Problem z ładowaniem strony

Obwieszczenia, uwagi, wnioski, skargi
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Problem z ładowaniem strony

Post autor: KFS-miniatures »

krystian zgłasza problem z wbiciem sie na SF. z peceta nie daje rady, na żadnej przeglądarce. connection time out. natomiast bez problemu wszystko mu śmiga przez telefon. WTF?
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Problem z ładowaniem strony

Post autor: tankmania »

Nie mam pojęcia.
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Problem z ładowaniem strony

Post autor: tankmania »

A wyskakuje jakiś numer błędu przy tym? Niech zrobi screena i ci prześle na maila.
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Problem z ładowaniem strony

Post autor: KFS-miniatures »

mnie tez nic do głowy nie przychodzi. wrzuciłem temat, bo mnie łatwiej, niż krystianowi z telefonu. a poza tym CC jeszcze kumaty jest w technikaliach forumowych, wiec dodatkowa półgłowka do knucia
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Problem z ładowaniem strony

Post autor: tankmania »

KFS-miniatures pisze:...w technikaliach forumowych
Ale to raczej nie forumowy problem bo byłby nieodosobniony przypadek. To wynika z długiego czasu ładowania strony raczej, więc jakby serwer to by więcej ludzi miało.
Może być zapora, może net, może ma wira, może jakaś aplikacja mu blokuje...
Dlatego pytam czy mu jakiś kod wyskakuje.

Albo niech spróbuje z czystego rozruchu wejść.
Awatar użytkownika
Krystian Ciechowicz
Posty: 200
Rejestracja: ndz 14 lip 2013, 13:22

Re: Problem z ładowaniem strony

Post autor: Krystian Ciechowicz »

Hej.
Nie wyskakuje żaden kod ani błąd. Pojawia się komunikat PRZEKROCZONO LIMIT CZASU POŁĄCZENIA oraz informacja że www.scalefun.com zbyt długo nie odpowiada. Zrobiłem skan antywirusem, aktualizacje windy mam na bierząco no mam oryginał. Jeden dzień działało, a wczoraj rano robiłem zmiany w profilu. Dodałem podpis, a przy próbie załadowanaia avatara wyrzuciło mnie i od tamtej pory lipa. Normalnie używam Firefoxa ale próbowałemm stronę otworzyć w Chrome, Explorer i Opera...bez efektu :-(
Próżnoś repliki się spodziewał Nie dam ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies cię jebał, bo to mezalians byłby dla psa.
Czego krzyczysz... tylko noga? A tamtemu głowę urwało i nie krzyczy, a ty o takie głupstwo. Józef Piłsudski.
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Problem z ładowaniem strony

Post autor: tankmania »

W ogóle nie wyświetla czy po logowaniu?
Spróbuj wejść z innego PC-ta, od kumpla np.
Awatar użytkownika
Krystian Ciechowicz
Posty: 200
Rejestracja: ndz 14 lip 2013, 13:22

Re: Problem z ładowaniem strony

Post autor: Krystian Ciechowicz »

Z innego PC innego IP wchodzę bez problemu. U siebie przeinstalowałem Firefoxa, wyłączyłem zapory, przeskanowałem dyski...bez efektu. Rozmawaiłem z dostawcą netu. Twierdzi, że problem nie leży po mojej stronie chociaż też nie potrafił wyjaśnić dlaczego tak jest. Nie znam się na tym, nie wiem o co chodzi.
Próżnoś repliki się spodziewał Nie dam ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies cię jebał, bo to mezalians byłby dla psa.
Czego krzyczysz... tylko noga? A tamtemu głowę urwało i nie krzyczy, a ty o takie głupstwo. Józef Piłsudski.
Awatar użytkownika
Krystian Ciechowicz
Posty: 200
Rejestracja: ndz 14 lip 2013, 13:22

Re: Problem z ładowaniem strony

Post autor: Krystian Ciechowicz »

Udało się. problem polega na tym, że musiałem PROXY skonfigurować ręcznie. Prawdopodobnie Wasz usługodawca zablokował moje IP. Trzeba byłoby się z nim skontaktować dlaczego ? To jest opinia informatyka.
Póki co działa.
Próżnoś repliki się spodziewał Nie dam ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies cię jebał, bo to mezalians byłby dla psa.
Czego krzyczysz... tylko noga? A tamtemu głowę urwało i nie krzyczy, a ty o takie głupstwo. Józef Piłsudski.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sekretariat”