Zmiany na czacie?

Obwieszczenia, uwagi, wnioski, skargi
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Zmiany na czacie?

Post autor: tankmania »

Były głosy żeby czat był tylko koleżeński...

Napisze tak. Dla mnie każda forma forum może być, ale ustalona demokratycznie. Ja się nawet sam zbanuje jak demokratycznie przejdzie taka propozycja.

Nie za bardzo kumam jakby ta forma koleżeńskiego czatu miała wyglądać, jak się ubiegać o koleżeńskość itd. A, że obiecałem założenie tematu to zakładam. Zainteresowanych taką formą proszę o dyskusje/propozycje i w efekcie ankietę.

Na przyszłość proszę zaiteresowanych wprowadzeniem zmian o własną kampanię bez mojego udziału. Można wymyślać cuda na kiju i ja do tego nie jestem potrzebny. Zakładamy temat, proponujemy, spisujemy zasady, poddajemy pod głosowanie. Ja tylko potwierdzam techniczną mozliwość.
Rafał B
Posty: 1701
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: Zmiany na czacie?

Post autor: Rafał B »

tankmania pisze: Ja się nawet sam zbanuje jak demokratycznie przejdzie taka propozycja.
No i z kim bym się przekomarzał?! :lol:

W rzeczy samej jest uciążliwym, czytać lub dowiadywać się od osób 3 o tym, o czym tu czasem w wąskim gronie sobie rozmawiamy.
Jednakże...zgodziłem się na formę tego forum z całym dobrodziejstwem inwentarza ale jeśli koledzy wymyślą jakieś rozwiązanie, a jest nim między innymi jakiś odrębny czat dla "wtajemniczonych", dostosuję się.
Robert O.

Re: Zmiany na czacie?

Post autor: Robert O. »

Podstawowa sprawa dlaczego ten temat jest założony na ogólnym tzn dostepny nawet dla nie zalogowanych ,nie rozumiem dlaczego tak Paweł zrobiłes .


Robert O.

Re: Zmiany na czacie?

Post autor: Robert O. »

KFS-miniatures pisze:a gdzie miał by byc założony?
http://scalefun.com/forum/viewforum.php?f=19
Robert O.

Re: Zmiany na czacie?

Post autor: Robert O. »

KFS-miniatures pisze:do tego forum nie mają dostępu wszyscy potencjalnie zainteresowani sprawą
to niech sobie zrobia ten dostep
trl
Posty: 469
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 16:23
Kontakt:

Re: Zmiany na czacie?

Post autor: trl »

KFS-miniatures pisze:a gdzie miał by byc założony?
Głupie pytanie. Na redakcyjnym przecież...
Obrazek
pl / en / fb
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Zmiany na czacie?

Post autor: KFS-miniatures »

Robert O. pisze:
KFS-miniatures pisze:do tego forum nie mają dostępu wszyscy potencjalnie zainteresowani sprawą
to niech sobie zrobia ten dostep
a czemu? nawiasem mówiać, nie wszyscy mogą
Robert O.

Re: Zmiany na czacie?

Post autor: Robert O. »

KFS-miniatures pisze:
Robert O. pisze:
KFS-miniatures pisze:do tego forum nie mają dostępu wszyscy potencjalnie zainteresowani sprawą
to niech sobie zrobia ten dostep
a czemu? nawiasem mówiać, nie wszyscy mogą
a w czym problem ze nie moga ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sekretariat”