Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

Obwieszczenia, uwagi, wnioski, skargi
trl
Posty: 469
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 16:23
Kontakt:

Re: Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

Post autor: trl »

Pomijając kwestię zwykłego kłamstwa:
Obrazek
:lol:
Obrazek
pl / en / fb
Awatar użytkownika
panzerflix
Posty: 369
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 04:56

Re: Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

Post autor: panzerflix »

co ja pacze ...
:roll:
You are not your thoughts. You are not your story. You are not your body.
Experience your thoughts, experience your story, experience your body, as none of it will last.


http://www.fromthetrunk.com | http://www.panzerflix.com
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

Post autor: bohdan »

No właśnie. I co widzisz? Powiedz.
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

Post autor: tankmania »

bohdan pisze:No właśnie. I co widzisz? Powiedz.
https://www.youtube.com/watch?v=ZVudanzlq_0

:?:
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

Post autor: tankmania »

Nie chce mi się, uważam, że co za dużo to nawet świnia nie zje. Ale z uwagi na to, że 2-3 dni temu usunieto moje konto z Modelłorka (przypominam, że nie dawałem żadnych reklam, banerów, a na dodatek nie napisałem posta od dwóch miesięcy), a stekowi bzdur nie ma końca to mam nadzieję, że na koniec.

Obrazek

Nie wiem czy admin ma paranoje, czy słucha pw od paranoików, ale rozumiem, że to jakiś argument na zasadzie "zmyslmy coś, a część w to uwierzy".
Podobno SF to takie rubaszne chłopy co lubią sobie jaja porobić i kij w mrowisko wsadzić i dlatego są kontrowersyjni czy też przez wielu nie lubiani. Skoro jest taka opinia to chyba wynika z tego, że piszą pod własnymi nickami. A skoro pomimo takiej częściowej opinii piszą pod swoimi to po jakiego wała mieliby zakładać multikonta skoro nie mają oporów robić beki pod własnymi?
Czy w ogóle admin jak sobie coś roi to panuje nad tym logicznie?

Druga sprawa KFS. Ja rozumiem, że KFSa wielu nie lubi i nie dziwię się temu. To taka natura ludzka, jak się czegoś nie rozumie, jak jakiś dowcip wybiega poza poziom "baby u lekarza" to naturalnie ci co tego nie rozumieją na wszelki wypadek zakładają, że się ich obraża. I tutaj jak zwykle mała próbka tego co napisałem:
http://www.scalefun.com/forum/viewtopic ... osprawnych

Ale dla przypomniena bo oczywiście wygodnie jest rzucać oskarżenia bez pokrycia. KFS dostał bana za to, że pokazał model na MW i bronił tego co na nim wymalował, robił to uparcie, ale bez wykraczania poza granice przyzwoitości. To admin zadecydował, że nie ma do tego prawa i zamknął temat. Skutek i przyczyna. Tyle, ze admin z MW (nie tylko stamtąd) nie potrafi rozróżnić tych dwóch rzeczy, albo nie chce...

Obrazek

Nie mam nic przeciwko zakładania kont pod jakimikolwiek danymi, generalnie zwisa mi to. W ogóle nie trzeba się przedstawiać (abstrahuję od tego, że nie rozumiem po co udawać inne osoby, to chyba na zasadzie każdy sądzi wg siebie. Czyli ja bym nie założył adminowi stamtąd to musze udawać kogo innego.)
Ale zabawnie wyglada jak ktoś kto tak szafuje na zapas wyimaginowanymi pokładami moralności u siebe ma podwójne wartości kiedy już u siebie nie jest.

Po drugie reklama. Czego reklama bo nie rozumiem. Na MW są dziesiątki zaproszeń na konkursy, spotkania i inne imprezy. Prawie wszędzie są płatne wejściówki lub opłaty za wystawienie modeli. Warsztaty SF polegają na tym, że chłopaki zrzucają się na salę więc tutaj jest mniej komercji niż w każdym konkursowym zaproszeniu.
Czyli co? Znowu podwójne standardy admina? Czy każdy kto "reklamuje" swój konkurs prosi o pozwolenie? Wiem, ze nie bo pytałem kilka osób zamieszczajacych anonse.

I na koniec. Ja zawsze zakładam, ze mogę nie mieć racji, dlatego nie zakładamy tutaj kłódek, nie wywalamy tematów. Po to zeby ktoś miał szanse sprostować lub przedstawić własne argumenty. To się nazywa mozliwość dialogu.
To co jest na modelłorku to są obwieszczenia admina, dogmaty pod kłódką. Dlatego odpowiedzi znajdują się tutaj.
Paweł Leszczyński
Posty: 194
Rejestracja: wt 06 lis 2012, 00:39

Re: Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

Post autor: Paweł Leszczyński »

Też poleciałem za nic, tzn. wrzuciłem baner Scalefun, ale z tego co się orientuje nie złamałem tym żadnego punktu regulaminu. W sumie olać, to forum i tak jest z dupy. 90% ko kaszana okrutna (pisze o pancerce). Taktowałem je raczej jako punkt gdzie wrzucam nowości z Panzerartu. Nieskromnie napiszę, że usuwając nas osłabiają jeszcze bardziej to kalekie forum.
trl
Posty: 469
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 16:23
Kontakt:

