Błędy po ataku 18.03

Obwieszczenia, uwagi, wnioski, skargi
Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

Re: Błędy po ataku 18.03

Post autor: timi »

TGMJ pisze:
PawelG. pisze:Nie wiem czy to wina mojego łącza, ale nad zdjęciami kręci się non stop kółeczko, a zdjęcia już załadowane :(
u mnie ten sam objaw
A ja głupi czekam aż załaduje sie kolejne zdjęcie :oops:
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
Awatar użytkownika
Robert P
Posty: 883
Rejestracja: pn 09 lip 2012, 08:36
Lokalizacja: prawie Wawa

Re: Błędy po ataku 18.03

Post autor: Robert P »

timi pisze:A ja głupi czekam aż załaduje sie kolejne zdjęcie :oops:
pocieszę Cię, że jedyny nie byłeś
Awatar użytkownika
Krocionorzec
Posty: 1097
Rejestracja: czw 28 lis 2013, 18:51

Re: Błędy po ataku 18.03

Post autor: Krocionorzec »

Nie wiem na ile to aktualne, mam problem z białym ekranem po wysyłaniu posta. Choć posta wysyła, więc żyć się da. I ni dudu nie mogę zmienić czasu na nasz z przyszłego z drugiej półkuli.
Obrazek
trl
Posty: 469
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 16:23
Kontakt:

Re: Błędy po ataku 18.03

Post autor: trl »

To całkiem aktualne i wszyscy tak mają. Nie licz też na mailowe powiadomienia o odpowiedzi w wątku czy PW.
Obrazek
pl / en / fb
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Błędy po ataku 18.03

Post autor: tankmania »

Błędy powinny zniknąć. Czyli podwójne ładowanie fotek, biały ekran po wysłaniu posta i pw, oraz powiadomienia.
Jakby coś się działo proszę o info. Mogły poginąć avatary lepszym modelarzom, ale niektóre były fajne i się ktoś skusił.

Za pomoc wielkie dzięki dla levee! Przede wszystkim dzięki za to, że nikogo (chyba) nie wyjebał, a mógł wszystkich. Za to, że nie wyjebał (chyba) postów, a mógł. No i za to, że nie użył przycisku 'usuń wszystkie posty' (a taki przycisk też mamy!).
W nagrodę uzyskał honorowy tytuł nie_malinowski.
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Błędy po ataku 18.03

Post autor: KFS-miniatures »

na cześć leveego wznieśmy tołast herbatą z prondem i przekąśmy bułką z kiszką
levee

Re: Błędy po ataku 18.03

Post autor: levee »

dzięki za podśmichujki hejterownio, ale mnie już naprawde wkurwiała ta białą strona po wysyłaniu pw i jeszcze brak powiadomień utrudniające prowadzenie biznesów, że nie zdzierżyłem i się narzuciłem z hojnom ofertom administracji.
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2852
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: Błędy po ataku 18.03

Post autor: bohdan »

Obrazek
levee

Re: Błędy po ataku 18.03

Post autor: levee »

jak coś nie działa lub czegoś nie widać, to w pierwszej kolejności należy odświeżyć stronę przez nawet kilkukrotne wciśnięcie ctrl+F5
jak to nie pomoże, to wtdy do mnie pw
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sekretariat”