uważajcie na pwm, shivadog ma pms

Niegroźnie
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: uważajcie na pwm, shivadog ma pms

Post autor: tankmania »

Nie zauważyłem awanturki. :(
Jakich poleceń nie wykonałeś, nie chciałeś ugotować im obiadu, czy rosół był przesolony?
Awatar użytkownika
TGMJ
Posty: 164
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 01:27

Re: uważajcie na pwm, shivadog ma pms

Post autor: TGMJ »

Właśnie w którym to wątku taka awantura była?
Bo w hydeparku się jeszcze nawet zakazane tematy trzymają - a przyznam myślałem, że ichnia moderacja będzie mieć do nich krótszy spust :)
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: uważajcie na pwm, shivadog ma pms

Post autor: tankmania »

Dobrze napisał Tomek. Głównego problemu nie rozwiązał tylko sobie załatwił to co go gnębiło. W końcu moderator też człowiek i ejakulacja mu się należy.

Ale nie jest mistrzem, ja widziałem na jednym forum jak była sytuacja analogiczna. Czyli mod i znienawidzony user, ponieważ user napisał, że nie potrafi dyskutować argumentami tylko banami to mod nagle napisał tak "dobra, masz dwie godziny i nie jestem modem, możesz pisać co chcesz przez ten czas, a ja to później usunę. Dyskutujmy!"
Na co user napisał "dla mnie jesteś głupim bucem bo twoim argumentem jest zawsze ban."
Za minutę odpisał mod "za obrażanie moda dożywotni ban." :lol: :lol: :lol: :lol:

Problem niestety nie polega na tym, że z nimi się dyskutuje, tylko na tym, że się podważa ich rację. Po tak naprawdę jakby sami się w dyskusję nie wdawali to by z nimi nikt nie dyskutował. Nawet jak preferuje się bany to wystarczy w odpowiednim momencie dać na 24h i każdy ochłonie przez ten czas. Tak bez dyskusji.
Tylko co to za przyjemność dać bana bez reprymendy, bez pokazywania kto rządzi, bez pokazania kto dał bana?
Bez tej satysfakcji "widzisz kurwa osiołku, tak jest jak się do mnie fika!".
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: uważajcie na pwm, shivadog ma pms

Post autor: KFS-miniatures »

tankmania pisze:"widzisz kurwa osiołku, tak jest jak się do mnie fika!"
no wiem, poszedłem z nożem na strzelaninę.. :>
Awatar użytkownika
TGMJ
Posty: 164
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 01:27

Re: uważajcie na pwm, shivadog ma pms

Post autor: TGMJ »

Czasem mam wrażenie, że niektórym modom z pwm ucieka różnica między moderacją, a cięciem wątków i tępieniem na podstawie własnych dziwnych projekcji.
Sam tamten temat - poezja, począwszy od ulepków autora, poprzez nieudolne wkręty Grzegorza, na reakcji moda skończywszy; szkoda, że potomni ubawu mieć nie będą :mrgreen: .
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: uważajcie na pwm, shivadog ma pms

Post autor: KFS-miniatures »

TGMJ pisze:własnych dziwnych projekcji
apropos, trzeba będzie uruchomić martwe profile :>
Awatar użytkownika
Bercik
Posty: 294
Rejestracja: pt 29 cze 2012, 21:45

Re: uważajcie na pwm, shivadog ma pms

Post autor: Bercik »

Tradycyjnie dla pwm, zdrowego rozsądku się pozbyli, a trolla zostawili. Szczególnie wartość dodana dla forum MODELARSKIEGO jest na jego korzyść...
Obrazek
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: uważajcie na pwm, shivadog ma pms

Post autor: KFS-miniatures »

tak swoją drogą, jak spojżec w ostatnią stronę, to oberwałem za to, ze balrog i tomek hejmo zwrócili uwagę na to, ze sie napina nie tam gdzie trzeba.
sam się nakręcił. mówie wam, pms
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niskie stężenie”