Kartka z wakacji.

Niegroźnie
Awatar użytkownika
JBZ
Posty: 1507
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kartka z wakacji.

Post autor: JBZ »

Czarny pisze:Może zacznijmy od tego że Straż Miejska nie ma uprawnień do kontrolowania prędkości jedynie może dbać o bezpieczeństwo, a stacjonarne radary przejęło ITD. Czy to nie tak przypadkiem teraz jest?
Czarny, my tu klikamy o mobilnych radarach. Przy oakzji, krokodyle z ITD chwalili się ostatnio tajniackimi autami z wideoradami. Typowe Alfy 159, Ople Insygnia ale też Peugeot Biper.
Nie chcę być moderatorem, nie chcę być sędzią LOKu czy innego ZBOWiDu. Wystarczy mi że będę lepił modele.
Czarny
Posty: 861
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 15:53

Re: Kartka z wakacji.

Post autor: Czarny »

Jacku rozumiem, ale czyto coś zmienia w kwestii uprawnień jakie mają strażacy miejscy/ gminni?
Awatar użytkownika
JBZ
Posty: 1507
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kartka z wakacji.

Post autor: JBZ »

Czarny pisze:Jacku rozumiem, ale czyto coś zmienia w kwestii uprawnień jakie mają strażacy miejscy/ gminni?
Mogą suszyć dalej z ręki. Ze słupa już nie.
Nie chcę być moderatorem, nie chcę być sędzią LOKu czy innego ZBOWiDu. Wystarczy mi że będę lepił modele.
mac eyka
Posty: 202
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 13:49

Re: Kartka z wakacji.

Post autor: mac eyka »

E u Rusków czasem nie mogą suszyć. Bo chyba nie mają odpowiedniego sprzętu.
O zobaczcie jacy użytkownicy ruchu u nich się zdarzają.

http://www.youtube.com/watch?v=PH6mtqwPUKE
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Kartka z wakacji.

Post autor: tankmania »

mac eyka pisze:E u Rusków czasem nie mogą suszyć. Bo chyba nie mają odpowiedniego sprzętu.
No i to jest autentyk jak zatrzymali nas w 80' za przekroczenie prędkości. Tłumaczenie było takie, od tego drzewa do tego drzewa tyle i tyle co daje taką prędkość. I sztraf.
mac eyka
Posty: 202
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 13:49

Re: Kartka z wakacji.

Post autor: mac eyka »

No i q-wa mać.
W piątek się na maksa wq-órwiłem bo mi przyszedł z tego Karlina sam mandat. Bez fotki.
No i co ja powiesze nad małżeńskim barłogiem.
Zdjąłem lanszafcik z jeleniem na rykowisku i mnie małżowina opierdala, że na foto tapecie jasna plama została.
Nie dość, że biednych okradają i bogatym dają to jeszcze na tym oszczędzają
Rozbój w biały dzień.
Pierdole, już tam nie jade na wczasy.
Niech se karetki na sygnałe łapią.
Patałachy.
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Kartka z wakacji.

Post autor: tankmania »

mac eyka pisze:No i q-wa mać.
W piątek się na maksa wq-órwiłem bo mi przyszedł z tego Karlina sam mandat. Bez fotki.
Trzeba było pisemnie odmówić przyjęcia to by Ci w Sądzie Grodzkim pokazali. :lol:
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Kartka z wakacji.

Post autor: tankmania »

Właśnie w TV godoli, że montują kamery ze specjalnym zoomem do wychwytywania "zaniemaniezapietychpasów".
100 pln i 2 pkt. a za pasażera kolejne 100 pln i 4 pkt.

Jak to dobrze, że jest państwo które tak dba o moje zdrowie, szkoda tylko, że dba tylko wtedy jak jestem zdrowy...
Awatar użytkownika
JBZ
Posty: 1507
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kartka z wakacji.

Post autor: JBZ »

tankmania pisze:Właśnie w TV godoli, że montują kamery ze specjalnym zoomem do wychwytywania "zaniemaniezapietychpasów".
Panowie w Mercedesach i BMW pamiętających czasy kanclerza Kohla mają prosty sposób. Zapinają pasy a później na nich siadają. Jeśli ubranie (czyt. dres) jest odpowiednio ciemne nie widać żadnej różnicy.
Nie chcę być moderatorem, nie chcę być sędzią LOKu czy innego ZBOWiDu. Wystarczy mi że będę lepił modele.
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Kartka z wakacji.

Post autor: tankmania »

JBZ pisze:
tankmania pisze:Właśnie w TV godoli, że montują kamery ze specjalnym zoomem do wychwytywania "zaniemaniezapietychpasów".
Panowie w Mercedesach i BMW pamiętających czasy kanclerza Kohla mają prosty sposób. Zapinają pasy a później na nich siadają. Jeśli ubranie (czyt. dres) jest odpowiednio ciemne nie widać żadnej różnicy.
A to już jest sztuka dla samej sztuki. :lol: :lol: :lol: Więcej z tym niewygody niż z samym zapięciem.

Ja tam nic do pasów nie mam, sam zapinam bez problemu i nie robię sobie krzywdy. Wkurza mnie tylko jak robi się coś zeby mnie oskubać i przykleja do tego etykietkę "to dla twojego dobra".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niskie stężenie”