Zlot Darłówek 2012

Spotkania, konkursy, zloty
Awatar użytkownika
Arkady72
Posty: 1854
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:26
Lokalizacja: Nowogard

Zlot Darłówek 2012

Post autor: Arkady72 »

Ostatni weekend spędziliśmy w Darłówku. Nocleg mieliśmy rzut beretem od miejsca, gdzie corocznie odbywa się zlot historycznych pojazdów wojskowych. Mimo, że impreza ma się dopiero odbyć to pojawiły się już pierwsze maszyny:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Szarik ma się wciąż dobrze:

Obrazek

I moje kochane Darłówko:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
"Oprócz kobiet i dzieci..."
Awatar użytkownika
Tomasz Mańkowski
Posty: 575
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 14:55
Lokalizacja: na południe od Warszawy
Kontakt:

Re: Zlot Darłówek 2012

Post autor: Tomasz Mańkowski »

Arkady, Darłowo i Darłówek to fajne miejsce...
... ale ten "zlot" to już "przeżytek i komercha".
Wcześniej, w latach 2001-2008 bywałem tam - początkowo jako widz, potem jako uczestnik, było fajnie, ale do czasu...
Niestety impreza "wyrwała się spod kontroli" ( a raczej stopień "zezwierzęcenia" części uczestników i publiki przerósł organizatorów ) i w chwili obecnej duża rzesza właścicieli naprawdę wartościowych pojazdów tam się już nie pojawia...
Obrazek
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Zlot Darłówek 2012

Post autor: KFS-miniatures »

no ja sie kiedyś odrobinę interesoałem, i w pewnym momencie darłowek ze zdjec zaczął mi sie koijazyc głownie z grubymi typami na uralach pomalowanych na szaro, poprzebieranymi za esesmanów i obwiedszonymi broszkami jak ruski generał..

ale.. apropos zlotów posiadaczy sprzetu wojskowego, w tym szczególnie drugowojennegoo. tomek, ty widziałes co sie we francji i beneluksie dzieje w tym temacie? bo ja jestem w szoku co oni tam wyprawiają, na jaką skalę..
Awatar użytkownika
Arkady72
Posty: 1854
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:26
Lokalizacja: Nowogard

Re: Zlot Darłówek 2012

Post autor: Arkady72 »

Tomasz Mańkowski pisze:Arkady, Darłowo i Darłówek to fajne miejsce...
... ale ten "zlot" to już "przeżytek i komercha".
Wcześniej, w latach 2001-2008 bywałem tam - początkowo jako widz, potem jako uczestnik, było fajnie, ale do czasu...
Niestety impreza "wyrwała się spod kontroli" ( a raczej stopień "zezwierzęcenia" części uczestników i publiki przerósł organizatorów ) i w chwili obecnej duża rzesza właścicieli naprawdę wartościowych pojazdów tam się już nie pojawia...
Pełnoskalowo byłem na tym zlocie w 2000 roku jeszcze z analogową kamerą, było fajnie jak dla laika wówczas. Trudno mi więc porównać do stanu obecnego.
Obrazek
"Oprócz kobiet i dzieci..."
Awatar użytkownika
Tomasz Mańkowski
Posty: 575
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 14:55
Lokalizacja: na południe od Warszawy
Kontakt:

Re: Zlot Darłówek 2012

Post autor: Tomasz Mańkowski »

W 2000 wpadłem tam, w zasadzie, przez przypadek...
I jeśli dobrze pamiętam to wówczas zlot był nie na patelni, tylko po drugiej stronie portu, koło ( albo wręcz na terenie ) jednostki.
Z kolejnych lat trochę moich fotek znajdziesz na http://news.webshots.com/album/16720494oqrwxlvDGg
Obrazek
mac eyka
Posty: 202
Rejestracja: pn 25 cze 2012, 13:49

Re: Zlot Darłówek 2012

Post autor: mac eyka »

He he.
Byłem na zlocie w zeszłym roku i mnie nie urzekł.
Za dyszkę przejechałem się Uralem. Mocno gibało i może dla tego kierowca wysiadł z szoferki na chwiejnych nogach. Taką mam nadzieję.
Do tego wyciąganie kasiorki na wszystkie sposoby począwszy od plastikowych pistolecikach a kończąc na podkoszulkach z napisem "SexInstructor".

Znaczy się połazić, pogapić się i pójść na lody koło zwodzonego mostu.

W tym roku też się wybieram w te okolice, na początku sierpnia.
Ale plany mam wybitnie nie militarne i zakładają one, że się w morzu pochlupie i wszystko będę miał w d......
Siara
Posty: 501
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 14:39

Re: Zlot Darłówek 2012

Post autor: Siara »

Maciejka- tylko sobie tym razem lepiej opracuj trase przejazdu, cobys znowu gdzies nie utknal na jakis rozjazdach. :D
Erlend Janson
Posty: 11
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 23:13

Re: Zlot Darłówek 2012

Post autor: Erlend Janson »

Panowie jak chcecie zobaczyć fajny zlot bez komercji to zapraszam w dniach 19-22 lipca do Winowa pod Opolem na zlot pojazdów byłego układu Warszawskiego Tarcza 2012. Impreza kierowana jest głównie pod uczestników zlotu ale każdy może przyjść i popatrzeć, a nawet pojeździć w terenie sprzętem kołowym i gąsienicowym. W zeszłym roku odbyła się pierwsza edycja i było około 90 pojazdów min T-55,T-34/85, MTLB,MTLBU, BWP-1 , Krazy , skoty Fugi itp

Na zachętę kilka linków z zeszłorocznej imprezy:
http://www.youtube.com/watch?v=GkVBxoCu0Xc
http://www.youtube.com/watch?v=SJG6_pjxPuY
http://www.youtube.com/watch?v=p4apIYv_P_E
http://www.youtube.com/watch?v=ZenaWCaPDCY

Serdecznie zapraszam
Awatar użytkownika
Arkady72
Posty: 1854
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:26
Lokalizacja: Nowogard

Re: Zlot Darłówek 2012

Post autor: Arkady72 »

mac eyka pisze:He he.

Ale plany mam wybitnie nie militarne i zakładają one, że się w morzu pochlupie i wszystko będę miał w d......
Na dzień ojca córeczki kupiły mi koszulkę z napisem "tę koszulkę zakładam kiedy mam wszystko w dupie".
Jak się pojawię kiedyś na konkursie modelarskim to ją założę :).
Obrazek
"Oprócz kobiet i dzieci..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy/Wydarzenia”