STOLIK BYTOM

Spotkania, konkursy, zloty
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: potez »

wygrywa stadem zachwycownych userów, którzy klaszczą, złowieni akcjami sprzed 2-3 lat kiedy "uspokajano" agresywnych userów ma MW. Daje to jednak zasięg i fejm w przeciwieństwie do niszowych forów. nawet pwm ma: Najwięcej użytkowników online (488) było piątek, 2 listopada 2018, 12:52
a tak jako ciekawostka: https://modelwork.pl/leaderboard/
tu macie od początku świata:
https://modelwork.pl/leaderboard/?time=oldest
czyli nieważne jak mówią, ważne że mówią... :D
Także problemem jest to, że była tu większość sensownych modelarzy w Polsce ale już jej nie ma. I nie poszli na inne fora, po prostu sa gdzie indziej. 99% jeśli cos robi to i tak niczego nie pokaże bo to ma do publikacji a ci co nie publikują i tak pokazuja od razu gotowe modele.

Serwery do ładowania zdjęc sa np na czeskim modelforum od lat i wręcz opieprzaja jeśli linkujesz obce serwery, ale to jest inny koszt utrzymania takiego smoka.
tak, jestem #ponurymodelaż
Panzer
Posty: 1022
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 10:44

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: Panzer »

ale swoje serwery wprowadziło już nawet missing-lynx, które jeszcze niedawno było technicznie tuż za glinianymi tabliczkami. I nagle bum: na dziale braille scale pojawiać się zaczeło coraz więcej zdjęć modeli. Przypadek?

Wygoda użytkowania w dzisiejszych czasach to podstawa. I nie dorabiałbym do tego żadnej filozofii. A to, że w jakichs rankingach wygrywa Solo albo atlis? Jak myślisz ilu użytkowników w ogóle wie na czym ten ranking polega? Ilu wie kto to jest atlis albo letalin? Ilu zna historię napierdalanki modelwork - SF?

Ludzie stąd odeszli bo się im znudziło. Najpierw napierdalanie na modelwork, a potem na siebie nawzajem, a teraz w ogole forum. Ja tez juz dałem sobie spokój np. z czatem na naszym forum bo ile kurwa można pisać i czytać w kołko o tym że model na innym forum jest chujowy? Na tym żadnego forum nie pociągniesz. A skoro mamy problem z zebraniem modeli na stolik klubowy to o czym my mamy mówić?
Komentarze na polskich forach dyskusyjnych? Tak ja to widzę:
Obrazek
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: potez »

Panzer pisze: A to, że w jakichs rankingach wygrywa Solo albo atlis? Jak myślisz ilu użytkowników w ogóle wie na czym ten ranking polega? Ilu wie kto to jest atlis albo letalin? Ilu zna historię napierdalanki modelwork - SF?
to jest dowód na to, że młoda krew działa i nie jest jeszcze znudzona. Co do wygody użytkowania, nie dyskutuję, ktoś tylko musi na to wylożyć kasę.
Zdrowa beka była i jest jest zdrowa. I jest fundamentalna różnica między beką a napierdalaniem. Jak próbowałem trochę uspokoić wojnę z MW to zostałem zjechany, że nie mam prawa się w czyimkolwiek imieniu wypowiadać. Dziwnym trafem, żaden z tych co wtedy skakali na mnie w SF już nie uczestniczy, za to próbują publikowac i rozwijać swoje " projekty". Więc mam to gdzieś. Próbowałem i gucio z tego wyszło. Na szczęście modelarstwo ma u mnie niski priorytet, to tylko zabawki na odstresowanie i szukanie fajnych smaczków i nie chodzi bynajmniej o rynienki wydumane albo kolor, którego nikt na oczy nie widział.

Panzeru, żeby zebrać modele na stolik klubowy to też trzeba chcieć w tym uczestniczyć i trzeba to po prostu przytrzymac za mordę. Inaczej nic z tego nie będzie. Umówić sie na sztywno, ty przywozisz to, ty dajesz tamto. Po prosbie nic nie będzie. Tylko tyle i aż tyle.
Ale jak to wygląda tak jak słysze z relacji, że nawet jak siedzieliście w Karliku, to część się ze sobą nie przywitała albo odstawiała jakies dziwne akcje, to rzeczywiście o czym mamy mówić ? Na tym forum może nie być nic, przecież to tylko pretekst do spotkania się ze sobą ludzi, którzy sie dobrze czują w swoim towarzystwie a nie jakaś fabryka zdobywców krasnali i innych gównianych plastikowych medali i pucharów za dychę ze sklepu sportowego?
Szkoda.
tak, jestem #ponurymodelaż
Awatar użytkownika
bazylms
Posty: 682
Rejestracja: sob 17 maja 2014, 11:32

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: bazylms »

Ja tam jestem na obu forach jak wiecie i ma co tego ukrywać. Staram się być obiektywny. Na SF proporcja bardzo dobrych modeli w stosunku do słabych (tu m.in. moje) jest lepsza niż na MW. Sęk w tym że tam jest ich wszystkich znacznie więcej - i to moim zdaniem napędza forum. Jak nie będzie warsztatów i modeli to ludzie nie przyjdą. A ile tutaj mamy aktywnych warsztatów?
Beka jest fajna, ale niestety mało produktywna.
Szkoda że nie mam jak przyjechać na Bytom, może kiedyś na starość się uda.
Pozdro - Krzysiek Bartyzel

Czołgi - pancerna pięść armii
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: potez »

Bazyl, tu większość jest na wszystkich forach, co najwyżej po kasacie w wyniku krystjanowej krucjaty, ludzie maja inne nicki. Problemem jest to, że większość ludzi stąd zarabia hajs na pisaniu artykułów, więc siła rzeczy nie publikują na forach, bo nie robią tego pro publico bono. I to jest największa bariera, siła rzeczy wpadaja na siebie u tych samych wydawców i zaczynają się niesnaski, kończocę się napierdalanką. ot i cała tajemnica.
tak, jestem #ponurymodelaż
Awatar użytkownika
bazylms
Posty: 682
Rejestracja: sob 17 maja 2014, 11:32

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: bazylms »

No ja w każdym razie uzyskuję to cenne informacje i to się dla mnie liczy. Dlatego też mam nadzieję że podzieli ono losu Pancernego klina, który goni resztkami sił.
Pozdro - Krzysiek Bartyzel

Czołgi - pancerna pięść armii
karolkonw
Posty: 899
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:12

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: karolkonw »

lepiej juz wrocmy do temat pipet
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: bohdan »

Czytam sobie i takie pytanie się nasuwa. Rozmawialiście o przyszłości SF tam w bytomiu?
Panzer
Posty: 1022
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 10:44

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: Panzer »

bohdan, w Bytomskich warunkach rozmawiać na ten temat naraz mogły 3 osoby. Ale ja szczerze mówiąc to nie widzę podstaw do dalszych rozmów nad przyszłością forum. Ani nie mam już ochoty.
Komentarze na polskich forach dyskusyjnych? Tak ja to widzę:
Obrazek
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: STOLIK BYTOM

Post autor: bohdan »

masz rację. Jak nie ma chętnych na przywiezienie modeli na stolik to nie ma o czym gadać w ogóle
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy/Wydarzenia”