STOLIK BYTOM

Spotkania, konkursy, zloty
Panzer
Posty: 1022
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 10:44

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: Panzer »

potez pisze:
Panzer pisze:Dyskusja nad przyszłością forum już się odbyła. I jakikolwiek byłby jej wniosek końcowy co do jego ulepszenia to i tak bez zaangażowania nic z tego nie będzie. Miarą zaangażowania miał być właśnie stolik. A patrząc na rezultat to dyskusja o forum raczej nie ma sensu.
Radek, a skąd się ma wziać ten stolik? Ilu ludzi jest na codzień na forum? Skąd ma się wziąc to zaangażowanie?
Tak więc tyle w temacie w tym temacie. Wymyślanie "nowej formuły forum" bez zaangażowania nic nie da. Myślałem, że stolik zmobilizuje mniej aktywnych, ale widać i to nie daje rady ruszyć użytkowników. Więc wymyślanie gazet, grup, stron, podstron nie ma chyba najmniejszego sensu.
Komentarze na polskich forach dyskusyjnych? Tak ja to widzę:
Obrazek
cooper69
Posty: 1497
Rejestracja: wt 20 maja 2014, 07:09

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: cooper69 »

To kiedy mam wyłączać światło... :?
Awatar użytkownika
Kosynier
Posty: 338
Rejestracja: wt 26 cze 2012, 14:20

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: Kosynier »

cooper69 pisze:To kiedy mam wyłączać światło... :?
Sam będziesz wiedział kiedy. ;)
Awatar użytkownika
Marek Cz.
Posty: 378
Rejestracja: czw 24 sty 2013, 14:30
Lokalizacja: Toruń

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: Marek Cz. »

Jak się stojaczek przydał i spodobał to się cieszę.
Ja niestety zamiast robić modele tułam się po hotelach na emigracji... ale fajnie że chociaż coś mogłem zrobić.
Jaki model został nagrodzony ?

Ja już kiedyś proponowałem żeby zrobić portal SF jako bazę galerii i porad. Galerie na Facebooku szybko giną, tam to się tylko przewija wszysto w dół i ciężko potem coś znaleźć. Tylko zrobienie portalu to nie jest prosta sprawa i wymaga ciągłego zaangażowania.
Panzer
Posty: 1022
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 10:44

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: Panzer »

Nagrodziłem BTR-60 od juniora, który okazał się prawdziwym juniorem. Tylko organizatorzy dali trochę ciała i nasz bohater nie odebrał nagrody... Nie rozwodząc się - właśnie czekam na namiary na naszego nagrodzonego juniora, żeby wysłać mu dyplom i stojak.



@Marek: przy czym słowo "zaangażowanie" jest tutaj kluczowe.
Komentarze na polskich forach dyskusyjnych? Tak ja to widzę:
Obrazek
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: potez »

Krocionorzec pisze:
Bynajmniej tej tezie nie zaprzeczam wszak wręcz przeciwnie. Podoba mi się pomysł Timiego, z forum działającym głównie jako baza galerii. Chociaż mam wątpliwości też. Bo nie będzie fejsbukowych lajków...
trzeba zmigrowacm forum na nowy engine będą lajki jak na krystjanłorku ( gdzie krystjana dawno jusz nie ma)
tak, jestem #ponurymodelaż
levee

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: levee »

Vox potezi Vox Dei
Jutro migrujemy forum na silnik modelłorkowy
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: potez »

i dzięki tenu jak feniks z popiołów... :lajkonik:
tak, jestem #ponurymodelaż
Thalgonis
Posty: 2105
Rejestracja: pn 10 wrz 2018, 17:58

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: Thalgonis »

Jestem tu newbe, więc nie wyczuwam „pewnych rzeczy” w tekstach kolegów, ale to samo mi się cisnęło na usta przy migrawaniu MW co teraz - na ch... im te lajki?
====================
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/
Panzer
Posty: 1022
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 10:44

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: Panzer »

Lajki to są z dupy. To czym modelwork teraz wygrywa to własne serwery do ładowania zdjęć bez hostingów i pierdolenia się z fotowiadrami i innymi.
Komentarze na polskich forach dyskusyjnych? Tak ja to widzę:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy/Wydarzenia”