Warsztaty #2 20-22.11.2015 - finalny termin. Ustalenia i Tem

Wyjazdowe spotkania, modelarskie też...

Moderator: Spotter

Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

Re: Warsztaty #2 20-22.11.2015 - finalny termin. Ustalenia i

Post autor: timi »

Jakbym dojechał to byłby ktoś zainteresowany projektowaniem itp masek?
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Warsztaty #2 20-22.11.2015 - finalny termin. Ustalenia i

Post autor: KFS-miniatures »

bajdełej, panowie, napiszcie też na maila warsztatowego zgłoszenie swojego akcesu. chodzi o to, zeby wiedziec, kiedy zamknąc listę, boi sala ma ograniczoną pojemnośc..

warsztatysf@gmail.com
Panzer
Posty: 1022
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 10:44

Re: Warsztaty #2 20-22.11.2015 - finalny termin. Ustalenia i

Post autor: Panzer »

Czy jest jakaś grupowa rezerwacja pokoi, czy każdy sobie sam?
Komentarze na polskich forach dyskusyjnych? Tak ja to widzę:
Obrazek
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Warsztaty #2 20-22.11.2015 - finalny termin. Ustalenia i

Post autor: KFS-miniatures »

kazdy sam, łaczy sie w grupy albo bierze małe pokoje. wedle uznania. bo sam wiesz, ze rezerwowanie dlka grupy jest daremne
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Warsztaty #2 20-22.11.2015 - finalny termin. Ustalenia i

Post autor: tankmania »

ewpiga pisze: Ja wiem, że taka zbiorowość ludzi, w której interakcje odbywają się w niewybredny sposób za pośrednictwem internetu potrzebuje od czasu do czasu zbiorowego kontaktu osobistego, aby myśl uczynić jednakową masturbując się przy tym własna satysfakcją.
Każdy zabiera własny satysfakcjonujący masturbator.
ewpiga pisze: ..ale gdybyście chcieli się w przyszłości od mnie czegoś nauczyć /przepraszam, że tak ogólnie piszę, bo może każdy indywidualnie/ to zaproście mnie na warsztaty następnym razem.
Tylko czego ja mogę kogoś nauczyć w dwa dni?
I nie do hotelu, są na takie spotkania bardziej interesujące miejsca, naprawdę.
Czyli nastepnym razem ewpiga do domu zaprasza jak rozumiem... oczywiście gdyby się ktoś chciał coś od niego nauczyć :idea:

i na koniec taka mała dygresja mimiczna czyli indywidualny masturbator emocjonalny.
ewpiga pisze: Mnie zupełnie co innego motywuje. Nie poczuwam się do działalności „misyjnej”...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ... z krzesła spadłem ze śmiechu, czyli właściwie wymasturbował mnie ewpiga, czy wymasturbowałem się ewpigą, czy jakoś tak... ewpiga zapewne bedzie wiedział bo on ma na wszystko jakąś teorię.
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Warsztaty #2 20-22.11.2015 - finalny termin. Ustalenia i

Post autor: tankmania »

Troche naśmieciłem w temacie, ale skoro już tutaj poszło...
ewpiga pisze:Moja teoria jest dość logiczna i wyjaśnia kilka zjawisk.
Ani przez jedną chwilę, nie wątpiłem, że tak myślisz...

ewpiga pisze:Zasadnicze, to problemy z przekazem myśli i to nawet takich, które trudno byłoby przy najlepszej woli nazwać skomplikowanymi. Trudność w logicznym budowaniu zdań, w którym wypowiedziałbyś własną opinię. Ciągle urywa się tobie wątek, a zasób używanych słów nie przekracza 100, no może 150. Doradzam spróbować sformułować kilka logicznych zdań/nie na podstawie wyrwanych z konteksu cytatów/ i zacząć myśleć. Dodatkowo przydałaby się umiejętność czytania ze zrozumieniem i wyciągania wniosków. Jeśli ktoś nie jest w stanie sensownie wypowiedzieć się na żaden temat to podejrzewam go o lekki niedowład umysłowy...
...rzeczywistość to jednak nieubłaganie weryfikuje i pokazuje na dodatek twoje projekcje.
Ja nie mam wątpliwości, że wiesz co napisałeś/piszesz, gdyby było inaczej to by była prawdziwa tragedia. Jednak coraz więcej osób od dawna sugeruje, że przekombinowujesz formą kosztem treści. Na dodatek wplatasz w to wydumaną filozofię. Ty natomiast uparcie nie chcesz iść do sklepu z siodłami i tutaj jest prawdziwy problem.

ewpiga pisze: Chyba zacznę pisać bloga.
Świetny pomysł, spełnisz się w jakiś sposób, a kto będzie chciał czytać ten będzie miał zabawę.
Awatar użytkownika
Robert P
Posty: 883
Rejestracja: pn 09 lip 2012, 08:36
Lokalizacja: prawie Wawa

Re: Warsztaty #2 20-22.11.2015 - finalny termin. Ustalenia i

Post autor: Robert P »

Ja już sobie zarezerwowałem miejscówkę z widokiem na Hide Park. :)
Awatar użytkownika
PawelG.
Posty: 720
Rejestracja: śr 05 gru 2012, 15:58

Re: Warsztaty #2 20-22.11.2015 - finalny termin. Ustalenia i

Post autor: PawelG. »

Bohdan a Ty dla mnie i G też już klepnąłeś :?:
Pzdr Paweł
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2852
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: Warsztaty #2 20-22.11.2015 - finalny termin. Ustalenia i

Post autor: bohdan »

czekam aż Ty to zrobisz :idea:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty SF”