Strona 1 z 3

9 Wrocław Model Show, 22-23 kwietnia 2023

: śr 29 mar 2023, 00:02
autor: Lejgo_inc
Nic tu nie pisaliśmy o imprezie... przez ponad 3 lata. Najpierw zapowiadaliśmy ją na 2020, ale ...wiadomo. Rok później też się nie dało bo ta sama franca. W 2022 się nie udało bo się nie udało, bywa.

2023 już nie odpuścimy.
Miejsce chwilowo inne niż poprzednim razem - w LZN trwa remont, zanim skończą będzie wrzesień. W tym roku korzystamy z gościny 1LO przy ul. Poniatowskiego 9 we Wrocławiu. Będzie dobrze - jest świeżo wyremontowana aula, dobre oświetlenie. Będzie jeszcze lepiej jak w tych warunkach będzie można oglądać wasze modele.

Do tej pory siedzieliśmy cicho, bo hołdujemy zasadzie że lepiej mnie kłapać paszczą i więcej robić. Ale jak nie powiem że się dzieje to nikt nie przyjedzie. Zatem trochę informacji żeby rozruszać temat:

Zaktualizowaliśmy stronę www.wroclawmodelshow.pl (no dobra, w 90%, parę rzeczy jeszcze trzeba doszlifować).

Za chwilę ruszy rejestracja modeli: prosimy jeszcze o odrobinę cierpliwości - planowaliśmy to zrobić dzisiaj, alejest jeszcze drobna poprawka w kwestii kategorii w festiwalu OPEN i musimy zgrać to z mechanizmem rejestracji. Myślę że do piątku powinno się udać, jak damy radę wcześniej to będzie bonus.

Zmiany szykują się w kategoriach OPEN - zasadnicza dotyczy dyplomów i wyróżnień których już nie będzie. Mamy dla was coś co ma więcej sensu. Liczymy na soczyste wątki na forach o tym jak to można tak lekceważyć ciężką i znojną pracę modelarzy i że nigdy więcej moja stopa nie postanie... Cokolwiek... Do tego dochodzą nowe kategorie figurkowe.

Znamy już nagrodę Grand Prix oraz Grand Prix PROFI - obie ufundowane przez M-Zone - szczegóły na ten temat podamy jutro wieczorem.

Do wspierania naszej imprezy dołącza Bolter - możecie spodziewać się nagród tematycznych oraz atrakcji związanych z figurkami i systemami bitewnymi; pojawi się też kategoria OPEN dla figurek 56mm.

Lista nagród specjalnych jest jeszcze weryfikowana, będziemy informować o aktualizacjach.

W pierwszym dniu imprezy odbędą się dwie prelekcje / seminaria. Pierwsza z nich będzie dotyczyła modelarstwa okrętowego, druga skupi się na kwestii architektury i budownictwa na dioramach.

Koniecznie zajrzyjcie na naszą stronę www.wroclawmodelshow.pl, nawet jeszcze zanim odpalimy rejestrację. Poczytajcie o zasadach na jakich są przeprowadzane konkursy, przypomnijcie sobie czym różni się nasza impreza od innych (podpowiedź: pieczątki), zobaczcie czy nie warto spróbować swoich sił w konkursie PROFI, dla którego wdrożony jest nowy, szczegółowo opisany system punktacji i oceny modeli).

Do zobaczenia we Wrocławiu!

Re: 9 Wrocław Model Show, 22-23 kwietnia 2023

: śr 29 mar 2023, 09:18
autor: Thalgonis
Wszystko cacy, tylko... linki nie działają :mrgreen:

Re: 9 Wrocław Model Show, 22-23 kwietnia 2023

: śr 29 mar 2023, 17:03
autor: Lejgo_inc
No, cóż, co działa na PWM niekoniecznie musi działać na SF...
po kolei:
Wroclaw Model Show
M-Zone
Bolter
Pieczątki
Konkurs PROFI

Re: 9 Wrocław Model Show, 22-23 kwietnia 2023

: śr 29 mar 2023, 22:34
autor: Lejgo_inc
Wczoraj wyemitowałem mnóstwo literek i w dodatku porypały mi się linki.

To dzisiaj napiszę niewiele, ale za to z sensem: Grand Prix zostanie nagrodzone za pomocą japońskiego żelastwa Mr Hobby Procon Boy Platinum. Ale nie tylko.

Re: 9 Wrocław Model Show, 22-23 kwietnia 2023

: czw 30 mar 2023, 09:18
autor: sinus
Najważniejsze pytanie:

CZY BENDOM KRASNALE???

Re: 9 Wrocław Model Show, 22-23 kwietnia 2023

: czw 30 mar 2023, 11:18
autor: Lejgo_inc
Chciałbym z marszu odpisać: ZDECYDOWANIE TAK.
Wolę się jednak najpierw upewnić że jest odpowiedni zapas tych kurdupli.

W razie czego, jakby się okazało że nie ma, to oczywiście mamy na to sposób - wystosujemy grzeczną prośbę do zdobywców tych trofeów z lat poprzednich, o, tu mam już drafta:
"ODDAJ KRASNALA!"

Leszek

Re: 9 Wrocław Model Show, 22-23 kwietnia 2023

: czw 30 mar 2023, 11:28
autor: sinus
Lejgo_inc pisze: czw 30 mar 2023, 11:18 W razie czego, jakby się okazało że nie ma, to oczywiście mamy na to sposób - wystosujemy grzeczną prośbę do zdobywców tych trofeów z lat poprzednich, o, tu mam już drafta:
"ODDAJ KRASNALA!"

Leszek
:lol: :lol: :lol:

Re: 9 Wrocław Model Show, 22-23 kwietnia 2023

: czw 30 mar 2023, 17:23
autor: bohdan
w Bytomiu by nie przeszło!

Re: 9 Wrocław Model Show, 22-23 kwietnia 2023

: czw 30 mar 2023, 22:34
autor: Lejgo_inc
bohdan pisze: czw 30 mar 2023, 17:23 w Bytomiu by nie przeszło!
Dlatego nawet nie próbujemy tego odpalać w Bytomiu, raz że to daleko, a dwa - zależy nam na zdrowiu Erniego.


Tymczasem dzisiejszy wpis, poza M-Zone, sponsoruje słówko Pińcet.
Pińcet (500) złotych polskich na zakupy chemii modelarskiej Mr Hobby mówiąc precyzyjniej.

I to możliwe do zdobycia dwukrotnie:
1. Jako druga część Grand Prix WMS, taki skromny dodatek do wspomnianego już wczoraj aerografu.
2. Jako Grand Prix PROFI, czyli jak sama nazwa wskazuje - za najbardziej doceniony model w konkursie PROFI. To może z nawiązką wynagrodzić znój związany z przygotowaniem dokumentacji która, zgodnie z regulaminem, jest nieodłącznym składnikiem modelu konkursowego.

Re: 9 Wrocław Model Show, 22-23 kwietnia 2023

: pt 31 mar 2023, 13:56
autor: donalyah00
Wtem!

Rejestracja jest już otwarta – zapraszamy wszystkich do zgłaszania modeli na stronie www.wroclawmodelshow.pl!

Do zobaczenia we Wrocławiu! :)