III MPM Poland Model Show Bielsko Biała 29-30 września 2018
- Tomasz Bień
- Posty: 56
- Rejestracja: pt 23 sie 2013, 21:37
- Lokalizacja: Lipowa k/Żywca
Re: III MPM Poland Model Show Bielsko Biała 29-30 września 2
Zostały trzy dni na rejestrację modeli on-line modele można rejestrować na stronie
System Obsługi Wydarzeń Modelarskich
na miejscu rejestrować można modele w:
piątek 28 IX od 17:00 do 19:00
sobotę 29 IX od 8:00 do 10:00
UWAGA: modele zarejestrowane on line przyjmowane są do 13:00 w sobotę
System Obsługi Wydarzeń Modelarskich
na miejscu rejestrować można modele w:
piątek 28 IX od 17:00 do 19:00
sobotę 29 IX od 8:00 do 10:00
UWAGA: modele zarejestrowane on line przyjmowane są do 13:00 w sobotę
__________________________________
Tomek
Tomek
- Tomasz Bień
- Posty: 56
- Rejestracja: pt 23 sie 2013, 21:37
- Lokalizacja: Lipowa k/Żywca
Re: III MPM Poland Model Show Bielsko Biała 29-30 września 2
Mapa frekwencji wygląda coraz lepiej - nie jest to co prawda szczyt naszych marzeń ale to przynajmniej gwarantuje że będziemy dalej i jeszcze aktywniej rozwijać tą imprezę dla Was
__________________________________
Tomek
Tomek
- Tomasz Bień
- Posty: 56
- Rejestracja: pt 23 sie 2013, 21:37
- Lokalizacja: Lipowa k/Żywca
Re: III MPM Poland Model Show Bielsko Biała 29-30 września 2
__________________________________
Tomek
Tomek
- Tomasz Bień
- Posty: 56
- Rejestracja: pt 23 sie 2013, 21:37
- Lokalizacja: Lipowa k/Żywca
Re: III MPM Poland Model Show Bielsko Biała 29-30 września 2
Zostało niespełna 6 godzin do końca rejestracji on-line
System Obsługi Wydarzeń Modelarskich
Rejestracja na miejscu w sobotę do 10:00
Przyjmowanie Modeli w sobotę do 13:00
System Obsługi Wydarzeń Modelarskich
Rejestracja na miejscu w sobotę do 10:00
Przyjmowanie Modeli w sobotę do 13:00
__________________________________
Tomek
Tomek
Re: III MPM Poland Model Show Bielsko Biała 29-30 września 2
No chętnie bym się zarejestrował, ino nie mam z czym.
- Tomasz Bień
- Posty: 56
- Rejestracja: pt 23 sie 2013, 21:37
- Lokalizacja: Lipowa k/Żywca
Re: III MPM Poland Model Show Bielsko Biała 29-30 września 2
a toż czemu Rafale?
__________________________________
Tomek
Tomek
- Tomasz Bień
- Posty: 56
- Rejestracja: pt 23 sie 2013, 21:37
- Lokalizacja: Lipowa k/Żywca
Re: III MPM Poland Model Show Bielsko Biała 29-30 września 2
Tegoroczna statuetka "Trzy Diamenty" przypominam będzie je wręczał osobiście Mistrz Świata w szybownictwie Sebastian Kawa
__________________________________
Tomek
Tomek
- Tomasz Bień
- Posty: 56
- Rejestracja: pt 23 sie 2013, 21:37
- Lokalizacja: Lipowa k/Żywca
Re: III MPM Poland Model Show Bielsko Biała 29-30 września 2
Została godzina na rejestrację on - line
przy okazji serdecznie podziękowania dla głównego sponsora imprezy
przy okazji serdecznie podziękowania dla głównego sponsora imprezy
__________________________________
Tomek
Tomek
Re: III MPM Poland Model Show Bielsko Biała 29-30 września 2
...bo nie mam czasu na modelarstwo TomaszuTomasz Bień pisze:a toż czemu Rafale?
