Złoty Burak 2013

Niegroźnie
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Złoty Burak 2013

Post autor: tankmania »

Jak ktoś zna bardziej megalomański tekst z for modelarskich to będzie głosowanie w styczniu 2014.

Mój pierwszy typ "jej ekscelencja" ogłasza przez radio zakładowe.

Jarek Gurgul na pwm pisze: Paweł, tam, gdzie jesteś gospodarzem, administratorem, właścicielem (whatever) postępuj według własnego uznania. Jeśli chcesz tam prowadzić spory, nic mi do tego.

Nie interesuje mnie, że masz dawne lub całkiem świeże rachunki do wyrównania z Grzegorzem lub kimkolwiek innym.
Za to to, że chcesz je wyrównywać tutaj, interesuje mnie bardzo.

Wykorzystam porównanie, które było w ostatnich miesiącach używane – jak to wygląda z tutejszej perspektywy.
A wygląda to tak…

W "tamtej" knajpie barman wdaje się w bójki z klientami - jego sprawa. Chce tak prowadzić „interes” - wolna wola, innym nic do tego.

Teraz ten sam barman przychodzi do "tej" knajpy jako klient i zaczyna na oczach miejscowego barmana zachowywać się ostentacyjnie prowokacyjnie, zaczyna szarpać się z innymi klientami i awanturować o to, co działo się w jego „knajpie”.

To, że ktoś, kogo się nie lubi pokazuje galerię swojego modelu, nie będzie tutaj pretekstem do rozrób i pożywką dla chamstwa. Nie ściągaj swoich konfliktów tutaj.

A za to, że to jednak robisz - i to z premedytacją - otrzymujesz tygodniowego bana.

Jarek
Awatar użytkownika
TYTUS
Posty: 202
Rejestracja: ndz 22 lip 2012, 09:58

Re: Złoty Burak 2013

Post autor: TYTUS »

Fajne, fajne... wygląda na to, że w "tamtej" knajpie barman się obudził i krzyknął do pierwszego lepszego: " wypierdalaj". :lol:
" SEKCJA SPECJALNA ZAWSZE LOJALNA "
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Złoty Burak 2013

Post autor: tankmania »

TYTUS pisze:Fajne, fajne... wygląda na to, że w "tamtej" knajpie barman się obudził i krzyknął do pierwszego lepszego: " wypierdalaj". :lol:
Tylko se nie do pierwszego lepszego. ;)

Barman jak to barman. Siedzi za barem, obserwuje, pogada, z niektórymi na uszko, trochę pomąci, przejmie bar, spuści po brzytwie tych co za jego plecami leją na lewo i się nie dzielą, a jak ktoś mu da znak, że to widzi to go wyjebie z baru przy pierwszej nadarzającej się okazji... :lol:
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Złoty Burak 2013

Post autor: tankmania »

To jest zajebiste:


Obrazek


TANKMANIA S.A. import - eksport konfliktów i dystrybucja.
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Złoty Burak 2013

Post autor: tankmania »

Ponieważ barman od Gurgulów zna się tylko na rozlewaniu i ścieraniu, a nie zna podstaw ekonomii to wyjaśniam, że tak jak popyt określa podaż, tak i do importu potrzebny jest eksport.
Dostałem właśnie kolejne zamówienie na partię konfliktów. Muszę tylko ustalić ilość no i... cenę.

Obrazek

Przy okazji kolejny "Złoty Burak" do nominacji.
Awatar użytkownika
Arkady72
Posty: 1854
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:26
Lokalizacja: Nowogard

Re: Złoty Burak 2013

Post autor: Arkady72 »

To, że ktoś, kogo się nie lubi pokazuje galerię swojego modelu, nie będzie tutaj pretekstem do rozrób i pożywką dla chamstwa. Nie ściągaj swoich konfliktów tutaj.
Tiaaaaaa... głupota ludzka i hipokryzja nie zna granic jednak...
tankmania pisze: Obrazek

Przy okazji kolejny "Złoty Burak" do nominacji.
Mam dylemat z głosowaniem... ale nie wątpię, że pojawią się kolejne nominacje.
Już mam:
Mecenas:
Tu byłem i część nie na temat wydzieliłem. - A.Mickiewicz.
Obrazek
"Oprócz kobiet i dzieci..."
Awatar użytkownika
Arkady72
Posty: 1854
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:26
Lokalizacja: Nowogard

Re: Złoty Burak 2013

Post autor: Arkady72 »

O! Właśnie zauważyłem, że wycięto mój post, który był po Tomku: http://pwm.org.pl/viewtopic.php?f=22&t=34594&start=45.
Co za mendy...
Obrazek
"Oprócz kobiet i dzieci..."
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Złoty Burak 2013

Post autor: tankmania »

Najważniejsze, że została kolekcja Meczboksów. Żona musiałaby być Yoda żeby to wszystko na urodziny wyhaczyć.

"plastiku zapach i spreya czarnego wyczuwam, urodziny miała będę czyżby wkrótce?"
Czarny
Posty: 861
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 15:53

Re: Złoty Burak 2013

Post autor: Czarny »

Ciężko się spodziewać tekstów wyższych lotów po moderatorach PWMu, nie raz udowodnili co "potrafią".

Pamiętam jak jakiś czas temu właśnie w związku z tym w jednym temacie upubliczniłem rozmowę z jednym z zielonych z PWM. Spowodowało to cała lawinę nieprzychylnych mi komentarzy, że tak nie wolno, że niekulturalnie... Jak rozumiem w konkursie można i jest się rozgrzeszonym....
Awatar użytkownika
Arkady72
Posty: 1854
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:26
Lokalizacja: Nowogard

Re: Złoty Burak 2013

Post autor: Arkady72 »

Michał Sindera vel Mecenas jak wiemy popiera Internet bez chamstwa...
Mała próbka jego walki z internetowym szaleństwem:
...zacząłeś zachowywać się prostak wypuszczony wprost z obory
...proszę nie przynoś mi gówna na dywan
Obrazek
"Oprócz kobiet i dzieci..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niskie stężenie”