Strona 1 z 5

Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

: pt 13 maja 2016, 23:21
autor: trl
Ludzie na PW się skarżą, że OD swoim podpisem psuje nam tutaj opinie (jak by się bardziej dało). Pokombinowałem więc trochę w tym temacie i przygotowałem kilka koncepcji banerków (tzw. sygnaturek) do wstawienia w swój podpis na forach wszelakich (nie tylko miłośników pojazdów rolniczych).

Obrazek


Z tego zaś wybrałem kilka opcji i przygotowałem do użycia wraz z kodami gotowymi do wklejenia na fora (jak ktoś chce w taki sposób naznaczyć siebie do odstrzału).

A1. Żółty standard. Utrzymany w stylu strony WWW Scalefuna, stolikowego banera itp.
Obrazek

Kod: Zaznacz cały

[url=http://www.scalefun.com/][img]http://i.imgur.com/yPVpzB7.png[/img][/url]
A5. J.w. wersja samotnej kaczki.
Obrazek

Kod: Zaznacz cały

[url=http://www.scalefun.com/][img]http://i.imgur.com/vwI9tcx.png[/img][/url]
A6. J.w. w wersji minimum
Obrazek

Kod: Zaznacz cały

[url=http://www.scalefun.com/][img]http://i.imgur.com/83ym6nG.png[/img][/url]
B3. Baner w kolorystyce alternatywnej (logo forum)
Obrazek

Kod: Zaznacz cały

[url=http://www.scalefun.com/][img]http://i.imgur.com/Yr6CrU0.png[/img][/url]

Wszystkie powyższe banery linkują do strony Scalefun. Natomiast jakby ktoś bardzo chciał linkować banerkiem do kaczego fanpejdża na Facebooku, to powinien zainteresować się poniższymi kodami.

D1. Standard w kolorystyce facebookowej.
Obrazek

Kod: Zaznacz cały

[url=https://www.facebook.com/ScaleFun][img]http://i.imgur.com/j2Ax3sC.png[/img][/url]
D5. J.w. wersja samotnej kaczki.
Obrazek

Kod: Zaznacz cały

[url=https://www.facebook.com/ScaleFun][img]http://i.imgur.com/Y2cKaS9.png[/img][/url]
D6. J.w. w wersji minimum
Obrazek

Kod: Zaznacz cały

[url=https://www.facebook.com/ScaleFun][img]http://i.imgur.com/CwJ6jfA.png[/img][/url]

Wszystkie powyższe banery mieszczą się w regulaminowych limitach rozdzielczości określonych na pwm i mw (innych forów nie sprawdzałem). Natomiast jeżeli ktoś chce być maksymalnie irytujący, poniżej specjalne wersje na te fora.

pwm:
Obrazek

Kod: Zaznacz cały

[url=http://www.scalefun.com/][img]http://i.imgur.com/3Ej9RFl.png[/img][/url]
modelwork:
Obrazek

Kod: Zaznacz cały

[url=http://www.scalefun.com/][img]http://i.imgur.com/QwEoZd3.png[/img][/url]

Jak ktoś chce inną wersję czy rozmiar to poniżej jest miejsce na koncert życzeń. Aha, i wpisujcie po jakim czasie skasowali wam podpis na Modelworku. :>

Mam nadzieję że pomogłem, itd...

Re: Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

: sob 14 maja 2016, 00:28
autor: tankmania
I że niby jak sie takie da na modelłorku to głupi admin nie podmieni linka na rzygającego gościa z dopiskiem

"Tutaj zasięg p. Sztarbały nie sięga więc przekaż żeby reklamował się gdzie indziej!
Administrator"


:?:

Re: Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

: sob 14 maja 2016, 00:47
autor: KFS-miniatures
<3

Re: Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

: sob 14 maja 2016, 01:16
autor: trl
tankmania pisze:I że niby jak sie takie da na modelłorku to głupi admin nie podmieni linka na rzygającego gościa z dopiskiem

"Tutaj zasięg p. Sztarbały nie sięga więc przekaż żeby reklamował się gdzie indziej!
Administrator"


:?:
Pytanie brzmi: "jak szybko?". :>

Re: Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

: sob 14 maja 2016, 01:22
autor: tankmania
Odpowiedź brzmi: "jak tylko wieśniak zauważy"

... znaczy jeden z wieśniaków bo oba warte siebie i nie raz dali wyraz, że nimi są.

Obrazek

Re: Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

: ndz 15 maja 2016, 11:22
autor: Korowiow
Myślę, że skuteczniejszą metodą będzie nie pokazywanie gdzie indziej naszych warsztatów i galerii.
Ja już nie pokazuję. Warsztatów i galerii u nas jest sporo ale nie aż tak dużo żeby nie móc pokazywać ich na bieżąco na kaczkowym fanpejdżu.
Dodatkowo posiadacze indywidualnych fanpejdżuf mogą "kusić" dwoma, trzema zdjęciami a po więcej kierować do kaczkowego uniwersum.
Niech spierdalają modelworki, nie są nam do niczego oprócz śmiania potrzebni. Sami wypromujmy nasze forum jako inne niż wszystkie - nie musi być konkursów z nagrodami ale za to niech będą dobre modele.
"Promocja na świat" poszczególnych modelarzy i ich prac i tak obecnie odbywa się przez FB. Tam myślę powinniśmy być bardziej aktywni.

Re: Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

: ndz 15 maja 2016, 11:30
autor: Korowiow
I jeszcze jedno. Myślę, że powinniśmy pokazywać na FB więcej pojedynczych zdjęć modeli, z warsztatów, galerii - tizerów z odnośnikiem do warsztatów i galerii na forum. Żeby przyciągać ludzi.
Biję się w cyce bo do tej pory sporadycznie udostępniałem posty z kaczkowego FB u siebie. Od dzisiaj będę udostępniał wszystkie z komentarzem zachęcającym do zaglądania na forum i fanpejdż Scalefun. Musu nie ma ale zachęcam innych co są na FB aby tez tak robili. Sami wypromujemy nasze forum i fanpejcz. Nie ma się co wstydzić - reklama dżwigniom handla.
Jeśli ktoś się czuje częścia naszej obsraj bandy to trzeba ja wspierać i tyle.

Re: Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

: pn 16 maja 2016, 10:36
autor: Krocionorzec
Obrazek

Re: Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

: pn 16 maja 2016, 14:16
autor: tankmania
Jak mawia ludowe przysłowie, a podobno przysłowia są mądrością narodów " Nie ma większego tyrana, jak gdy chłop wyjdzie na pana."

Banerki na modelłorze już są poprzekirowywane w nicość :lol:
Najzabawniejsze jest w tym to jak łatwo przewidzieć co zrobi taki koleś z powyższego przysłowia...

Re: Kacze banerki (tzw. sygnaturki)

: pn 16 maja 2016, 15:48
autor: trl
życzliwie przypominam, że automat cenzorski modelworka (automatycznie usuwający słowo scalefun) można tymczasowo obejść ustawiając w banerze link http://tinyurl.com/gmgw9kg/ zamiast http://www.scalefun.com/

Np.:

Kod: Zaznacz cały

[url=http://tinyurl.com/gmgw9kg/][img]http://i.imgur.com/yPVpzB7.png[/img][/url]