SOLO i czat - ankieta.

Obwieszczenia, uwagi, wnioski, skargi

SOLO, czy zablokować dostęp do czata?

Czas głosowania minął wt 20 maja 2014, 23:53

Zablokować bo ludzi wkurza.
20
61%
Nie blokować, niech wkurza.
13
39%
 
Liczba głosów: 33

Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: SOLO i czat - ankieta.

Post autor: KFS-miniatures »

rollingstones pisze:Wreszcie nie jest nudno.
za mało na czacie bywasz.. spytaj piotrka dmitruka, on ci opowie, ze wesoło jest tam prawie codziennie
rollingstones
Posty: 219
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 11:35

Re: SOLO i czat - ankieta.

Post autor: rollingstones »

Muszę się zapoznać z czatem faktycznie.
Rokują nadzieję że Kraków odwiedzę w tym tygodniu - będziesz w piwnicy?
trl
Posty: 469
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 16:23
Kontakt:

Re: SOLO i czat - ankieta.

Post autor: trl »

KFS-miniatures pisze:konsekwentnie jestem przeciwny pomysłowi, bez względu na to, kogo rzecz dotyczy. tym bardziej, ze cała akcja z wyznaniami aleksa jest grubymi nićmi szyta. i nie bardzo wiem cóż wnosi ponad to, co solo pisał niejednokrotnie duzo wczesniej na pwm.
jw.
Obrazek
pl / en / fb
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2852
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: SOLO i czat - ankieta.

Post autor: bohdan »

Przyznaje racje, że wyznania na czaciku brzmią mało wiarygodnie.
Jestem za wywaleniem obu.
Być małpą i bawić to nic złego ale tu chodzi o coś więcej chyba.
rollingstones
Posty: 219
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 11:35

Re: SOLO i czat - ankieta.

Post autor: rollingstones »

Panowie - po co wy się tak nakręcacie tą sprawą.
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: SOLO i czat - ankieta.

Post autor: tankmania »

rollingstones pisze:Panowie - po co wy się tak nakręcacie tą sprawą.
No właśnie.

Alex tutaj ma drugorzędne znaczenie, nie sądzę żeby grubo nazmyślał, sądzę, że grubo nadinterpretował. GG i pierdolenie o szopenie, Solo ze swoimi niewysublimowanymi żarcikami, a Aleks myślał, że należy do organizacji przestępczej SOLO-PIERDOLO... poszło i nadinterpretacja się udzieliła.

Tak jak Kamil napisał nic się nie zmieniło, nie po to wrzuciłem screeny żeby coś zmienić tylko żeby coś uświadomić. Są miejsca dla wszystkich i są miejsca dla kolegów. Nie pójdziesz z burakami do knajpy wieczorem bo chcesz pogadać z kumplami, nie za bardzo też będzie ci na rękę jak buraki będą stały nad wami i słuchały o czym gadacie. A solo jest burakiem, był i będzie i tak jak Kamil napisał tutaj nic się nie zmieniło i ostatni miesiąc pokazał, że prawdopodobnie nie zmieni.

Forum dla modelarzy, czat dla kolegów (może bardziej dla tych co czują klimat), ja bym tak wolał. Ankieta ma zadecydować czy większość tak woli. A jak większość uważa, że fajnie mieć głupola który patrzy to e' volia. Tyle
Awatar użytkownika
Bercik
Posty: 294
Rejestracja: pt 29 cze 2012, 21:45

Re: SOLO i czat - ankieta.

Post autor: Bercik »

Ja ostatnio tak z doskoku zaglądam, więc wyprowadzcie mnie z błędu jeśli się mylę, ale: po co brać na forum ludzi, dla których zaraz później szuka się pretekstu żeby ich stąd wypieprzyć? Kiedyś kiedyś, jak "docieraliśmy się" na początku było chyba jasne, że to nie jest miejsce dla wszystkich... Skąd ta "otwartość" teraz?
Obrazek
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: SOLO i czat - ankieta.

Post autor: KFS-miniatures »

Bercik pisze:kiedyś, jak "docieraliśmy się" na początku było chyba jasne, że to nie jest miejsce dla wszystkich... Skąd ta "otwartość" teraz?
i nadal nie jest miejscem dla wszystkich, ale nie z tego powodu, że istnieją jakieś restrykcje w możliwości rejestrowania się. tych nigdy nie było.

zresztą nie chodzi o forum, a o czat, zatem powyższa dyskusja to głownie odprysk tego, w jakim kierunku czacik ewoluował
Awatar użytkownika
Bercik
Posty: 294
Rejestracja: pt 29 cze 2012, 21:45

Re: SOLO i czat - ankieta.

Post autor: Bercik »

No więc właśnie... Bo czy nie jest tak, że powinny nas bronić jednak warsztaty i galerie (które uważam, że są na naprawdę wysokim poziomie), a czat powinien być alternatywą dla prywatnych rozmów przy wódce bez niepotrzebnych postronnych?
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sekretariat”