Wyższość SCALE FUN !!!

Obwieszczenia, uwagi, wnioski, skargi
Awatar użytkownika
THOMAS 69
Posty: 212
Rejestracja: pn 18 mar 2013, 21:19

Wyższość SCALE FUN !!!

Post autor: THOMAS 69 »

Witam Panowie ,na wstępie chciałbym napisać kilka słów ,wybierając Forum na którym chciałbym tworzyć i prezentować swoje modele kierowałem się kilkoma względami ,i jak do tej pory na razie nie żałuję swojej decyzji .Ale wracając do tematu jak zauważyliście z pewnością ,wysypały mi się wszystkie zdjęcia z moich wątków [postów] ,przez moją głupotę i nie świadomość ,usunąłem wszystkie z biblioteki, chcąc zrobić porządek narobiłem sobie bałaganu i roboty. Gdzie w tym miejscu wszystkich z góry przepraszam , pomału przywracam je na swoje miejsca .
No i w tym miejscu utwierdziło mnie jeszcze bardziej o wyższość tego Forum nad innymi ,gdzie można bez problemu od tworzyć swoje wątki ,nie mówią już o przebudowie i wszelkich modyfikacjach .
Takie są moje spostrzeżenia o SF.
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Wyższość SCALE FUN !!!

Post autor: tankmania »

Bo my są ślachta staropolska. Lubimy okowite i machać szabelką, ale wideł do łap nie bierzemy. :lol:
Awatar użytkownika
Arkady72
Posty: 1854
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:26
Lokalizacja: Nowogard

Re: Wyższość SCALE FUN !!!

Post autor: Arkady72 »

THOMAS 69 pisze: No i w tym miejscu utwierdziło mnie jeszcze bardziej o wyższość tego Forum nad innymi ,gdzie można bez problemu od tworzyć swoje wątki ,nie mówią już o przebudowie i wszelkich modyfikacjach .
Takie są moje spostrzeżenia o SF.
Tomek ale to chyba normalne, że w swoich wątkach to Ty jesteś Szefem a nie jakiś namolny krytykant czy sfrustrowany admin z takimi tekstami jak na Modelworku:
...forum nie jest demokratyczną instytucją. Jako właściciel forum mogę zablokować Tobie dostęp, nie tłumacząc się z mego postępku.
Obrazek
"Oprócz kobiet i dzieci..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sekretariat”