PZL.23 Karaś IBG

Grupowe prace tematyczne
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: PZL.23 Karaś IBG

Post autor: KFS-miniatures »

myśle, że blachy z zestawy w sumie wystarczają do zbudowania już przyzwoitej miniatury. Choć oczywiście jahujowe tablice będą miłym dodatkiem, jak sie pojawią. Bo wracając do tematu głownego, czyli projektu grupowego z rybą, to karas ma jeszcze wiekszy potencjał prosto z pudła niż erwude hańby. Tak przynajmniej wynika z onfrontaci zdjeć wyprasek opublikowanych przez IBG i instrukcji montażu. Mam nadzieję, ze przez łikend bede miał szansę zweryfikowac te pierwsze wrazenia.
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: PZL.23 Karaś IBG

Post autor: potez »

hyba, że na warsztatach jest malowanie tylko z zewnątrz 8-)
tak, jestem #ponurymodelaż
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2852
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: PZL.23 Karaś IBG

Post autor: bohdan »

i chyba że ktoś takie warsztaty zrobi :mrgreen:
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: PZL.23 Karaś IBG

Post autor: KFS-miniatures »

ee, grzegorzTV zrobi. tylko trzeba bedzie przygotowac jednoczesnie jakis konkurs z medalami, zeby mu sie opłaciło
Awatar użytkownika
Yash
Posty: 329
Rejestracja: czw 22 maja 2014, 22:35

Re: PZL.23 Karaś IBG

Post autor: Yash »

Zrzucimy się na specjalny medal z czekolady w kategorii: Wpółczesne grzgorze 1:75 wariancja morska.

Ciesze się, że pomogłem.
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2852
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: PZL.23 Karaś IBG

Post autor: bohdan »

JA tu o modelarstwie piszę ! Proszę mi innych tematów nie przypisywać ;o)
No chyba za sprawą IBG i Arma Hobby coś się na lepsze zmieniło?
PZL P-23 A
PZL P-23B
PZL P-42
PZL P-7a
Wkrótce cdn....
TO chyba się nazywa KUMULACJA :!:
A do tego Polskie farby !
radoslaw to sobie skopiuj
Normalnie POTĘGA jak za Jagiellonów :razz:
I tak się zastanawiam tyle lat gadania że się nie opłaci ,że nikt tego nie wyda, że temat niszowy!
Można ? MOŻNA !
To taki samograj przez najbliższe 25 lat będzie się sprzedawał :lol: I nikt przy takiej jakości już z nowym na rynek nie wejdzie, żadne tam Czeskie cudeńka ze skrzydłem od P-24 do P11c!
Wnętrze kadłuba i stanowisko dolnego strzelca normalnie bajer full !
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: PZL.23 Karaś IBG

Post autor: potez »

bohdan pisze:i chyba że ktoś takie warsztaty zrobi :mrgreen:
trzeba by sie powoli przymierzać, bo jak teraz nie zaplanujemy to sie grzegorz zajebie jak wszystko na ostatnią chwilę będzie robił 8-)
tak, jestem #ponurymodelaż
levee

Re: PZL.23 Karaś IBG

Post autor: levee »

ibegowe karasie poczynają nabrzmiewać hańbą wydymając pyszczki w niemym pytaniu: co z projektem?
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: PZL.23 Karaś IBG

Post autor: KFS-miniatures »

najpierw ustalmy termin.
proponuję tygdzien 1- 9 lipca. to akurat miesiac po premierze modelu, lipiec zaczyna sie łikenem, wiec przedsięwzięcie powinno miec przynajmniej dobry start..
Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

Re: PZL.23 Karaś IBG

Post autor: timi »

KFS-miniatures pisze:najpierw ustalmy termin.
proponuję tygdzien 1- 9 lipca. to akurat miesiac po premierze modelu, lipiec zaczyna sie łikenem, wiec przedsięwzięcie powinno miec przynajmniej dobry start..
To się nie łapie bo mam urlop od wszystkiego, mi bardziej pasi drugi tydzień bo wtedy mam pusta chatę i spokój
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projekty zbiorowe”