Warsztaty #3 NOCLEG/DOJAZD

Wyjazdowe spotkania, modelarskie też...

Moderator: Spotter

Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Warsztaty #3 NOCLEG/DOJAZD

Post autor: KFS-miniatures »

OK, co prawda jest tak, że kazdy robi pod siebie, czy jakoś tak.. no kązdy sam sie martwi o rezerwacje, to jednak zgaduję, że część z partycypantów chce łączyć się w pary, tria, czworokąty i inne sodomiczne kombinacje. otwieram wąteczek, którym takie parzenie się może ułatwi..

dajmy na to, chachmęt moze sie dogadac z bohdanem, bo obaj nie mają jasności kiedy i jak dojadą
ja najpewniej z padawanem i bumelantem komiksiarzem sie na trójkę ustawię

Sprawa druga to dojazd. tu też już wiadomo, ze będą jakies wesołe dyliżansy. ja to chyba potezowi się wprosze na kanape. i po drodze łykniemy timiego (jeśli potwierdzi przyjazd).
Awatar użytkownika
OldMan
Posty: 163
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 08:32
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Warsztaty #3 NOCLEG/DOJAZD

Post autor: OldMan »

To ja bym się do kogoś wprosił na kwadrat, podobno w kupie raźniej.
Gdyby ktoś chciał mnie zaadoptować to bez krępacji. :lol:
Awatar użytkownika
Robert P
Posty: 883
Rejestracja: pn 09 lip 2012, 08:36
Lokalizacja: prawie Wawa

Re: Warsztaty #3 NOCLEG/DOJAZD

Post autor: Robert P »

nie jako żeby nie zostać przez specjalną pomyłkę w jakimś pokoju na kalimacie czy innym kocyku, to mam pojedynczą celę, więc nikogo niestety nie przygarnę, bo jak jestem na integracji i śpię, to inni nie mogą spać.

Natomiast wybieram się w piątek, w bliżej jeszcze nie ustalonej godzinie, pewnie z większym majdanem, więc mogę kogoś przygarnąć też z większym majdanem, najlepiej z prawem do kierowania pojazdów czterokołowych w niedzielę. Niestety, mój Forche więcej z większym majdanem nie pomieści.

Punktem mojego startu jest Warszawa Wesoła. Więc jak ktoś się nie boi dojechać w pół godziny...
Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

Re: Warsztaty #3 NOCLEG/DOJAZD

Post autor: timi »

http://hostelmolo.pl/pl/
To tutaj?
Ja jeszcze na 100% nie wiem czy od piątku ale się melduje na pokładzie, ale w sobote będę.
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
Awatar użytkownika
Arcturus
Posty: 945
Rejestracja: wt 03 lip 2012, 17:40
Lokalizacja: San Escobar

Re: Warsztaty #3 NOCLEG/DOJAZD

Post autor: Arcturus »

Ja będę jechał w piątek wieczorem (pewnie koło po 18) z Miechowa, pewnie w okolicach Częstochowy wskoczę na Gierkówkę. Będzie nas jechało trzynastu (ja i moja dwunastnica) oraz kompresor, więc miejsce jest. Jakby ktoś potrzebował dostawy i mieszka gdzieś po drodze to zapraszam.
Awatar użytkownika
Sergionex
Posty: 44
Rejestracja: czw 07 mar 2013, 12:57
Lokalizacja: Łódź kurwa!
Kontakt:

Re: Warsztaty #3 NOCLEG/DOJAZD

Post autor: Sergionex »

Na 90% się pojawię z noclegiem - jedyne co może mnie powstrzymać to umowa ślubna na tenże weekend. Dodatkowo jeśli się uda będzie mała niespodzianka - o tym jednak za kilka dni ;)
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: Warsztaty #3 NOCLEG/DOJAZD

Post autor: potez »

Sergionex pisze:Na 90% się pojawię z noclegiem - jedyne co może mnie powstrzymać to umowa ślubna na tenże weekend. Dodatkowo jeśli się uda będzie mała niespodzianka - o tym jednak za kilka dni ;)
będzisz miał dla bohdana na przeprosiny nieoblizany pędzelek? 8-)
tak, jestem #ponurymodelaż
Awatar użytkownika
konrad_dzik
Posty: 608
Rejestracja: śr 28 maja 2014, 21:01
Lokalizacja: W-wa

Re: Warsztaty #3 NOCLEG/DOJAZD

Post autor: konrad_dzik »

Tak tylko wspomnę, że jak ktoś jeszcze nie zaklepał sobie pokoju to może mieć problem bo na weekend jest pełne obłożenie, mi dziś się ledwo udało zarezerwować nocleg.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni
futrzaków nie obsługujemy
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2852
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: Warsztaty #3 NOCLEG/DOJAZD

Post autor: bohdan »

Rozmawiałem dziś z przedstawicielem Molo. Pani poinformowała mnie że kuchnia pracuje i obiady można zamawiać na miejscu. Nie ma potrzeby wcześniejszej rezerwacji.
Awatar użytkownika
Robert P
Posty: 883
Rejestracja: pn 09 lip 2012, 08:36
Lokalizacja: prawie Wawa

Re: Warsztaty #3 NOCLEG/DOJAZD

Post autor: Robert P »

no dobra, a kto będzie robił kolację?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty SF”