Błędy po ataku 18.03

Obwieszczenia, uwagi, wnioski, skargi
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Błędy po ataku 18.03

Post autor: tankmania »

Żeby dwa razy nie siedzieć. Jak ktoś wykrył jakieś błędy to proszę tu wpisać. Przez kilka dni zobaczę co się uzbiera i będę radził.

Wiem o tych:
1. Po napisaniu postu robi się biały ekran i trzeba odświeżać. Po odświeżeniu jest nadal post do wysłania pomimo tego, że został wysłany.
2. brak powiadomień o odpowiedziach w obserwowanych tematach (Kuba).
Awatar użytkownika
artro219
Posty: 37
Rejestracja: ndz 08 lip 2012, 10:04

Re: Błędy po ataku 18.03

Post autor: artro219 »

tankmania pisze: 1. Po napisaniu postu robi się biały ekran i trzeba odświeżać. Po odświeżeniu jest nadal post do wysłania pomimo tego, że został wysłany.
2. brak powiadomień o odpowiedziach w obserwowanych tematach (Kuba).
Potwierdzam
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1187
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 23:47

Re: Błędy po ataku 18.03

Post autor: fragles »

A przy pisaniu odpowiedzi postawienie pierwszej litery/znaku wywala na sam koniec strony. Trzeba ponownie ustawić kursor w polu przeznaczonym na tekst i dopiero da się pisać. Ale to było już wcześniej, przed 18.03!
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1187
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 23:47

Re: Błędy po ataku 18.03

Post autor: fragles »

Kurde, nie da rady wysłać odpowiedzi! Http - 500 wewnętrzny błąd serwera.
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Błędy po ataku 18.03

Post autor: KFS-miniatures »

test

edit 1:da sie wysłać.. ale biały ekran pozostaje kłopotem

edit 2: przy edycji postu wszystko działa jak trzeba, znaczy sprawnie odświeża wątek
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1187
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 23:47

Re: Błędy po ataku 18.03

Post autor: fragles »

fragles pisze:Kurde, nie da rady wysłać odpowiedzi! Http - 500 wewnętrzny błąd serwera.

Edit:
O! wyrzuca informację jak wyżej (HTTP - 500), ale okazuje się, że jednak wiadomość została wysłana. W tej chwili, edytując ją, mam u góry, pod "ODPOWIEDZ", a nad paskiem wyboru ikon, czerwony tekst: Wiadomość zawiera za mało znaków.
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Błędy po ataku 18.03

Post autor: tankmania »

fragles pisze:
fragles pisze:Kurde, nie da rady wysłać odpowiedzi! Http - 500 wewnętrzny błąd serwera.

Edit:
O! wyrzuca informację jak wyżej (HTTP - 500), ale okazuje się, że jednak wiadomość została wysłana. W tej chwili, edytując ją, mam u góry, pod "ODPOWIEDZ", a nad paskiem wyboru ikon, czerwony tekst: Wiadomość zawiera za mało znaków.
Możesz zrobić screena tego bo nie za bardzo kumam jak to wygląda.
Awatar użytkownika
Tomasz Mańkowski
Posty: 575
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 14:55
Lokalizacja: na południe od Warszawy
Kontakt:

Re: Błędy po ataku 18.03

Post autor: Tomasz Mańkowski »

Brak informacji o PW
Obrazek
Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

Re: Błędy po ataku 18.03

Post autor: timi »

U mnie tak jak u Fraglesa wyskakuje bład 500 przy wysyłanie, ale post sie pojawia
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1187
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 23:47

Re: Błędy po ataku 18.03

Post autor: fragles »

tankmania pisze:Możesz zrobić screena tego bo nie za bardzo kumam jak to wygląda.
Sorki, ale teraz nie mogę. Dopiero późnym wieczorem.

Spróbuję opisać:
- nad polem do wpisywania tekstu jest rząd (wiersz) z przyciskami do redakcji tekstu , , itd.
- nad nim pole z tytułem wątku, teraz [Re: Błędy po ataku 18.03]
- nad tym polem rząd (wiersz) z możliwością wyboru ikonek - znaków graficznych [Brak], [płomyk], [gwiazdka], [symbol radioaktywności], [serduszko] itd.
- nad nim pozioma linia, a nad linią napis ODPOWIEDZ

Ten czerwony tekst pojawia się pod tą poziomą linią. Chyba tylko przy edycji postu, bo teraz tego nie mam.

Edit:
Przy edycji tego postu już nie ma tego czerwonego napisu. Wcześniejszych nie mogę edytować, więc nie mogłem sprawdzić.
Edycja przebiega bez zarzutu - nie wywala na pustą stronę, tylko po wysłaniu wracam do wątku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sekretariat”