STOLIK BYTOM

Spotkania, konkursy, zloty
Awatar użytkownika
timi
Posty: 588
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 21:01

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: timi »

to ja
Ki61
Naleśnika
I jakiś jeszcze samolot, zobaczę co spakuje
Dla pozostałych, gotowych uwierzyć na słowo, mam dobrą wiadomość – tak malować modele potrafi naprawdę niewielu. Zła wiadomość polega na tym, że stale komuś nowemu udaje się doszlusować do niewątpliwie elitarnej grupy prawdziwych artystów modelarzy.
Panie RAV, na szczęście, a może wręcz przeciwnie, Panu umożliwiono zostanie pospolitym gnojkiem. Powiedziałam, nie stać cię, nie odpowiada ci? Omijaj szerokim łukiem
Awatar użytkownika
Przemek - MaXus
Posty: 519
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 07:42
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: Przemek - MaXus »

również coś dorzucę, na ile miejsca w afcie starczy
Awatar użytkownika
Krocionorzec
Posty: 1097
Rejestracja: czw 28 lis 2013, 18:51

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: Krocionorzec »

Ja wziąłem Granta w 35 i Achillesa w 48.
Obrazek
Awatar użytkownika
Krocionorzec
Posty: 1097
Rejestracja: czw 28 lis 2013, 18:51

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: Krocionorzec »

To znowu ja. Szczerze mówiąc to nasz stolik dupy nie urwał w tym roku. Coś jakoś mgliście mi się wydaje że modeli miało być więcej, a było luźno jak w portkach blokersa z Bydgoszczy (no offence Bydgoszcz). Wielki szacun dla Kosyniera, który twardo, niezłomnie i z zauważalną radością uprawiał ScaleFun klejąc mikroskopijne kółeczka - jesteś mistrzem!
Nie wiem jakie są plany przyszłościowe, bo mnie dyskusje ominęły, ale widzę mrok trochę. Co mnie lekko jednak uwiera i powoduje uczucie przykrości. Nie jest dobrze.
Obrazek
Panzer
Posty: 1022
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 10:44

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: Panzer »

Nie urywał dupy. Kosynier jako jedyny robił tłok na stoisku przez 90% czasu. Ja nawet swojego modelu nie miałem kiedy wyciągnąć. OK, nie każdemy chce się siedzieć (chociaż w tym roku był postęp, bo było na czym siedzieć). Ale do kurwy nędzy... naprawdę ręce by komuś upierdoliło jakby wziął jakiś stary model ze sobą do postawienia na stoliku? Tak na chłodono rzecz biorąc to ja raczej nie mam ochoty się bawić w to w przyszłym roku. Nie chce mi się dla takiego efektu końcowego. Tak więc jakby ktoś chciał temat ciągnąć to bambetle leżą u mnie.

Dzięki dla wszystkich zaangażowanych w organizację stolika, krówek, fiszek, dyplomu i nagrody. Dzięki też za zorganizowanie noclegowni. Fajnie było się ze wszystkimi znowu zobaczyć. I chyba "zobaczyć się" to jest najlepsza formuła spotkań. Mam nadzieję, że w Łodzi w listopadzie.
Komentarze na polskich forach dyskusyjnych? Tak ja to widzę:
Obrazek
Awatar użytkownika
Krocionorzec
Posty: 1097
Rejestracja: czw 28 lis 2013, 18:51

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: Krocionorzec »

No było gadania i słomianego zapału trochę i w sumie niewiele więcej. Modeli wartych pokazania mam trzy, dwa stały na stoliku. Uznałem że reszta robiłaby zły PR, mogłem w sumie wziąć - głupio.
Też mam nadzieję na spotkanie w Łodzi, takie że na luzie bardziej.
Obrazek
karolkonw
Posty: 899
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:12

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: karolkonw »

Ja jako czlonek grupy b mam inne zobowiązania stolikowe ( a i tak nie mialem modeli an stolik grupowy) siedziec siedzialem z grupa B - pomija juz fakt ze imprezy modelarskei to tak wielkie nudziarstwo ze caly poniedzialek ebde teraz wypoczywal po tym evencie :D
cooper69
Posty: 1497
Rejestracja: wt 20 maja 2014, 07:09

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: cooper69 »

Ja oczywiście nie mogę być obiektywny bo nie mam organoleptycznego porównania z wcześniejszymi imprezami.
Dla mnie w porównaniu z zeszłorocznym Bytomiem było ok - pierdolenie, że się nie uda i padnie na szczęście okazały się bezpodstawne.
Kto chciał się wymiksował (oficjalnie lub po „angielsku” - takich najmniej cenię jako ludzi), kto został to widać.
WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla Radka za „terroryzowanie” towarzystwa, przechowywanie i przywiezienie bambetli.
Kosynier Megaszacun!
Tak samo jak dla Timi-iego, Marka i innych, którzy ogarnęli przygotowania.
Krocionorzec pisze:No było gadania i słomianego zapału trochę i w sumie niewiele więcej. Modeli wartych pokazania mam trzy, dwa stały na stoliku. Uznałem że reszta robiłaby zły PR, mogłem w sumie wziąć - głupio.
Też mam nadzieję na spotkanie w Łodzi, takie że na luzie bardziej.
Jakbyś zobaczył co było w zeszłym roku inaczej byś mówił.
Szkoda, żeś nie artykuował odczuć jak byliśmy na stoisku :(
Thalgonis
Posty: 2106
Rejestracja: pn 10 wrz 2018, 17:58

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: Thalgonis »

Że się tak „ftronce” między wódkę a zakąskę - na niektórych zdjęciach na FB (no, ze dwa widziałem) widzę taką żółte karteczki z napisem „Wyjaśnienia na stoliku ScaleFun” - o co ji? Nabór prowadziliście czy cóś? ;-)
====================
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/
cooper69
Posty: 1497
Rejestracja: wt 20 maja 2014, 07:09

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: cooper69 »

Thalgonis pisze:Że się tak „ftronce” między wódkę a zakąskę - na niektórych zdjęciach na FB (no, ze dwa widziałem) widzę taką żółte karteczki z napisem „Wyjaśnienia na stoliku ScaleFun” - o co ji? Nabór prowadziliście czy cóś? ;-)
Nasza forma podobało się i kandydaci do nagrody SF.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy/Wydarzenia”