STOLIK BYTOM

Spotkania, konkursy, zloty
karolkonw
Posty: 899
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:12

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: karolkonw »

Przesada
Thalgonis
Posty: 2106
Rejestracja: pn 10 wrz 2018, 17:58

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: Thalgonis »

Też mi się tak wydaje...
Dlaczego z góry zakładacie, że wszystkim w czambuł się nie chce? Sam rozważałem zgłoszenie akcesu na imprezę (tym bardziej że nigdy nie bylem na takiej) ale po pierwsze primo z czym miałbym przyjechać? Widać na forum moje „dokonania”, więc... A po drugie primo nie mam zielonego pojęcia jak się pakuje modele na wystawy tak, żeby potem można je było wogóle „wystawić”... A przywiezienie czegoś do klejenia na miejscu to też chyba nie ma sensu z takim padawańskim warsztatem...
====================
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/
Panzer
Posty: 1022
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 10:44

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: Panzer »

Skoro uważacie, że to przesada to z pewnością znajdzie się u nas całe mnóstwo chętnych do organizacji stolika na kolejnej dużej imprezie modelarskiej. Powiedzmy Babaryba w czwerwcu. A reszta zgodnie przywiezie modele na stolik. To jak widać jest do ogarnięcia. Szlaki przetarte, kontakty są. Kto chętny?
Komentarze na polskich forach dyskusyjnych? Tak ja to widzę:
Obrazek
karolkonw
Posty: 899
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:12

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: karolkonw »

hmm no tylko moze formula stolika jest z czapy? wydaje mi sie ze ciezko przebic lodz cyz grupe B - moze w tym rzecz zeby siedziec i cos pokleic jak dostal trembacz czy xmalds?
cooper69
Posty: 1497
Rejestracja: wt 20 maja 2014, 07:09

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: cooper69 »

A może następnym razem rzeczywiście zrobić live jak Artur tylko, że np. w formule pomocy zainteresowanym z preferencją juniorów.
Sam siedząc przy stoliku doradzałem parę razy rodzicom co kupić na pierwszy model żeby się pociecha nie zniechęciła i wróciła do smarkfona...
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: Spotter »

Mnie tam na imprezie nie było, bo najzwyczajniej na świecie nie mam na to czasu a i dzieci ciągle małe. Wyprawa na warsztaty to jest już walka. Ale z chęcią bym się kiedyś wybrał. Nie mniej w przyszłości, jeżeli nie będę uczestniczył a potrzeba by modeli na stolik, to jeżeli Rafał będziesz jechać i odważyłbyś się zabrać moje modele, to mogę przekazać. W sumie mam chyba 3 którymi mógłbym się pochwalić. Mam nadzieję, że 4 właśnie powstaje.

Nie ma problema, spakujesz i wezmę

SD-ka na końkurs obowiązkowo.
Awatar użytkownika
bazylms
Posty: 682
Rejestracja: sob 17 maja 2014, 11:32

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: bazylms »

Chłopy nie chcę wsadzać kija w morwisko i nic nikomu na siłę wciskać, ale tak np. wygląda nasz klubowy stolik na wystawie w Telford. Może jednak zamiast myśleć o tym jaki model nadaje się na konkurs wystawić na stoliku coś z poprzednich lat, a nie tylko nowości. Te fotki to tylko aby zobrazować co czy mówię. Niestety nie widziałem nigdzie fotki jak wyglądał stolik SF w Bytomiu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdro - Krzysiek Bartyzel

Czołgi - pancerna pięść armii
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: Spotter »

Jesteś gdzieś widoczny na zdjęciu?
Awatar użytkownika
bazylms
Posty: 682
Rejestracja: sob 17 maja 2014, 11:32

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: bazylms »

Te fotki akurat ja robiłem I nie wiem czy moja paskudna gębą powinna się tutaj objawiać, bo wiesz że jak się coś raz zobaczy to się już nie da odzobaczyć. Ale nich będzie, fotka z Piotrem (ja to ten z prawej).

Obrazek
Pozdro - Krzysiek Bartyzel

Czołgi - pancerna pięść armii
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy/Wydarzenia”