Klejoterapia

Niegroźnie
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Klejoterapia

Post autor: tankmania »

Kurwa, jakbym wiedział, ze tyle tego ma to bym się umówil, że zrobi 1600 modeli w pół roku.
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2852
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: Klejoterapia

Post autor: bohdan »

Grzegorz2107 pisze: bla bla bla..... zwracam się o pomoc w wyborze tematu.... bla bla bla
to

Obrazek
Grzegorz2107

Re: Klejoterapia

Post autor: Grzegorz2107 »

fragles pisze:
Grzegorz2107 pisze:Mam wybór spośród prawie 1600 zestawów. Jest pewien problem z decyzją. Mam już plan, tak jak Paweł chciał: h, lub w d.
Zrobisz tak:
1. Popatrzysz w kalendarz i policzysz sobie lata, które ci jeszcze zostały do całkowitego stetryczenia. Nie musi być dokładnie.
2. Uświadomisz sobie, że posiadanie tych 1600 zestawów zupełnie niczego ci nie daje, poza poczuciem posiadania kupki plastikowych śmieci zapakowanych w papierowe pudełka.
3. Wypieprzysz (rozdasz, spalisz, wyrzucisz na śmietnik - obojętnie, bylebyś się pozbył) 1594 spośród tych 1600 zestawów. Nie licz ich wartości materialnej, bo tak naprawdę nie mają żadnej - po prostu wypieprz te 1594. Zostawisz sobie tylko 6. To będzie twoja decyzja. Poczujesz się po niej jak nowy, wolny człowiek w nowym rzyciu. Dzięki temu nawiążesz nowe relacje z otoczeniem.
Grzegorz2107 pisze:zwracam się o pomoc w wyborze tematu.
Co byście chcieli zobaczyć w moim wykonaniu?
a) Model samolotu firmy Matchbox 1/72.
b) Model samolotu firmy Matchbox 1/72.
c) Model samolotu firmy Matchbox 1/72.
d) Model samolotu firmy innej 1/72.
e) Model pojazdu 1/48.
f) Model pojazdu 1/24 lub 1/25.
g) Modelu samolotu w skali 1/100 lub 1/144.
Wszystko jedno. Ogranicz możliwość wyboru do tych pozostawionych 6 pozycji i wybierz losowo rzucając kostką. I zrób na początek ten wybrany losowo zestaw. To nie będzie twoja decyzja, tylko los. Gwarantuję, że po zrobieniu tego pierwszego, zrobisz z przyjemnością jeszcze tę pozostałą piątkę.

Jeśli zaczniesz relację z robienia modelu od oświadczenia, że wypieprzyłeś te 1594 zestawy, to będzie zwyczajne łgarstwo. W ogóle o tym nawet nie wspominaj, tylko po prostu tak zrób. Dowodem na to, że wreszcie potrafisz podejmować decyzje, będzie galeria zrobionego przez ciebie modelu.

Mam nadzieję że pomogłem. :piwo:
Sensowna analiza problemu z gotowymi rozwiązaniami. Pomogłeś. Z drugiej strony dopóki nie jest mi z tym źle, to poczekam z ich zastosowaniem w praktyce. Na dziś uważam, że nic nie muszę robić, żeby się tego nadmiaru pozbyć w naturalny sposób.
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: Klejoterapia

Post autor: potez »

Zaiste współczuję AZetowi, że takie indywidua stanowią jego fanclub i głoszą jego chwałę :shock:
tak, jestem #ponurymodelaż
Awatar użytkownika
Slash2
Posty: 620
Rejestracja: wt 12 mar 2013, 15:46

Re: Klejoterapia

Post autor: Slash2 »

No i co z tym MiGiem? Będzie?
Obrazek
Grzegorz2107

Re: Klejoterapia

Post autor: Grzegorz2107 »

Slash2 pisze:No i co z tym MiGiem? Będzie?
Będzie, bo to prosty model i podoba mi się. Poza tym mam od dawna koncepcję na niego. Jednostka Migów 21FL odwiedziła w 1967r. Uppsalę, 80km ode mnie. Jeden z nich jest sportretowany na pudełku Matchboxa. Trochę wersja się nie zgadza, bo to co daje Matchbox, to mix różnych wersji i nie da się prosto z pudełka, trochę rzeźbić trzeba. Nie jest to jednak duży problem.
https://www.scalemates.com/kits/178579- ... yan-mig-21
Awatar użytkownika
Slash2
Posty: 620
Rejestracja: wt 12 mar 2013, 15:46

Re: Klejoterapia

Post autor: Slash2 »

No to rób, może uda Ci się mnie zainspirować do dokończenia moich vintage MiGów-21
Obrazek
Obrazek
Grzegorz2107

Re: Klejoterapia

Post autor: Grzegorz2107 »

Slash2 pisze:No to rób, może uda Ci się mnie zainspirować do dokończenia moich vintage MiGów-21
Wiele nie zostało. Wyglądają prawie jak Zvezdy.
Awatar użytkownika
HK1885
Posty: 404
Rejestracja: ndz 07 lip 2013, 23:20

Re: Klejoterapia

Post autor: HK1885 »

Grzegorz2107 pisze:Wiele nie zostało.
Przy całej mojej życzliwości do Cię...
Masz przed sobą KOSMOS. :?
Grzegorz2107

Re: Klejoterapia

Post autor: Grzegorz2107 »

HK1885 pisze:
Grzegorz2107 pisze:Wiele nie zostało.
Przy całej mojej życzliwości do Cię...
Masz przed sobą KOSMOS. :?
0/10
Dziś mam przed sobą podróż Airbusem A320. Poza tym stoję dość twardo na ziemi i marzenia o Kosmosie nigdy nie były moimi. :D 0/10
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niskie stężenie”