SOLO i czat - ankieta.

Obwieszczenia, uwagi, wnioski, skargi

SOLO, czy zablokować dostęp do czata?

Czas głosowania minął wt 20 maja 2014, 23:53

Zablokować bo ludzi wkurza.
20
61%
Nie blokować, niech wkurza.
13
39%
 
Liczba głosów: 33

Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

Re: SOLO i czat - ankieta.

Post autor: timi »

Nie wiem co tam Solo na czacie broi bo na czat zaglądam raz na tydzień, więc jako niezainteresowany wstrzymam się od głosu.
Jestem za tym żeby takie jednostki po prostu ignorować ale nie usuwać. Tak jak Kamil pisze to forum w założeniu miało nie być moderowane, jak widać eksperyment w 100% trafiony.
Olewać, trolla nie karmić może sam odpuści jak będzie ignorowany.
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: SOLO i czat - ankieta.

Post autor: tankmania »

W każdym razie, abstrahując od nastawień, manipulacji innych pierdół... to, że można zmieniać zdanie nie urąga demokracji.
Każdy może sobie dorobić ideologie jaką chce do poniższych screenów, ale zdanie o SOLOdupku mam wyrobione od dawna i pozwolę sobie na delikatną agitację .
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Do wtorku można zmieniać zdanie wte i wewte tak jest ustawiona ankieta
, każdy ma swój własny rozum. Zawsze jest coś co stanie ponad, uczciwość ponad emocje, emocje ponad rozsądek, rozsądek ponad interes, interes ponad uczciwość. To trochę jak gra w kamień, papier i nożyce.

Mam jednak od dawna wrażenie (abstrahując od Alexa i innych "ofiar", że Solo to coś więcej niż zwykły przygłup... a może to tylko paranoje... może...

PS Darek to Solo.
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2852
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: SOLO i czat - ankieta.

Post autor: bohdan »

Zmieniam zdanie.
Awatar użytkownika
JBZ
Posty: 1507
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: SOLO i czat - ankieta.

Post autor: JBZ »

Ja tyż.
spytaj milicjanta on ci prawdę powie spytaj milicjanta on ci wskaże drogę
http://www.youtube.com/watch?v=5M7aOsNri4s
Nie chcę być moderatorem, nie chcę być sędzią LOKu czy innego ZBOWiDu. Wystarczy mi że będę lepił modele.
Awatar użytkownika
HK1885
Posty: 404
Rejestracja: ndz 07 lip 2013, 23:20

Re: SOLO i czat - ankieta.

Post autor: HK1885 »

tankmania pisze:Mam jednak od dawna wrażenie (...), że Solo to coś więcej niż zwykły przygłup... a może to tylko paranoje...
Ja mam pewność. Paranoiczną. :lol:
Od czasu kiedy wONtki Soloneża zaczęły świecić pustką zaraz po tym gdy się był objawił na SForze...
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: SOLO i czat - ankieta.

Post autor: KFS-miniatures »

konsekwentnie jestem przeciwny pomysłowi, bez względu na to, kogo rzecz dotyczy. tym bardziej, ze cała akcja z wyznaniami aleksa jest grubymi nićmi szyta. i nie bardzo wiem cóż wnosi ponad to, co solo pisał niejednokrotnie duzo wczesniej na pwm.
Awatar użytkownika
grzegorz75
Posty: 1119
Rejestracja: pt 04 sty 2013, 21:54

Re: SOLO i czat - ankieta.

Post autor: grzegorz75 »

KFS-miniatures pisze:akcja z wyznaniami aleksa
Może wyda ksiOnszke ? :lol:
Awatar użytkownika
HK1885
Posty: 404
Rejestracja: ndz 07 lip 2013, 23:20

Re: SOLO i czat - ankieta.

Post autor: HK1885 »

KFS-miniatures pisze:tym bardziej, ze cała akcja z wyznaniami aleksa jest grubymi nićmi szyta.
Manipulacja? :lol:
rollingstones
Posty: 219
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 11:35

Re: SOLO i czat - ankieta.

Post autor: rollingstones »

Wreszcie nie jest nudno.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sekretariat”