- Tomasz Bień
- Posty: 56
- Rejestracja: pt 23 sie 2013, 21:37
- Lokalizacja: Lipowa k/Żywca
Re: III MPM Poland Model Show Bielsko Biała 29-30 września 2
Wyniki - Lista nagród specjalnych i klubowych
1.Nagroda specjalna dla: Roman Pieron Od Klubu Modelarskiego „Sęp” Mińsk Mazowiecki za VW Transporter Egg Girls
2.Nagroda specjalna dla: Artur Bajor Od IPMS Warszawa za B-17F Memphis Belle
3.Nagroda specjalna za najpiękniejszy model samolotu w barwach japońskich dla:Henrich Hanko Od Zbigniewa Kowalczyka
4.Nagroda za wprowadzenie Sklepowego w zachwyt dla: Artur Bajor za B-17F Memphis Belle
5.Nagroda specjalna dla: Grzegorz Mądry Od IPMS Polska za Zlin 42 M
6.Nagroda specjalna od koła modelarskiego „ Broń i Barwa dla: Kamila Kamińska za TS-11 „White & Red Iskra”
7.Mamy pociąg do tego modelu : Paweł Zięba Wydawnictwa Kartonowa Kolej za Parowóz OL-12-7
8.Mamy pociąg do tego modelu : Joanna Wantowska Wydawnictwa Kartonowa Kolej za Krasnaja Zwezda
9.Nagroda specjalna za najciekawszy pojazd sowiecki z lat 1932 - 1940 : Sylwester Rafalski Wydawnictwa Kartonowa Kolej za Otto Hunter T-34
10.Nagroda specjalna od Miniature Bases Josef Vins za Valkytie
11.Nagroda Specjalna od Firmy JSC dla Piotr Cieślar Za IJN Zuiho
12.Grand Prix Firmy JSC dla Piotr Cieślar za IJN Zuiho
13.Wyróżnienie Firmy JSC dla Marcin Graif za Straż pożarnicza
14.Wyróżnienie Firmy JSC dla Paweł Zięba za Parowóz OL-12-7
15.Wyróżnienie Firmy JSC dla Marcin Kurpiel za Alfa Romeo 159
16.Nagroda Specjalna Inowrocławskiego Stowarzyszenia Modelarzy Redukcyjnych dla Kamil Trębacz za Roland D VIb
17.ANSWARE Za najciekawszym model sklejony w standardzie – nagroda do odbioru w Bukownie dla Piotr Smoła za VM-10
18.Wyróżnienie firmy ANSWER dla Łukasz Żmuda za MiG 21 Bis
1.Nagroda specjalna TRZY DIAMENTY 1 miejsce dla Dariusz Front za PZL23.B KARAŚ
2.Nagroda specjalna TRZY DIAMENTY 2 miejsce dla Paweł Ogarek za RED 5 BIS
3.Nagroda specjalna TRZY DIAMENTY 3 miejsce dla Kamil Trembacz za Mi-4A
1.Miszcz Makólatóry Ryszard Kurnik za HMSC „AGASSIZ” Korweta typu Flower
2.„Złoty Tłok” Paweł Król za Volkswagen Polo WRC
3.„Bombowy Bombowiec” Jerzy Ciupek za HP Halifax C Mk VIII
4.Wyróżnienie „Czołgi Układu Warszawskiego” Rafał Kubić za T-72T
5.Nagroda Specjalna Bielskiej Strefy Modelarskiej „Balia roku” Auktumas Noreika za S/Y Opty
6.Nagroda Specjalna Bielskiej Strefy Modelarskiej „Nejciekawsze Fantasy” Krzysztof Urban za My Big Brother
7.Nagroda Specjalna Bielskiej Strefy Modelarskiej „Najciekawszy model w barwach Czeskich, Słowackich lub Czechosłowackich” Daniel Marek za Petlyakov PE 2F
8.Nagroda Specjalna Bielskiej Strefy Modelarskiej „Polska Gąsienica” Andrzej Ligocki za TKS w/NKM
