SOLO i czat - ankieta.

Obwieszczenia, uwagi, wnioski, skargi

SOLO, czy zablokować dostęp do czata?

Czas głosowania minął wt 20 maja 2014, 23:53

Zablokować bo ludzi wkurza.
20
61%
Nie blokować, niech wkurza.
13
39%
 
Liczba głosów: 33

tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

SOLO i czat - ankieta.

Post autor: tankmania »

Jak mawiał klasyk z PWMu "bo ludzie się skarżą na pw" :lol:
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: SOLO i czat - ankieta.

Post autor: KFS-miniatures »

konsekwentnie sprzeciwiając się wszelakim technicznym/administracyjnym sposobom ograniczania dostępu do forum, głosuję przeciwko.
i ciekaw jestem, jak wielka bedzie dysproporcja miedzy wynikiem ankiety, a słownym potwierdzeniem swojego głosu..
Robert O.

Re: SOLO i czat - ankieta.

Post autor: Robert O. »

a ja jestem za zablokowaniem ,nic nie wnosi do forum
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: SOLO i czat - ankieta.

Post autor: KFS-miniatures »

wnosi element krotochwilny:>

poza tym, gdzie jest napisane, ze każdy musi coś wnosic? tak pomiajac wszystko inne, to z mojej perspektywy, i w kwestiach czysto warsztatowych, to dla mnie najbardziej cenne jest jak ktoś z tego miejsca cos wynosi
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: SOLO i czat - ankieta.

Post autor: tankmania »

KFS-miniatures pisze: konsekwentnie sprzeciwiając się wszelakim technicznym/administracyjnym sposobom ograniczania dostępu do forum, głosuję przeciwko.
Bez jaj, na takiej zasadzie do dzisiaj by była komuna. Zmiany demokratyczne/większościowe nie są zmianami administracyjnymi.

KFS-miniatures pisze: i ciekaw jestem, jak wielka bedzie dysproporcja miedzy wynikiem ankiety, a słownym potwierdzeniem swojego głosu..
Przecież to proste jak budowa cepa, że 90% głosów za tym żeby został będzie na zasadzie "takie jesteście cwaniaki to sobie z nim radźcie"...
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: SOLO i czat - ankieta.

Post autor: KFS-miniatures »

tankmania pisze:Bez jaj, na takiej zasadzie do dzisiaj by była komuna. Zmiany demokratyczne/większościowe nie są zmianami administracyjnymi.
skoro żekomo jesteśmy forum skupiającym ziomali, sforą, to po chuj panel moeracji? mozna wykurzyć trola tak samo jak jahuja, cieliszaka czy fredkojebcę
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: SOLO i czat - ankieta.

Post autor: tankmania »

KFS-miniatures pisze: skoro żekomo jesteśmy forum skupiającym ziomali, sforą, to po chuj panel moeracji? mozna wykurzyć trola tak samo jak jahuja, cieliszaka czy fredkojebcę
Dla mnie można bez problemu. Ale to, że dla mnie można nie znaczy, że to jest to co wszystkie tygrysy lubią najbardziej.
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: SOLO i czat - ankieta.

Post autor: KFS-miniatures »

oczywiście. ale przypomnę, ze u podstaw eksperymentu z tym forum było to, ze admin/mod jest WYŁĄCZNIE od spraw technicznych i porzadkowych. oczywicie rozumiem, ze w drodze weolucji staliśmy się dośc hermetycznym zbiorem forowiczów, ale mimo wszystko. ja sie spotkamy w bytomiu na wutce, to nie bedziemy głosowac, kto ma wypierdalac z karlika. bedziemy pic ze swojakami. ewentualnie weźmie sie jak striptizerkę, dla rozrywki takiego hejmo, zeby poopowiadał zabawne rzeczy. rozrywka za darmo.
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: SOLO i czat - ankieta.

Post autor: tankmania »

KFS-miniatures pisze:oczywiście. ale przypomnę, ze u podstaw eksperymentu z tym forum było to, ze admin/mod jest WYŁĄCZNIE od spraw technicznych i porzadkowych.
I coś się zmieniło w tym względzie?

Ale też jest coś takiego jak postęp, oczywiście można było założyć w średniowieczu, że jest system feudalny, że jeździmy końmi i że sramy przez dziury w podłodze. Można było się tego trzymać do dzisiaj i jeszcze jakiś czas.
To, że człowiek ewoluuje, nabywa doświadczeń i zdobywa wiedzę empiryczną nie jest złe. Złe jest kiedy uważa, że JEGO doświadczenie i wiedza jest wystarczająca żeby uszczęśliwić resztę społeczeństwa.
trl
Posty: 469
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 16:23
Kontakt:

Re: SOLO i czat - ankieta.

Post autor: trl »

Forum jest jakie jest- każdy odpowiada tylko za siebie i swoje słowa. Jak ktoś tu mocno nie pasuje to prędzej czy później jemu też tu przestaje się podobać i zwija manatki. To w jaki sposób to zrobi- czy skasuje konto, strzeli foha, czy przejdzie na nasłuch- świadczy tylko i wyłącznie o nim (i jest swoją drogą czasem bardzo interesujące). Naturalna kolej rzeczy, w którą nie ma co moim zdaniem ingerować.

Nie czuję się też kompetentny do oceniania kto korzysta z forum w sposób akceptowalny, a kto zasługuje na wylot (oczywiście wyłączając jawny trolling i spam). Tym bardziej że nie ma tutaj żadnych wymagań postawionym użytkownikom, a uzasadnienie "bo mnie wkurza" zdaje się być jednak niewystarczające. Zresztą jak wkurza większość- patrz poprzedni akapit.

Dlatego jestem na nie, przy czym nie ma znaczenia kogo ankieta dotyczy.
Obrazek
pl / en / fb
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sekretariat”