Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

Obwieszczenia, uwagi, wnioski, skargi
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2852
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

Post autor: bohdan »

rozumiem że zabawa dopiero się zaczyna :lol:
trl
Posty: 469
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 16:23
Kontakt:

Re: Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

Post autor: trl »

Trzeba pomagać bliźnim- jak ktoś tak bardzo lubi się kompromitować, to należy mu to umożliwić. :>
Obrazek
pl / en / fb
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

Post autor: tankmania »

trl pisze:Trzeba pomagać bliźnim- jak ktoś tak bardzo lubi się kompromitować, to należy mu to umożliwić. :>
Kompromitacja to on ma na drugie imię.

Obrazek

Zresztą chyba rozumiem genezę masowych banów ludzi ze scalefun na modelłorku. Jest wkurwiony, że zrobił z siebie idiotę tą rejestracją i zadziałała mu projekcja. Wszyscy teraz tutaj są mitomanami, szpiegami i dywersantami.
Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Posty: 1265
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 05:43
Lokalizacja: USGERPETE
Kontakt:

Re: Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

Post autor: Ojciec Dyrektor »

Hadyniakowi się trochę pojebała sieć z rzeczywistością. Diagnoza jest prosta, kiedy zrobisz z siebie głupka to sa dwie drogi, albo podejść do sytuacji z dystansem, albo robić z siebie jeszcze większego matoła. Admin admin wybrał drugą opcję edytując/kasując posty/wprowadzając cenzurę i usuwając użytkowników forum bez ostrzeżeń i wyjaśnień prowadząc swoją prywatną wojenkę.

Czekam na punkt regulaminu modelworka pt 'kto zajrzy na sf ten dostanie bana na mw'
A zagląda wielu, a zasięg pana hadyniaka tu nie sięga. I co teraz pało, zaktało kakało?
Obrazek
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

Post autor: tankmania »

Okazuje się, że również za to co się pisze tutaj na modelłorku można dostać bana. :lol:

Chciałem Reflectowi podziękować za dwie rzeczy. Po pierwsze nie lubię się mylić i dziękuję, że potwierdził to co o nim myślałem zgodnie z przysłowiem które już pisałem "Nie ma większego tyrana, jak gdy chłop wyjdzie na pana".
Oczywiście mam świadomość, że dla niektórych jest bohaterem, ale tutaj kolejne przysłowie "Głupi zawsze znajdzie głupszego, co go pochwali".
Po drugie za zabawę i dużo radości które dawał kiedy się konsekwentnie kompromitował myśląc, że banowaniem robi komuś na złość.
karolkonw
Posty: 899
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:12

Re: Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

Post autor: karolkonw »

Obrazek

To ten młody człwoiek zwany błażejem?
Jedyny Creative Director o tym imieniu i nazwisku
trl
Posty: 469
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 16:23
Kontakt:

Re: Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

Post autor: trl »

Nie tylko ciemną nocą, ale też w biały dzień. Czyścimy forum z userów, którym się zbierało od dawien dawna. Przykro nam bardzo, że zniknęły niektóre warsztaty - nie chcemy być jednak posądzeni, że banujemy osoby a pozostawiamy ich prace. Co zaś się tyczy dobrego tonu - to próbowaliśmy już nie raz załatwiać sprawy w dobrym tonie. Niestety towarzystwo o którym mowa, nie chce się dostosować.

temat zamykam - z całym szacunkiem do Ciebie i możliwe, że innych userów, którzy zauważyli pewien ruch - po prostu nie ma o czym dyskutować.
:lol:

Nazbierało mi się. Nie miałem banerka, nie pisałem nic od dawna, ale nazbierało mi się. Nie ma o czym dyskutować, a już na pewno nie o tym jakim małym śmiesznym hipokrytą jest pozdrawiam admin.

Brawo!

Tylko nie denerwuj się zbytnio chrystianku jak to będziesz czytał bo ci jeszcze żyłka pęknie.
Obrazek
pl / en / fb
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

Post autor: tankmania »

No ja też nie miałem banerka, niczego nie reklamowałem, posta nie napisałem od ponad miesiąca chyba...

Więc bez pierdolenia, Hadyniak sobie zrobił folwark z modelłorka. Jest zakochanym w sobie narcyzem i wywala wszystkich którzy mają z niego beke nawet poza forum...
Nie, nie krytykuję tego, wręcz przeciwnie, uważam, że się świetnie wpasował w adminów założycieli i kilku userów którzy wylecieli z innych for jak np. Spiton czy Solo.
Brawo modelłorek, coraz mniej dobrych modelarzy, coraz więcej narcyzów bez dystansu do siebie i tego co robią.
karolkonw
Posty: 899
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:12

Re: Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

Post autor: karolkonw »

hhihih mały penisik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sekretariat”