9.Nagroda Specjalna Bielskiej Strefy Modelarskiej „Najciekawsza figurka historyczna” Stanisław Jabłoński za Ranny Tankista
1.Nagroda specjalna dla: Roman Pieron Od Klubu Modelarskiego „Sęp” Mińsk Mazowiecki za VW Transporter Egg Girls
2.Nagroda specjalna dla: Artur Bajor Od IPMS Warszawa za B-17F Memphis Belle
3.Nagroda specjalna za najpiękniejszy model samolotu w barwach japońskich dla:Henrich Hanko Od Zbigniewa Kowalczyka
4.Nagroda za wprowadzenie Sklepowego w zachwyt dla: Artur Bajor za B-17F Memphis Belle
5.Nagroda specjalna dla: Grzegorz Mądry Od IPMS Polska za Zlin 42 M
6.Nagroda specjalna od koła modelarskiego „ Broń i Barwa dla: Kamila Kamińska za TS-11 „White & Red Iskra”
7.Mamy pociąg do tego modelu : Paweł Zięba Wydawnictwa Kartonowa Kolej za Parowóz OL-12-7
8.Mamy pociąg do tego modelu : Joanna Wantowska Wydawnictwa Kartonowa Kolej za Krasnaja Zwezda
9.Nagroda specjalna za najciekawszy pojazd sowiecki z lat 1932 - 1940 : Sylwester Rafalski Wydawnictwa Kartonowa Kolej za Otto Hunter T-34
10.Nagroda specjalna od Miniature Bases Josef Vins za Valkytie
11.Nagroda Specjalna od Firmy JSC dla Piotr Cieślar Za IJN Zuiho
12.Grand Prix Firmy JSC dla Piotr Cieślar za IJN Zuiho
13.Wyróżnienie Firmy JSC dla Marcin Graif za Straż pożarnicza
14.Wyróżnienie Firmy JSC dla Paweł Zięba za Parowóz OL-12-7
15.Wyróżnienie Firmy JSC dla Marcin Kurpiel za Alfa Romeo 159
16.Nagroda Specjalna Inowrocławskiego Stowarzyszenia Modelarzy Redukcyjnych dla Kamil Trębacz za Roland D VIb
17.ANSWARE Za najciekawszym model sklejony w standardzie – nagroda do odbioru w Bukownie dla Piotr Smoła za VM-10
18.Wyróżnienie firmy ANSWER dla Łukasz Żmuda za MiG 21 Bis
1.Nagroda specjalna TRZY DIAMENTY 1 miejsce dla Dariusz Front za PZL23.B KARAŚ
2.Nagroda specjalna TRZY DIAMENTY 2 miejsce dla Paweł Ogarek za RED 5 BIS
3.Nagroda specjalna TRZY DIAMENTY 3 miejsce dla Kamil Trembacz za Mi-4A
1.Miszcz Makólatóry Ryszard Kurnik za HMSC „AGASSIZ” Korweta typu Flower
2.„Złoty Tłok” Paweł Król za Volkswagen Polo WRC
3.„Bombowy Bombowiec” Jerzy Ciupek za HP Halifax C Mk VIII
4.Wyróżnienie „Czołgi Układu Warszawskiego” Rafał Kubić za T-72T
5.Nagroda Specjalna Bielskiej Strefy Modelarskiej „Balia roku” Auktumas Noreika za S/Y Opty
6.Nagroda Specjalna Bielskiej Strefy Modelarskiej „Nejciekawsze Fantasy” Krzysztof Urban za My Big Brother
7.Nagroda Specjalna Bielskiej Strefy Modelarskiej „Najciekawszy model w barwach Czeskich, Słowackich lub Czechosłowackich” Daniel Marek za Petlyakov PE 2F
8.Nagroda Specjalna Bielskiej Strefy Modelarskiej „Polska Gąsienica” Andrzej Ligocki za TKS w/NKM
9.Nagroda Specjalna Bielskiej Strefy Modelarskiej „Najciekawsza figurka historyczna” Stanisław Jabłoński za Ranny Tankista
__________________________________
Tomek
Tomek