Re: Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

Post autor: trl »

Pozwolę sobie wkleić i tutaj, co by każdy mógł przeczytać:
trl pisze:
potez pisze:Zostałem oddelegowany przez Kolegów z SF, żeby z Adminami MW spróbowac się dogadać w imieniu SF.
Chciałbym tylko zaznaczyć, że ja nikogo nie oddelegowywałem i nie jestem zainteresowany dogadywaniem się z osobą, która:
- zbanowała moje konto dożywotnio, nakładając do tego blokadę na IP,
- usunęła z forum moje wszystkie wątki i posty,
- nie raczyła poinformować mnie o powodach powyższych działań (a mail do którego odsyła informacja o banie odbija pocztę).
Podczas gdy:
- nie łamałem w żaden sposób regulaminu,
- nie miałem w podpisie banera scalefun (jakby to był jakiś powód), a jedynie baner swojego prywatnego bloga modelarskiego (jak zresztą masa innych użytkowników MW), jeden i ten sam od założenia konta na mw,
- nigdy nie dostałem nawet upomnienia od moderacji MW,
- od dłuższego czasu nie napisałem na MW nawet posta.
Więc jak ktoś tak ze mną postępuje- ja się prosić o dogadanie nie zamierzam.
Obrazek
pl / en / fb
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

Post autor: tankmania »

Po przedyskutowaniu w gronie adminów i modów, doszliśmy do porozumienia, że dacie sobie doskonale radę bez modelwork.pl

Decyzja jest ostateczna - nie chcemy i nie będziemy pomagać w propagowaniu waszego forum.

pozdrawiam
Admin
Ja nie wiem czy admin jest bardziej tępy niż jest tępy, czy pobija jakiś rekord.
Nikt nie chciał żeby jakiś Modelwork cokolwiek propagował czy w czymkolwiek pomagał bo nie jest w stanie zrobić ani jednego ani drugiego. Taka interpretacja sytuacji musi wynikać z nie lada narcyzmu.
Użytkownicy którzy się identyfikowali ze Scalefun chcieli jedynie mieć takie same prawa jak pozostali uzytkownicy Modelwork.

Może dla przypomnienia:
8. Na forum Modelwork.pl obowiązuje całkowity zakaz samowolnego umieszczania treści o charakterze komercyjnym. W określonych sytuacjach administracja Modelwork.pl może zezwolić na wykorzystanie forum, jako nośnika reklamy - takie przypadki rozpatrywane będą indywidualnie, po uprzednim uzgodnieniu.
10. Każdy użytkownik ma prawo do podpisu ustalanego przez niego w jego profilu na forum. Podpis może zawierać do wyboru opcję A lub B:
A. Jeden obraz graficzny o wymiarach maksymalnych 300x100 px lub 500x70 px plus dodatkowo trzy linijki standardowej wielkości tekstu.
B. Pięć linijek standardowej wielkości tekstu.
Maksymalna waga pliku to 100 kB. Niedozwolone jest używanie animowanych gifów lub innych podobnych oraz używanie większej lub mniejszej czcionki niż Normalny w kolorze czarnym lub niebieskim w przypadku linku.W podpisie obowiązuje zakaz umieszczania treści o charakterze komercyjnym oraz prowokujących agresję, ofensywnych, uderzających w inne narodowości, mniejszości narodowe, wyznania, grupy kulturowe, kręgi itp.itd.
I trochę wiedzy:
http://sjp.pwn.pl/sjp/komercja;2564011
Komercja - działalność nastawiona jedynie na osiągnięcie zysku; też: produkty takiej działalności

Ani forum scalefun, ani warsztaty scalefun nie mają charakteru komercyjnego. Banery w podpisie miały identyczny charakter jak banery innych użtkowników z odnośnikami do swoich blogów, stron www itp. Anonse o warsztatach miały identyczny charakter jak anonse o spotkaniach lub konkursach. Nic nie było nastawione na zysk, a jedynie na promocję technik modelarskich i ich doskonalenia.

W związku z powyższym mogę jedynie wysnuć wniosek, że administracja MW nie jest nastawiona na propagowanie modelarstwa bo wyrzucanie dobrych modelarzy bez wyjaśnienia i bez zgody z regulaminem który sami ustanowili jednoznacznie określa charakter tych czynów. Nie chodzi tutaj o żadne modelarstwo i jego doskonalenie, a jedynie o rozrośnięte ego adminów i ekipy MW.
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

Post autor: bohdan »

Nic dodać nic ująć. Tank jestes mistrzem puenty.
Awatar użytkownika
OldMan
Posty: 164
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 08:32
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

Post autor: OldMan »

Wrzućcie jeszcze profil kaczki taki jak na czapkach, w bitmapie i wektorze = .jpg i .cdr. Do pobrania albo na maila poproszę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sekretariat”