Zmiany na czacie?

Obwieszczenia, uwagi, wnioski, skargi
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Zmiany na czacie?

Post autor: tankmania »

Robert O. pisze:to niech sobie zrobia ten dostep
Nie mają takiego przymusu, a są pełnoprawnymi uzytkownikami wg zasad z dnia rejestracji.

Robert sorry, ja jestem prosty chłop, jak kogoś lubie to z nim wódke pije, jak kogoś nie lubie to mu mówie, że nie chce się z nim bawić. Hipokryzja mnie nie interesuje, tak jak nie interesują mnie rodem z PWMu knucia na ukrytych forach. Nie po to krytykuje pewne zachowania żeby je powielać bo to jest zwykły Kalizm.
Robert O.

Re: Zmiany na czacie?

Post autor: Robert O. »

OK w takim razie ja dam rade życ bez czata i nie rzucam focha tak dla jasnosci galerii kasowac nie mam zamiaru bo to forum lubie i mi pasuje ,taka forma czata mnie nie interesuje juz .Dla mnie sprawa jest juz jasna .
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Zmiany na czacie?

Post autor: tankmania »

Robert O. pisze:OK w takim razie ja dam rade życ bez czata... ... ,taka forma czata mnie nie interesuje juz .Dla mnie sprawa jest juz jasna .
Teraz to z kolei ja nie rozumiem. Możesz spróbować zmienić coś co ci nie pasuje, ale wolisz odpuścić bo na starcie jest coś dla ciebie jasne?
Wyjebali was w modelłora dwa patafiany które napisały, że to ich prywatny folwark i mogą robić co chcą? Był śmiech z pajaców? A teraz w drugą stronę ma to tak działać i to będzie OK?

Obojętne kto jest na forum, skoro jest to znaczy, że wziął się tutaj na zasadach które w dniu rejestracji były pełnoprawne. Ma też pełne prawo do wzięcia udziału w tym temacie.
Mam coś Rob zrobić bo cie lubie? Kolesiostwo wprowadzimy i tutaj to będzie OK? Kogo kurwa chcecie ze mnie zrobić? Hipokryte rodem z PWM? Bucem się jest wtedy kiedy się zachowuje jak buc, a ja nie będę powielał zachowań które pretendują do tego tytułu. Dla żadnej przyjaźni i żadnej galerii!
Awatar użytkownika
Lechu-72
Posty: 97
Rejestracja: sob 14 wrz 2013, 12:34
Lokalizacja: Poznań

Re: Zmiany na czacie?

Post autor: Lechu-72 »

A da radę usunąć usterki forum typu brak powiadomień w wątkach i pw, o białym ekranie po wysłaniu posta nie wspomnę ;) ? Co do czata to technicznie spełnia swoją rolę jak gada 3-max 4 osoby, przy gaduchach więcej osób robi się kocioł.
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Zmiany na czacie?

Post autor: tankmania »

Lechu-72 pisze:A da radę usunąć usterki forum typu brak powiadomień w wątkach i pw, o białym ekranie po wysłaniu posta nie wspomnę ;) ?
Nie wiem, dostał koleś cały zasób do szukania błędów. Debugowanie nie pokazuje ani jednego więc jest problem. Przepuścił przez jakiś program porównujący i też nic nie wykazało więc szuka po omacku i na piechote, a czasu ma tyle ile ma. Nie pozostaje nic tylko mieć nadzieję, bo przerzucanie bazy na czyste forum to masakra i wcale nie oznacza, że nie przerzuci się błędu.
Awatar użytkownika
Arkady72
Posty: 1854
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:26
Lokalizacja: Nowogard

Re: Zmiany na czacie?

Post autor: Arkady72 »

Swoje zdanie na temat obecnej sytuacji czatu już wyraziłem i nie zmieniam. Nie podoba mi się, że z jego "dobrodziejstw" korzystają a właściwie wykorzystują osoby, które de facto istnieją tutaj tylko z jego powodu i dostęp do niego wykorzystują tak przeciwko forum jak i jego poszczególnym użytkownikom pieprząc potem bzdury wyrwane z kontekstu.
Nie zamierzam z tą sytuacją walczyć bo argumenty przeciwników zamknięcia czatu dla pewnych indywiduów brzmią niestety sensownie. Paradoksalnie...
Pozostaje mi nie udzielać się tam więcej i tyle.
Obrazek
"Oprócz kobiet i dzieci..."
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Zmiany na czacie?

Post autor: tankmania »

Arkady72 pisze:Swoje zdanie na temat obecnej sytuacji czatu już wyraziłem i nie zmieniam. Nie podoba mi się, że z jego "dobrodziejstw" korzystają a właściwie wykorzystują osoby, które de facto istnieją tutaj tylko z jego powodu i dostęp do niego wykorzystują tak przeciwko forum jak i jego poszczególnym użytkownikom pieprząc potem bzdury wyrwane z kontekstu...
... argumenty przeciwników zamknięcia czatu dla pewnych indywiduów brzmią niestety sensownie. Paradoksalnie...
To jest niestety smutna prawda. Mnie też czasem szlag trafia jak np. Piotr Dmitruk czyta czat tylko po to żeby na ukrytym forum PWM dzielić się spostrzeżeniami i knuć paranoje jakie tutaj ludzie podejmują działania dywersyjne i kto komu rozkazy wydaje. Szlag trafia tym bardziej, że Piotr na tym samym czacie wypuścił mnie zebym sprowokował Grzegorza2107 bo chciał dać mu bana bo czym dał go nam obu.
Ale czy to znaczy, że mam być taki sam?
Arkady72 pisze:...Nie zamierzam z tą sytuacją walczyć...
Czemu nie? Po prostu opracuj system pod przegłosowanie. Bo ja ani czasu nie mam, ani za bardzo pomysłu na taki. Co mam napisać? Tego blokujemy bo mnie wypuscił, a tego bo to na 99,99% Ziober?
Jak masz pomysł to proszę bardzo, ale musi mieć ręce i nogi.
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1190
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 23:47

Re: Zmiany na czacie?

Post autor: fragles »

Mnie to właściwie jest obojętne, czy dostęp do czata będzie dla wszystkich, czy tylko dla niektórych. Nawet jeśli sam miałbym go nie mieć.
Jak już będzie skonstruowana ankieta i do demokratycznego przegłosowania którejś opcji zabraknie jednego głosu, to proszę mi dać jakoś znać (np. PW, czy coś) - zagłosuję. Zagłosuję za tą opcją, która pierwsza da mi sygnał o potrzebie oddania głosu, w myśl zasady "kto pierwszy, ten lepszy".
Awatar użytkownika
Arkady72
Posty: 1854
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:26
Lokalizacja: Nowogard

Re: Zmiany na czacie?

Post autor: Arkady72 »

tankmania pisze:Czemu nie?
Bo to bez sensu. Nie ma dobrego rozwiązania dla tej sytuacji. Można ją zaakceptować albo nie. Mnie to już nie przeszkadza.
Obrazek
"Oprócz kobiet i dzieci..."
Awatar użytkownika
JBZ
Posty: 1507
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zmiany na czacie?

Post autor: JBZ »

Arkady72 pisze:Nie ma dobrego rozwiązania dla tej sytuacji.
Skoro nie ma dobrego to wypada wybrać mniejsze zło bo
fragles pisze:...
Zrobiłeś Tanku/zrobiliście/zrobiliśmy fajne miejsce w sieci i niech tak będzie dalej.
Nie chcę być moderatorem, nie chcę być sędzią LOKu czy innego ZBOWiDu. Wystarczy mi że będę lepił modele.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sekretariat”