Kto siedzi?

Niegroźnie
Siara
Posty: 501
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 14:39

Kto siedzi?

Post autor: Siara »

Na co Wy panowie patrzycie, co wejde, to kilka osob- przewaznie te same twarze, siedzi, a postow nie przybywa. Czy Wam sie licza godziny spedzone na forum do "cred-u"? :lol:
Siara
Posty: 501
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 14:39

Re: Kto siedzi?

Post autor: Siara »

Ja sie pojawiam i znikam :?
Widzialem posta i zniknal. Gadam sam ze soba chyba- ide spac. Nie ma mnie.... :D
Robert O.

Re: Kto siedzi?

Post autor: Robert O. »

Ja napisałem :D i skasowałem :?
Awatar użytkownika
Przemek - MaXus
Posty: 519
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 07:42
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Kto siedzi?

Post autor: Przemek - MaXus »

No ja zasiadłem, właśnie miałem szukać wątku o bursztynowych napojach, bo zakupiłem Gniewosza, tym razem korzennego i pierwszy raz takie piwo piję - smakuje jak sok normalnie, aż się etykiecie przez minutę przyglądałem, ale faktycznie, stoi brązem na żółci: 5,6%.
Tomasz Hejmo
Posty: 55
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 00:39

Re: Kto siedzi?

Post autor: Tomasz Hejmo »

Przemek, coś więcej na temat tego browarku? Pierwsze słyszę, a to się ostatnio rzadko zdarza :lol:
Awatar użytkownika
Przemek - MaXus
Posty: 519
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 07:42
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Kto siedzi?

Post autor: Przemek - MaXus »

Tutaj Tomek kuknij: http://zofmar-bis.pl/b_gontyniec.html

Generalnie smakoszem nie jestem - piwo, wódka, herbata, kawa, różnice wychwytuję niespecjalnie i nie przykładam do tego (u)wagi.
W kauflandzie trafiłem na to pifko, spodobała mi się buteleczka, etykiety, myślę sobie, może jakiś lokalny browar, trza wspomóc, no i kupiłem po egzemplarzu.
Mi bardzo pasują te smaki, w końcu coś innego, wyrazistego, no ale to korzenne to aż chyba głupio pić, w ogóle jakiegokolwiek piwa mi nie przypomina ;)
Awatar użytkownika
Arcturus
Posty: 945
Rejestracja: wt 03 lip 2012, 17:40
Lokalizacja: San Escobar

Re: Kto siedzi?

Post autor: Arcturus »

Ja jestem tropicielem piw regionalnych, ale korzenne to dla mnie niepijalny hardor. Gniewosz korzenny wylądował u mnie w zlewie, co się dawno nie zdarzyło. Po prostu ja takich ziółek nie mogę, de gustibus... Ale inne piwa z tego browaru są świetne: Izerskie, Walońskie, Noteckie (inna sprawa że Pan na stoisku formowym uświadomił mnie, że rodzajów piwa jest u nich mniej niż marek, to samo jest sprzedawane pod więcej niż 1 marką)
Awatar użytkownika
Przemek - MaXus
Posty: 519
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 07:42
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Kto siedzi?

Post autor: Przemek - MaXus »

Mi korzenne smakowało, ale w sumie nie wiem, czy to w ogóle jeszcze piwem można nazwać, bo w niczym mi go nie przypominało. Jakby je schłodzić, to po prostu orzeźwiający soczek ;)
Natomiast pozostałych kilka, jasne, ciemne, koźlak, to ciekawe odkrycie smakowe dla mnie i odstępstwo od jednolitej 'papki'. W ogóle, jak tak poczytać trochę, to pełno takich pomniejszych, lokalnych i ciekawych browarów istnieje.
Awatar użytkownika
Arcturus
Posty: 945
Rejestracja: wt 03 lip 2012, 17:40
Lokalizacja: San Escobar

Re: Kto siedzi?

Post autor: Arcturus »

Ja tak jakoś od dwóch lat zszedłem na złą drogę, i teraz właściwie żadne mainstreamowe, przemysłowe piwo mi nie wchodzi (może poza Łomżą i Okocimiem). Ze zgrozą myślę o tych latach (żeby nie powiedzieć dekadach :)) gdy wlewałem w siebie (z umiarem, to prawda) te popłuczyny. Choć oczywiście wśród tych piw "tradycyjnych", albo stylizowanych na tradycyjne, też jest bardzo różnie. Odkąd stały się modne, to kto może stara się na modę załapać, z bardzo różnym efektem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niskie stężenie”