Stolik Bytom 2020

Spotkania, konkursy, zloty
Panzer
Posty: 1022
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 10:44

Stolik Bytom 2020

Post autor: Panzer »

Mam takie pytanie: czy ktoś może mnie uwolnić od stolika i innych gratów z nim związanych? Sprzątam piwnicę i wicie rozumicie... wadzi mi to trochę.
Komentarze na polskich forach dyskusyjnych? Tak ja to widzę:
Obrazek
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: Stolik Bytom 2020

Post autor: Spotter »

Ja bym się tym zajął, ale mnie nie będzie. Jeżeli Rafał vel Cooper się zgodzi i przejmie początkowo fanty, to później mogę je zabrać do siebie.
cooper69
Posty: 1497
Rejestracja: wt 20 maja 2014, 07:09

Re: Stolik Bytom 2020

Post autor: cooper69 »

Spotter pisze:Ja bym się tym zajął, ale mnie nie będzie. Jeżeli Rafał vel Cooper się zgodzi i przejmie początkowo fanty, to później mogę je zabrać do siebie.
Problem z tym, że nie mam kombi i nie mam gdzie zabrać.
Robert O.
Posty: 365
Rejestracja: ndz 25 maja 2014, 21:53

Re: Stolik Bytom 2020

Post autor: Robert O. »

Panzer pisze:Mam takie pytanie: czy ktoś może mnie uwolnić od stolika i innych gratów z nim związanych?
a co się Radek stało się ?
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: Stolik Bytom 2020

Post autor: potez »

Panowie, Ernie mnie teraz zaczepił czy chcemy stolik klubowy, trzeba dac odpowiedz dzisiaj do wieczora. Oczywiscie na stoliku cos sensownego musi byc ...
Czy ktos prEjmie stolik od Panzera?
tak, jestem #ponurymodelaż
Panzer
Posty: 1022
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 10:44

Re: Stolik Bytom 2020

Post autor: Panzer »

Nikt stolika przejmować nie musi bo do Bytomia przywiozę. Chodxi o przejęcie na miejscu i wzięcie na przechowanie po Bytomiu.
Komentarze na polskich forach dyskusyjnych? Tak ja to widzę:
Obrazek
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: Stolik Bytom 2020

Post autor: potez »

No ja wlasnie w tym sensie. Czy bedzie co na stolik postawic? Bo jak nie to nie ma sensu zacsynac tej dyskusji. Stolik musi byc porzadny, dziadostwo bylo rok temu.
tak, jestem #ponurymodelaż
cooper69
Posty: 1497
Rejestracja: wt 20 maja 2014, 07:09

Re: Stolik Bytom 2020

Post autor: cooper69 »

potez pisze:No ja wlasnie w tym sensie. Czy bedzie co na stolik postawic? Bo jak nie to nie ma sensu zacsynac tej dyskusji. Stolik musi byc porzadny, dziadostwo bylo rok temu.
Dziadostwo to było 2 lata temu!!!

Grzecznie Erlendowi podziękowałem bo obsady stolika w kilka godzin nie zorganizuję a sam przy nim siedzieć nie będę.
Awatar użytkownika
Spotter
Posty: 2129
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 09:02
Lokalizacja: 3City

Re: Stolik Bytom 2020

Post autor: Spotter »

Mnie nie będzie, bo mam odbiory w kopalni. Od tej niedzieli przez 3 niedziele z rzędu sobie qrwa zaplanowali. Szlag mnie trafił. Mieli dopiero w kwietniu!!! :evil: :evil: :evil:
Jeżeli ktoś te fanty przywiezie mi do Gdańska, to się nimi zaopiekuję.
Panzer
Posty: 1022
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 10:44

Re: Stolik Bytom 2020

Post autor: Panzer »

cooper69 pisze:
potez pisze:No ja wlasnie w tym sensie. Czy bedzie co na stolik postawic? Bo jak nie to nie ma sensu zacsynac tej dyskusji. Stolik musi byc porzadny, dziadostwo bylo rok temu.
Dziadostwo to było 2 lata temu!!!

Grzecznie Erlendowi podziękowałem bo obsady stolika w kilka godzin nie zorganizuję a sam przy nim siedzieć nie będę.
Teraz Rafał rozumiesz o czym pisałem gdzieś tam we wrześniu? Data Bytomia jest znana od roku. Procedura załatwiania stolika u Erniego od trzech Bytomi. Dwa tygodnie przed Bytomiem piszesz o organizacji stolika w kilka godzin... Co nie pykło?
Komentarze na polskich forach dyskusyjnych? Tak ja to widzę:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy/Wydarzenia”