjnych? Tak ja to widzę:
Obrazek
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Bob Budowniczy

Post autor: KFS-miniatures »

no można wsadzic je sobie do nosa, lub ucha, albo zbalastować nimi kadłub pojazdu
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Bob Budowniczy

Post autor: KFS-miniatures »

poręcze i schodki fnezją nie grzeszą (tak nawiasem mówiąc, to jest w koncu snap kit, wiec i tak nieźle rozmudowany jak na tego gatunku miniaturę), wiec jedne wymianiam, inne pocieniłem

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Bob Budowniczy

Post autor: KFS-miniatures »

a, i dorobiłem jedną pierdołę, bo i poprzednio szymczyk marudził, ze nie ma..

Obrazek
Przemek Szymczyk
Posty: 81
Rejestracja: wt 26 cze 2012, 07:31

Re: Bob Budowniczy

Post autor: Przemek Szymczyk »

KFS-miniatures pisze:a, i dorobiłem jedną pierdołę, bo i poprzednio szymczyk marudził, ze nie ma..
o. I od razu lepiej ;)
Pozdrawiam, Przemek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projekty zbiorowe”